Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pingo

Zegarek z timerem regatowym i wibracją

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Od znajomego regatowca słyszałem, że miał swego czasu zegarek Casio, ktory był w stanie puścić procedurę startu do regat (alarm na 5 minut do startu, alarm na minutę do startu, alarm na START), a dodatkowo miał opcję wibracji.

 

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że takie cacko rzeczywiście istnieje i podać jaki to model?

 

Znajomy twierdzi, że na 100% był to Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko G-056 ma możliwość ustawienia kilku odliczanych kolejno timerów (funkcja interwałów), ale on nie ma wibracji. Poza tym to dość stary model i ciężko go dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko G-056 ma możliwość ustawienia kilku odliczanych kolejno timerów (funkcja interwałów), ale on nie ma wibracji. Poza tym to dość stary model i ciężko go dostać.

 

 

Ale może to jakiś Casio nie z serii G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceanus Cachalot ma dedykowany timer jachtowy, odlicza się od 5 minut w tył (analogowo na sekundniku), sygnalizuje co pełną minutę, ostatnie 30 sekund i dwutonowo pika w ostatnich 10 sekundach. Ale nie ma wibracji. Wibracje kojarzę w Garminie do biegania :lol:


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio G-7500-1V ma wibracje i timer , ale raczej zwykły .

natomiast coś mi się kojarzy , że jak 4 lata temu szukałem nowego g-shocka to spotkałem się z taką funkcją .

muszę poszukać .

GLX-5500A-4ER-znalazłem takie cudo na pewno z timerem regatowym , co do wibracji to występują w opisie tylko jednego sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceanus Cachalot ma dedykowany timer jachtowy, odlicza się od 5 minut w tył (analogowo na sekundniku), sygnalizuje co pełną minutę, ostatnie 30 sekund i dwutonowo pika w ostatnich 10 sekundach. Ale nie ma wibracji. Wibracje kojarzę w Garminie do biegania :P

 

Garmin Forerunner 310XT. Ma wszystko o co pytał twórca wątku. Tyle, że to nijak nie zegarek. Za to świetnie się sprawdza podczas treningów. :) Niedawno pojawił się następca 910XT, ale kosztuje diabelskie pieniądze.

Jest to jedyne urządzenie mierzące czas (celowo nie nazywam go zegarkiem) posiadające wibrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.