Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nowakowski

Szukam zegarka w przedziale cenowym 5000 - 7500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jestem nowy i dopiero zaczynam fascynacje zegarkami. Co byście mi polecili na początek kolekcji w graniach 5000 -7500 zł? Dodam że podobają mi się podstawowe serie carrery oraz ten Oris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Podepnę się pod przedmówcę, również szukam zegarka w tej granicy cenowej. Będzie to mój drugi zegarek, obecnie posiadam Longines HydroConquest co za tym idzie szukam zegarka na pasku, eleganckiego. Rozglądam się powoli po zakładach zegarmistrzowskich i jubilerach, ale może macie jakieś propozycje? Nie znam się zbytnio na detalach technicznych (który mechanizm lepszy, a który gorszy ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żebyśmy mogli pomóc, potrzebujemy więcej info.

 

Rozumiem, że automaty, tak? To zacznijmy może od rozmiarów - te mniejsze, czy te większe zegarki Was interesują? Jakiś preferowany kolor tarczy?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forum dość dobrą opinią cieszą się zegarki marki ETERNA? Co możecie mi o nich powiedzieć?

Co do mechanizmu, to owszem, najlepiej automat. Omeg nie widziałem w tej cenie (na pasku)...a zależy mi na nowym, nie używanym

( Dla mnie zegarek to taki kompan, chcę się z nim zapoznać jako pierwszy i z nim przeżywać różne chwile). Widziałem też Tag Heuer na pasku w tej cenie...

 

Rozmiary koperty najlepiej ponad 39mm (mój longines ma chyba tyle o ile wiem, tyle, że on jest dość masywny, więc ten na pasku nowy powinien być chyba nieco większy ?)

 

P.S. Rozumiem, że Apart oraz W.Kruk mają troszkę podwindowane ceny? Znacie jakieś sklepy ze szwajcarskimi zegarkami oferujące takie zegarki w lepszej cenie? We Wrocławiu mamy niby pana Dolińskiego, ale u niego praktycznie tylko Longines... no i Śliwiński, ale podobnie tylko Longines i Rado..., a tak będę miał pretekst żeby zrobić sobie wycieczkę do innego miasta : - >

 

P.S.2 Zegarek planuję kupić dopiero za 2-3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już się zdecydujesz co chcesz, to pytaj forumowego usera Stani.Swiss - wielu ludzi już mówiło, że zawsze od niego warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ! Koniecznie wstaw zdjęcia do galerii, bo z tego co się orientuje, to nie ma takiego drugiego w klubie. Gratuluję :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak patrzę na te dwie fotki, to wydaje mi się ze dobry wybór :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch, oczywiście też wybrałbym tego co Ty.

Gratuluję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie skonczyło się zakupem Oris BC4 Small Second, Pointer Day.

Oris BC4

 

A z tego zrezygnowałem, pomimo kilku fajnych bajerów + limitacji

 

RUF - a miałem na ręce. Fajny. Ale ten co wybrałeś na zdjęciu robi lepszą robotę :)

Śliczny. Gratuluję


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forum dość dobrą opinią cieszą się zegarki marki ETERNA? Co możecie mi o nich powiedzieć?

Co do mechanizmu, to owszem, najlepiej automat. Omeg nie widziałem w tej cenie (na pasku)...a zależy mi na nowym, nie używanym

( Dla mnie zegarek to taki kompan, chcę się z nim zapoznać jako pierwszy i z nim przeżywać różne chwile). Widziałem też Tag Heuer na pasku w tej cenie...

 

Rozmiary koperty najlepiej ponad 39mm (mój longines ma chyba tyle o ile wiem, tyle, że on jest dość masywny, więc ten na pasku nowy powinien być chyba nieco większy ?)

 

P.S. Rozumiem, że Apart oraz W.Kruk mają troszkę podwindowane ceny? Znacie jakieś sklepy ze szwajcarskimi zegarkami oferujące takie zegarki w lepszej cenie? We Wrocławiu mamy niby pana Dolińskiego, ale u niego praktycznie tylko Longines... no i Śliwiński, ale podobnie tylko Longines i Rado..., a tak będę miał pretekst żeby zrobić sobie wycieczkę do innego miasta : - >

 

P.S.2 Zegarek planuję kupić dopiero za 2-3 miesiące

 

W tej cenie to na pewno będzie Tag Heuer Carrera, bez chrono. Na pasku. Automat. Są za równo z białą i czarną tarczą. I wielkość taka jak piszesz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.