Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mie49

zegarek do16000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym kupić ciekawy, ładny i nietuzinkowy zegarek, może być używany w bardzo dobrym stanie. Wchodzi w grę tylko zegarek produkcji szwajcarskiej. Jeszcze jeden warunek, akceptuję dobowe odchyłki czasu +- 1s. Interesują mnie także pewne i tanie miejsca nabycia. Będę bardzo wdzięczny za każdą uwagę.

Z góry dziękuję za pomoc.

mie49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse na zakup zegarka masz bardzo male bo nikt nie da Ci gwarancji ze mechaniczny zegarek bedzie chodzil z dokladnoscia +-1s , chyba ze kwarce , no ale one wtedy nie sa ciekawe :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kwarcowych zegarkach nie ma co mówić. Wydawało mi się, że zegarki z wyższej półki maja lepsze parametry niż przewiduje to norma. Czy jestem w błędzie?

Pozdrawiam

mie49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym bazarku jest teraz OMEGA Speedmaster Date Chronograph ref. 3210.50.00 w bardzo dobrej cenie . Z tego co pisze w ogłoszeniu dość dokładnie chodzi jak na automat.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/71029-obnizka-omega-speedmaster-date-chronograph-praktycznie-nowa/

Pisze że 9 sek na miesiąc !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat chronometru wyznacza tolerancje dobowa na -4 +6

Oczywiście zegarek da sie wyregulować tak zęby chodził dokładniej, jednak to nie jest stała gwarantowana

i nie można od mechanicznego werku oczekiwać że zawsze będzie mieścił się w granicy błędu 1 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informację. widziałem ofertę, ale mam już OMEGĘ Seamaster. Kupiłem pod koniec lat 90. Serwisuję regularnie co 4 lata, ale spieszy się ok. 4 sek na dobę. Jak już kupię nowy zegarek to chcę zapomnieć o regulacji czasu przynajmniej na miesiąc. Na marginesie z zegarkiem tak jak z samochodem, jak wyjeżdża z salonu to traci ok. 30% wartości. Tak, że cena, oczywiście moim zdaniem, powinna wynosić 6500PLN.

Dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

mie49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.