Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rożyczka

zegarek lemania

Rekomendowane odpowiedzi

mam w swojej kolekcji zegarek o którym wiem niewiele.na pewno są tutaj osoby,które są bardziej zorientowane w temacie i mogłyby mi udzielić kilku odpowiedzi,np co to za zegarek,jakiej klasy i rocznik.czy to coś dobrego jest czy raczej nic specjalnego:).pozdrawiam.mam jeszcze kilka innych,omega i inne ale to potem.

post-45688-0-01304700-1326461732_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dodam jeszcze jedno ze zrobionych zdjęć.wiem.może nie są specjalne ale nie za bardzo umiem zrobić lepsze.jak się podszkolę na pewno wstawię lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek jest w lepszym stanie aniżeli widać to na zdjęciu.to raczej efekt światła.poza tym bransoletka ,która jest pokrzywiona w rzeczywistości taka nie jest,po prostu dla zdjęcia,aby nie przeszkadzała to ją odchyliłam.Nie jest na baterię.i wciąż tyka po nakręceniu:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O samej firmie dużo nie wiem:) Ale mogę Ci powiedzieć, że jest to całkiem dobra marka. Z tego co się orientuję robili bardzo dobre mechanizmy, które stosowane były również przez Omegę. Ale może koledzy mnie poprawią. Ten konkretny model wygląda mi na lata 50/60.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka, hasło " lemania watches history " lub samo "lemania"...


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.czy jest ktoś kto może zna się na lemaniach i może nieco więcej napisać.ciekawa jestem wszystkiego.jaki model,lata,czy jest jakiś dobry czy byle co itd.dołączam zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no,wyszukiwarka nie daje specjalnych efektów.niestety.myślę,że jest tutaj na forum sporo fachowców,którzy mają sporą wiedzę na temat różnych różnorodnych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no,wyszukiwarka nie daje specjalnych efektów.niestety.myślę,że jest tutaj na forum sporo fachowców,którzy mają sporą wiedzę na temat różnych różnorodnych zegarków.

 

Kilku zorientowanych jest, ale Ty nie dajesz im szans.

Zamiast zakładać kilka wątków po prostu zrób tak, jak tu napisano:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/42864-jak-zadac-tutaj-pytanie-zeby-uzyskac-konkretna-odpowiedz/


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak.ale jak mam się dostaćdo mechanizmu skoro to wieczko z tyłu nie jest otwieane tylko po prostu odkręcane.trzeba mieć jakieś narzędzie aby je otworzyć,prawda?tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wyświetliło się poprzednie zdjęcie więc posyłam kolejne.zegarek nie jest na baterię i po nakręceniu tyka:).

post-45688-0-16343300-1326496402_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak.ale jak mam się dostaćdo mechanizmu skoro to wieczko z tyłu nie jest otwieane tylko po prostu odkręcane.trzeba mieć jakieś narzędzie aby je otworzyć,prawda?tak?

Udać się do zegarmistrza, na pewno pomoże i zdjęcie mechanizmu zrobić u niego.

Zamieszczenie kilku zdjęć zegarka w tej samej pozycji, zajmuje tylko miejsce na serwerze i nic więcej.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.