Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ricardo216

kilka nurków

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzymam ich non stop w szkatułce, bo nie wszystkie się mieszczą- który ma większe chody, ten się łapie :)

a reszta gdzie jest miejsce- w pudełkach, różnie, w każdym bądź razie rotomatu nie mam, bo w moim przypadku

to byłoby już bez sensu. Nie widziałem rotomatów na kilkadziesiąt czy choć kilkanaście zegarków,

więc nie mam w ogóle, bo nie będę się wygłupiał obstawiając np wszystkie szafki rotomatami :D:)

A z noszeniem to też jest różnie- są takie które dość często są na nadgarstku, ale są też w związku z tym takie

które praktycznie tylko leżą- takie życie :D

 

 

edit: a zegarek który będę zakładał, nawet jak już stanął, to ustawienie go ile czasu zajmuje?-

kilkanaście sekund, pół minuty- mogę sobie pozwolić na takie marnotrawstwo czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu a ja Tobie powiem ,że u mnie rotomat na jeden zegarek sprawdza się bardziej niż na więcej sztuk.

Karuzeli nie używam do podtrzymania czasu,daty tylko do rozruszania mechanizmu raz na jakiś czas.

Nie chce mi się/nie mam czasu na rozruch ręczny :P więc zegarek na jeden,dwa dni do rotomatu i zmiana na następny itd :D. Zawsze coś się kręci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odkopali stary wątek, to zróbmy lekką aktualizację- zdjęcia jak zwykle telefonem, więc sorry za jakość

Aha- i żeby nie było, że jestem monotematyczny i same nurki- mam też inne zegarki,

ale nurkowe jakoś najbardziej do mnie się uśmiechają, więc ja odwzajemniam się im tym samym :lol:

 

snc02327.jpg

 

snc02334.jpg

 

snc02338.jpg

 

snc02340.jpg

 

tu moja ulubiona fotka z "sesji":

 

snc02343.jpg

 

snc02346.jpg

 

snc02347.jpg

 

snc02349.jpg

 

snc02352.jpg

 

snc02353.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam dalej widzę same nurki :lol:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam dalej widzę same nurki :o

bo reszty nie ma sensu fotografować- takie jakieś niefotogeniczne są :o

 

 

Widzę że jest to DS3 :lol:

Możesz zrobić jej kilka fotek? :P

Porównać ją z OM

Obiecałem, więc proszę Cię bardzo ;)

 

snc02357.jpg

 

snc02358.jpg

 

snc02359.jpg

 

snc02361.jpg

 

snc02362.jpg

 

snc02364.jpg

 

snc02365.jpg

 

ciąg dalszy nastąpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie akceptujesz w ogóle jasnych tarcz? :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie akceptujesz w ogóle jasnych tarcz? :o

eee, dlaczego- mogą być jasne, byle jasno- czarne(zwane czasem szarymi) :lol::o

 

A tak serio oprócz tych pomarańczek mam jeszcze(jeśli dobrze teraz pamiętam) 3 zegarki z jasnymi tarczami, ale do moich ulubieńców jakoś nie należą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo reszty nie ma sensu fotografować- takie jakieś niefotogeniczne są :lol:

 

Obiecałem, więc proszę Cię bardzo :o

 

ciąg dalszy nastąpi

 

Dzięki BBBAAAARRRRDDDDZZZZZOOOOOOOOO :o

Super.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You welcome- polecam się na przyszłość :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale flotylla!!!!!!!!!! a gdzie stowa się podziała? poległa w bitwie ?

świetna kolekcja!!!

p.s. trochę mi przypominasz gościa z polskiego filmu (tyle tylko że u ciebie nurasy):"dłonie wczerni, dłonie w bieli, dłonie w błękicie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tak serio oprócz tych pomarańczek mam jeszcze(jeśli dobrze teraz pamiętam) 3 zegarki z jasnymi tarczami, ale do moich ulubieńców jakoś nie należą

U mnie to jest tak, że np. białe tarcze podobają mi się dużo bardziej na cudzych łapkach, bo jak ja mierze taki zegarek, to niewiedzieć czemu już nie jest tak fajnie.

 

Super kolekcja Rychu, gratuluję :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale flotylla!!!!!!!!!! a gdzie stowa się podziała? poległa w bitwie ?

świetna kolekcja!!!

dzienks, Stowa i Davosa poległy na razie- zresztą kilka zegarków z fotek też niedługo polegnie, bo niektórych w ogóle nie noszę,

a trzymanie dla samego trzymania- można, ale niekoniecznie wszystkie :lol:

 

p.s. trochę mi przypominasz gościa z polskiego filmu (tyle tylko że u ciebie nurasy):"dłonie wczerni, dłonie w bieli, dłonie w błękicie"

nie kojarzę w tej chwili, ale mam nadzieję, że zbytnio mnie nie obrażasz :o

 

U mnie to jest tak, że np. białe tarcze podobają mi się dużo bardziej na cudzych łapkach, bo jak ja mierze taki zegarek, to niewiedzieć czemu już nie jest tak fajnie.

to mamy tak samo- dlatego raczej nie kupuję nic z jasną tarczą, bo po co kolejny zegarek ma leżeć :P

 

Super kolekcja Rychu, gratuluję ;)

dzięki, ale znam takich co mają nie mniej fajne, a do niektórych to w ogóle lata świetlne :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, fajny update kolekcji. Jakbys chcial sie pozbyc 6309 to daj znac :lol: tego mi jeszcze do szczescia potrzeba :o

Pozdrawiam

Jedrek


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys chcial sie pozbyc 6309 to daj znac :o tego mi jeszcze do szczescia potrzeba :P

A skąd wiesz :o ten w lepszym stanie będzie szedł, a tego w gorszym, ponieważ jest w 100% oryginał-

będę robił dla siebie na nówkę nieśmiganą- tak się złożyło, że kupiłem oba w przeciągu tygodnia czasu,

a czy dwa potrzebuję? :lol:

Jak Cię interesuje(ale ma kilka elementów aftermarketowych), to wal na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricardo inspirujesz mnie do kopiowania Twojej kolekcji, chociaż bardziej chyba powiedziałbym gustujemy w tych samych modelach (nurasy górą). Seiko Orange Monster, Seiko Black Monster, w realizacji Seiko Sumo. Kto wie co dalej może Davosa Argonautic:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.