Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sapek

Blancpain

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam foto z aukcji jako ciekawostkę,dosyć dużo było pisane o tym czy Blancpain miał rację bytu w czasach powiedzmy szczerze niezbyt obfitych w finanse dla bloku wschodniego za żelaznej kurtyny fake czy oryginal? no i to MW na deklu:)

 

http://www.ebay.de/itm/Blancpain-Fifty-Fathoms-FF61-Vintage-gebraucht-lauft-super-/140643617107?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item20bf034953

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najbardziej to MW z dekla dziwi. Wzmianka o tym ,że nie znaleziono papirów do niego też wesoła. Ciekawe jak bardzo cenny będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu była już dyskusja na tym forum o FF z nabitym znakiem MW i z tego co pamiętam to nie do końca było wszystko z tymi zegarkami w porządku - były uszkodzone lub składane, w każdym razie kupno wiązało się z ryzykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grawerka MW na deklach była cięta laserem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizasss ,za taką kasę kupić fake to czysta przyjemność.Z tego co się orientuję to powstała kupa niezłych Blancpanów made in China. Istnieją i krążą po rynku w najlepsze tak jak Omegi SM 300 z lat 70, nie chwaląc sie dzięki paru ważnym detalom na które mam zwracać uwagę przy kupnie by nie wtopić udało się mi uniknąć kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sapek

Czy są na forum informacje na temat tych detali?


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerze powiem to nawet tu nie szukałem, wszystko tłumaczyłem z angielskojęzycznych forum ,pisałem do osób ,które ony problem zgłębiały co jest fake a co oryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blancpain były zakupione przez MW dla jednostki FORMOZA w latach 70-tych

 

 

 

 

Kto wie, mozliwe ze to jeden z nich... Po tych zdjeciach trudno cokolwiek jednoznacznie okreslic :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były zakupione w latach '70 i użytkowane do początku '90 lecz nie ten model z aukcji na zatoce. Sprawa wraca jak bumerang, bo na zatoce pojawiają się te fejki mniej więcej co pół roku. Pełne wyjaśnienie znajdziecie na CW w temacie "Blancpain dla Marynarki Wojennej".

Dla MW zamówiono takie

 

rac711.jpg

Foto ArekPawełek


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówiona "takich", a takze TEN.

 

W MW służylo kilka modeli BP

 

:)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro wiesz lepiej...

Wielokrotnie temat fałszywek FF był wałkowany na wielu forach zegarkowych, wystarczy poszukać.

W każdym razie, ten z zatoki to fake.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie wyświetla się mi żaden z załączonych przez Was? szef? chomior?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się wyświetla, ale proszę to link do galerii jednego z właścicieli FF MW - https://picasaweb.google.com/103183522659822741433/BlancpainFFPolishNavy?gsessionid=5oNb85meyHjfhoYDeDQGrQ

 

SzefieSzefów wklej proszę jakieś inne fotki potwierdzające tezę, że były jakieś inne modele FF w posiadaniu MW.

Tylko nie fotki tej "no radiation", z dużą dozą prawdopodobieństwa fałszywki, którą pokazywał Piotr Ratyński w temacie o zegarkach wojskowych - LINK


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje zlokalizować informacje, która znalazłem niedawno na jednym z zagranicznych (chyba niemieckich) forum :lol:


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.