Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

knk7

Co to jest za zegarek i z którego roku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie znalazłem w piwnicy dziadków taki zegarek .czy ktoś orientuje sie jaką wartość może przedstawiać

Dziękuje za odpowiedz.

post-45331-0-42499600-1325200554_thumb.jpg

post-45331-0-12896900-1325200584_thumb.jpg

post-45331-0-84858300-1325200891_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych zdjęć na pewno nigdy nie widziałeś jestem na tym forum pierwszy raz w życiu a data na aparacje jest ustawiona przypadkowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych zdjęć na pewno nigdy nie widziałeś jestem na tym forum pierwszy raz w życiu a data na aparacje jest ustawiona przypadkowo .

To zrób zdjęcia z aktualną datą bo jakoś ten Twój post wygląda na mało wiarygodny. Kto używający aparatu ma przypadkowo ustawioną datę... troszkę to lipą trąca.

Ponadto warto byłoby się przedstawić w odpowiednim dziale przed napisanie pierwszego posta.

Ciekawe jest jeszcze to, że właśnie znalazłeś zegarek, zdążyłeś znaleźć to forum, zarejestrować się na nim, rozebrać zegarek, zrobić zdjęcia aparatem z przypadkową datą i napisać pierwszego posta z pytaniem. Jak na osobę znajdującą zegarek w piwnicy dziadków jesteś bardzo zdeterminowany, żeby szybko poznać jego wartość. Może lepiej najpierw poznać historię tego zegarka, żeby się nie okazało, że ma on wartość sentymentalną, rodziną itp. czego na tym forum raczej się nie dowiesz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrób zdjęcia z aktualną datą bo jakoś ten Twój post wygląda na mało wiarygodny. Kto używający aparatu ma przypadkowo ustawioną datę... troszkę to lipą trąca.

Ponadto warto byłoby się przedstawić w odpowiednim dziale przed napisanie pierwszego posta.

OK .Zrobie za chwile zdjecia z aktualną datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd...

 

Co za ludzie są na tym forum. Jak się historii nie uczepią to znowu daty się uczepią...

 

Byle tylko nie odpowiedzieć na pytanie.

 

Niektóre aparaty tak mają że jak braknie zasilania to tracą ustawienia daty i potem nie każdemu chce się ustawiać.

A nawet jeżeli to lipa to co z tego? Co za różnica?

 

A co do tematu.

Werk wygląda na oryginalny. Koperta to nie wiem ale strasznie zdziadziała. A ile to może być warte to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie przesyłam zdjecia z aktualna data.Zegarek działa.

post-45331-0-26941200-1325202825_thumb.jpg

post-45331-0-79629600-1325202865_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze weź przyznaj że ukradłeś z muzeum bo ktoś wyjedzie że historia nie prawdziwa w związku z tym nikt Ci nie odpowie i jeszcze wyśmieją. Historia musi być prawdziwa albo przynajmniej wiarygodna (wymóg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd...

 

Co za ludzie są na tym forum. Jak się historii nie uczepią to znowu daty się uczepią...

 

Byle tylko nie odpowiedzieć na pytanie.

 

Niektóre aparaty tak mają że jak braknie zasilania to tracą ustawienia daty i potem nie każdemu chce się ustawiać.

A nawet jeżeli to lipa to co z tego? Co za różnica?

 

A co do tematu.

Werk wygląda na oryginalny. Koperta to nie wiem ale strasznie zdziadziała. A ile to może być warte to nie wiem.

Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie znalazłem w piwnicy dziadków taki zegarek .czy ktoś orientuje sie jaką wartość może przedstawiać

Mod.

Regulamin czytamy, a nie tylko ptaszkujemy. Zegarków na forum nie wyceniamy.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wygląda na oryginalną damską omegę.

 

Ktoś drapał w środku zapewne żeby sprawdzić czy koperta aby nie złota , choć tam stoi jak wół że pozłacana i wcale nie jest w złym stanie - wystarczy mała polerka.

 

A wartość....... Jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.