Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pshemo

Witam serdecznie, pierwszy automat

Rekomendowane odpowiedzi

Forum odwiedzam już od dłuższego czasu i to dzięki jego lekturze podjąłem decyzję o zakupie zegarka "z duszą".

Do tej pory zadowalałem się zegarkami kwarcowymi i nie powiem, bym się bardzo źle z tym czuł. Nadszedł jednak moment, gdy postanowiłem zrobić sobie prezent w postaci lepszego niż dotychczas czasomierza.

 

Wybór padł na Longines-a (Heritage 1954) Pandę:

 

longines-L2.747.4.92.4-Heritage-1954-378x528.png

 

Zegarek mam od kilku dni i jestem nim zafascynowany. To trochę przykre, że Longines-y mają ostatnio kiepską opinię. Mam nadzieję, że mój będzie sprawował się dobrze.

 

Za jakiś czas planuję zakup zegarka "na po godzinach", w którym można by było pójść np. na siłownię. Sporo biegam - może ktoś poleci jakiś zegarek z krokomierzem? ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że była promocja i dzięki niej, prawie "za darmo" nabyłem takiego Tissota (TXL LADY TXL LADY) dla małżonki:

 

t0613101603102_xl.jpg

 

Ładnie się prezentuje, no i lżej w rodzinie został przyjęty mój zakup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego !

 

Od strony technicznej się nie wypowiem, bo jestem laikiem w tej kwestii. Mogę za to z całą stanowczością stwierdzić, że masz bardzo dobry gust. Longines piękny, świetne połączenie bieli i czerni, sportowego charakteru z elegancją i wyrafinowaniem.

Mam nadzieję, że będzie się sprawował wyśmienicie ku uciesze nowego właściciela.

 

Pozdrawiam,

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej się nie wypowiem, bo jestem laikiem w tej kwestii. Mogę za to z całą stanowczością stwierdzić, że masz bardzo dobry gust. Longines piękny, świetne połączenie bieli i czerni, sportowego charakteru z elegancją i wyrafinowaniem.

Mam nadzieję, że będzie się sprawował wyśmienicie ku uciesze nowego właściciela.

 

 

Witaj ! Dzięki za miłe słowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt gustu nie można Ci odmówić (choć o gustach się nie dyskutuje) :lol: . Zegarek naprawdę nietuzinkowej urody. Jestem na TAK. Oby się dobrze nosił :( .

 

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdę na pederastę... :)

Ale mi się zdecydowanie bardziej podoba prostota damskiego Tissota.. :)

 

Strasznie za dużo się w tym Longinesie dzieje.. :)

 

A tak poza tym - witamy Pshemo :)

(jak mniemam, imienniku mój)

 

I skoro wkleiłeś już fajne packshoty, fajnych zegarków..

To teraz CZEKAMY na zdjęcia in real :)

OBU - najlepiej na męskiej i damskiej ręce

:)

 

P.


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum odwiedzam już od dłuższego czasu i to dzięki jego lekturze podjąłem decyzję o zakupie zegarka "z duszą".

Do tej pory zadowalałem się zegarkami kwarcowymi i nie powiem, bym się bardzo źle z tym czuł. Nadszedł jednak moment, gdy postanowiłem zrobić sobie prezent w postaci lepszego niż dotychczas czasomierza.

 

Wybór padł na Longines-a (Heritage 1954) Pandę:

 

longines-L2.747.4.92.4-Heritage-1954-378x528.png

 

Zegarek mam od kilku dni i jestem nim zafascynowany. To trochę przykre, że Longines-y mają ostatnio kiepską opinię. Mam nadzieję, że mój będzie sprawował się dobrze.

 

Za jakiś czas planuję zakup zegarka "na po godzinach", w którym można by było pójść np. na siłownię. Sporo biegam - może ktoś poleci jakiś zegarek z krokomierzem? ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

Piękny masz zegarek!! Lubię biały kolor tarczy w zegarku!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdę na pederastę... ;)

Ale mi się zdecydowanie bardziej podoba prostota damskiego Tissota.. :P

 

 

Fakt, prostota ma swoje plusy, Tissot również mi się podobał.

 

 

 

I skoro wkleiłeś już fajne packshoty, fajnych zegarków..

To teraz CZEKAMY na zdjęcia in real ;)

OBU - najlepiej na męskiej i damskiej ręce

:)

 

P.

 

Moja fotka robiona telefonem nie oddaje wyglądu tego zegarka niestety :D

 

post-44538-0-36051400-1323506762_thumb.jpg

 

Tissota na damskim ręku postaram się pstryknąć już aparatem.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie oddaje, ale 100x bardziej wolę takie zdjęcia niż packshoty ze sklepu. Zegarek zrobił się 3wymiarowy, a dodatkowo widać że tarcza nie jest matowo biała - tylko lekki "metalic".

 

Mniam ;)

Teraz mi się podoba ;) Mankiet koszuli też robi swoje, przy wyobrażaniu sobie jak może leżeć na ręce.

 

Gratuluję!


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mam od kilku dni i jestem nim zafascynowany. To trochę przykre, że Longines-y mają ostatnio kiepską opinię.

Nie słuchaj ich ;) Zegarek jest przecudnej urody, na dobrym mechanizmie, i w stosunkowo rozsądnej cenie.

 

Tak ze szczegółów to podobają mi się wskazówki. Lubię ten kształt wskazówek, ale trochę zgłupiałem, bo na tym zdjęciu sklepowym wygląda jakby były jasne wskazówki na jasnym tle (obawa o czytelność), natomiast na Twoim zdjęciu wygląda jak ciemne wskazówki na jasnym tle. Chyba musiałbyś zrobić lepsze zdjęcie, bez lampy błyskowej, przy rozproszonym ale dobrym dziennym oświetleniu.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj ich ;) Zegarek jest przecudnej urody, na dobrym mechanizmie, i w stosunkowo rozsądnej cenie.

 

Dzięki ;)

 

Tak ze szczegółów to podobają mi się wskazówki. Lubię ten kształt wskazówek, ale trochę zgłupiałem, bo na tym zdjęciu sklepowym wygląda jakby były jasne wskazówki na jasnym tle (obawa o czytelność), natomiast na Twoim zdjęciu wygląda jak ciemne wskazówki na jasnym tle. Chyba musiałbyś zrobić lepsze zdjęcie, bez lampy błyskowej, przy rozproszonym ale dobrym dziennym oświetleniu.

 

Wskazówki są srebrne - błyszczące, tarcza srebrna-matowa, prawie biała. Wskazówki dzięki temu, że są obłe odbijają światło i są dobrze czytelne na tle srebrnej-matowej tarczy.

 

Trochę lepszej jakości zdjęcia Longines:

 

post-44538-0-26882700-1323602974_thumb.jpg

 

post-44538-0-66265900-1323602982_thumb.jpg

 

Tissot:

 

post-44538-0-80719700-1323602991_thumb.jpg

 

Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz widzę, że z czytelnością nie jest tak źle.

Znalazłem też wcześniej parę zdjęć w sieci. Naprawdę urodziwy zegarek ;)

 

ln013_im.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.