Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mie49

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. Naprawdę ładny i bardzo, bardzo unikatowy. Gratuluję THOMAS666.
 2. Mam pytanie czy ktoś jeszcze poza ABIR-em i mną kupił tego limitowanego SANMARTINA ?
 3. Poniżej masz zdjęcie zegarka SANMARTIN z mechanizmem szwajcarskim SW 200. Dokładność wskazań - 2 sek/ doba. Regulacja raz na miesiąc. Co do wyglądu rzecz gustu.
 4. Zegarek z dobrym ruchem i po dobrej regulacji ma odchyłkę dobową +-2 sek. Policz jak często trzeba taki zegarek regulować. Przy okazji jakiej marki zegarki kwarcowe są tak wyjątkowo dokładne?
 5. Właśnie logo SANMARTIN jest ważne bo to nie PAM. Zegarek świetnie się nosi ładnie naturalnie pokrywa się patyną. Luma jest fantastyczna. Polecam,
 6. Bardzo ładny zegarek ten Rawai. Ciekaw jestem jak szybko pokrywa się patyną w porównaniu do brązu, Oczywiście bez żadnych specyfików, tylko naturalnie. Czekam na dalsze zdjęcia i pozdrawiam.
 7. Sorry wpisałem odpowiedź nie tu gdzie trzeba.
 8. Mnie też ten zegarek bardzo się podoba. Gratuluję zakupu.
 9. Dostałem dwie identyczne klamry stalową i z brązu. Teraz je zważyłem, stalowa 10 gramów z brązu 12 gramów. dla pewności klamrę z brązu zarysowałem ostrym stalowym śrubokrętem. Zdjęcie załączam. Powłoka PVD to ok. 5 mikronów, Jestem pewny że rysy są głębsze. Co do teleskopu się nie wypowiadam. Zobaczymy jak będzie dalej. Za pasek i klamrę zapłaciłem ok. 80 USD.
 10. Wracając do tematu klamr z brązu to polecam portal ETSY. Można znaleźć super klamry i świetne paski. Poniżej zdjęcia. Kupiłem pasek z klamrą i dostałem dwie klamry gratis (jedna z brązu druga stalowa , identyczne)
 11. Praktycznie nie ma zegarków mających " przodków". Ten jest nawet bardzo podobny do PAM-a , ale jednak inny w wielu detalach. Najważniejsze ma własną markę. Ma także limitowaną ilość ograniczoną do 300 sztuk. Dziękuję , Twój też jest super. Przy okazji, czy nie odnosisz wrażenia , że bezel jest zrobiony z innego stopu brązu niż reszta obudowy?
 12. Dotarł dziś z niebieską tarczą. W środku SW 200. Jak zmienię pasek to wyślę lepsze zdjęcia.
 13. Nie, Kupiłem na Aliexpress w Jasonxiang Store. Też mam już pasek na zmianę, ale trochę poczekam na zegarek. Pocieszające jest, że 4.03 zegarek wyleciał z Chin.
 14. Gratuluję, bardzo ładny. Czekam na taki tylko z niebieskim cyferblatem. Jak doleci to wrzucę zdjęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.