Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tetryk

damskie divery seiko 3e20-2025/4205-014b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów !

Mojej żonie strasznie spodobały sie zegarki jak w tytule 3e20-2025 (kwarc),4205-014b (automat),niestety bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje,w kraju znalazłem tylko dwie oferty dotyczące w/w modeli na jednym ze znanych portali aukcyjnych,jednakże wydaje mi się że te egzemplarze są "mocno zmęczone"...

Być może ktoś z was ma info gdzie te modele można by nabyć nowe,lub używane (ale interesuje mnie wyłącznie stan bdb),ewentualnie czy ktoś nie zna modeli innych firm (citizen/casio/szwajcarskie/niemieckie)w bardzo podobnej stylistyce ?

byłbym bardzo wdzieczny-chciałbym żonie sprawić prezent :-)))

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów !

Mojej żonie strasznie spodobały sie zegarki jak w tytule 3e20-2025 (kwarc),4205-014b (automat),niestety bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje,w kraju znalazłem tylko dwie oferty dotyczące w/w modeli na jednym ze znanych portali aukcyjnych,jednakże wydaje mi się że te egzemplarze są "mocno zmęczone"...

Być może e modele ktoś z was ma info gdzie można by nabyć te modele nowe,lub używane (ale interesuje mnie wyłącznie stan bdb),ewentualnie czy ktoś nie zna modeli innych firm (citizen/casio/szwajcarskie/niemieckie)w bardzo podobnej stylistyce ?

byłbym bardzo wdzieczny-chciałbym żonie sprawić prezent :-)))

pozdrawiam

 

 

Poszukaj na ebayu, z marek też INVICTA

 

Ewent. citizen, ten jest mały (ok 40 mm), więc powinien pasować http://mywatcheshub.com/citizen-promaster/citizen-men-promaster-diver-watch-box-ny005404eb-p-4779/

 

 

pozdr.


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z damskich diverów Seiko mógłby być SUG089K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na ebayu, z marek też INVICTA

 

Ewent. citizen, ten jest mały (ok 40 mm), więc powinien pasować http://mywatcheshub.com/citizen-promaster/citizen-men-promaster-diver-watch-box-ny005404eb-p-4779/

 

 

pozdr.

dziękuje bardzo za podpowiedź,też zwróciłem uwagę na invcitę,chociaż szczerze nie znam tej marki,zegarkami zacząłem się interesowac stosunkowo niedawno (przed zakupem zegarka-opinie tutaj zawarte pomogły mi bardzo w wyborze i z zegarka jestem bardzo zadowlony),po lekturze forum wciągneło mnie bardzo i pomimo tego że nie zmieniam zegarka co miesiąc (he,he)zaglądam tutaj regularnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z damskich diverów Seiko mógłby być SUG089K.

-strzał wdziesiątkę !!! dziękuje bardzo kolego :-)

znacie kogos kto mógłby mi pomóc w zakupie tego modelu ? (raczej skłaniałbym sie do modelu na gumie bo docelowo widzę że żonce bardziej pasowałby gruby skórzany pasek,chociaż bransoleta też mogłaby być-na lato do wody)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zdecydujesz się na Invictę poszukaj jeszcze informacji na jej temat, zdania są mocno podzielone ale spotkałem się z negatywnymi opiniami na temat jakości wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko jest dostępne na chronograph.com i 21jewels.com- oba sklepy sprawdzone. Poszukaj być może są na e-bay'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko jest dostępne na chronograph.com i 21jewels.com- oba sklepy sprawdzone. Poszukaj być może są na e-bay'u.

i tu jest trochę problem bo nie mam ani karty kredytowej,ani nie korzystam z pay-pal-a...:-(

no ale i tak dziekuję za podpowiedz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.