Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Firmy kurierskie

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem DHL już sporo paczek i nigdy nie było najmniejszych problemów z tym kurierem. Z tym że zawsze korzystam z usług brokerów kurierskich, bo wtedy koszt przesyłki krajowej, ubezpieczonej jest niższy niż wysyłka Pocztą Polską. Z racji, że etykiety mam wydrukowane to nigdy niczego nie musiałem pakować przy kurierze - wręczam paczkę, etykiety, podpis kuriera i tyle się widzimy. DHL ma ten plus, że sami telefonują gdy mają do dostarczenia paczkę. UPS kiedyś wysyłał smsy (punktualnie o 7 rano :)), że jest paczka do odbioru z prośbą o kontakt z kurierem, ale chyba tego zaprzestali i teraz w ogóle nie wiadomo nic o nadchodzącej przesyłce. Co do reszty to nawet nie liczyłem na jakikolwiek kontakt - zawsze przyjeżdżają bez uprzedzenia.

Co ciekawe Poczta Polska ostatnio mnie pozytywnie zaskoczyła - paczka pocztowa z zadeklarowaną wartością, priorytetowa, która została nadana w Lublinie (wg trackingu) o godzinie 16:00 była do odbioru w Poznaniu o 13:00 następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co pewne Panowie to firma K-EX! NIE WYSYŁAĆ :) Na szczęście działają tylko w kraju. 2 tygodniowy epizod współpracy pokazał że 1 na 5 przesyłek docierała na drugi dzień, kolejne potrafiły wędrować nawet do 14 dni. Nie wspomnę o tych które zostały zagubione a jedna jedyna została zmiażdżona chyba walcem. Zapytacie co takiego wysyłałem że można to tak łatwo zgubić? Otóż... rowery :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.