Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

k601

casio mdv 102

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Można jeszcze gdzieś w Polsce go kupić?Szukam czegoś dla 18 latka.Myślę jeszcze nad mdv 106.Warto razważać ww modele?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, model ten można kupić na Allegro, w sklepach seria mdv jest trudno dostępna. Bardzo fajny zegarek, z dobrą wodoszczelnością oraz w przystępnej cenie.

Ja mogę polecić gdyż mam kilka modeli z serii MDV.

 

Pozdrawiam, Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko internet, w sklepach stacjonarnych w PL można dostać jedynie serię mtd, mdv jest na inne rynki. Niektóre modele są identyczne, mtd nie ma tylko miecznika na tarczy i deklu, wodoszczelność przeważnie 100m. MDV to duro200 czyli 20atm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Starsze modele mdv-501 byly swietnej jakosci w stosunku do niskiej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mdv mam tylko mdv-300d. Kupiłem dawno za śmieszne pieniądze (poniżej 180zł na allegro). Super zegarek z 20atm, szkoda tylko, że multidata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDV 102 od 2009 roku i na nic nie narzekam,dobra wodoszczelność,świetne podświetlenie i całość ze stali,czego chcieć więcej??;) przez ponad rok urzywałem tylko tego zegarka,tak się do mnie przykleił i faktycznie super jakość za małe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zachorowalem na model mdv 102 albo mdv 1054. Nie mozna ich praktycznie dostac. Chcialbym zegarek z gwarancja. Na amazonie jest mdv 102 w super cenie 60$, ale do tego przesylka 35$ i zadatek na clo 21$ i juz nie jest tak tanio. Macie jakas mete na te cuda? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest jeden mdv 1054, ja ostatnio nabyłem mdv-105 mam też mdv 102, ale 105 wygląda o wiele lepiej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,

widziałem, ale zegarek jest używany i bez jakiejkolwiek gwarancji. Ale 105 chyba nie ma podświetlenia takiego jak 102,nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz nie produktuja tego zegarka :) A szkoda bo był swietny.


Mam muchy w nosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos nurków to Casio wypuścił serię Edifice Dive 20atm czyli coś całkiem nowego. Jak do tej pory Edifice to tylko sportowe chronografy. Teraz nastąpił wyraźny podział na trzy linie EFR (racing), EFB(urban) i divery EFM. Ciekawe co dalej z duro200 czyli MDV?

 

img03.jpg563540_10150869417988368_24049708367_12630971_2146887333_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość non4me

A propos nurków to Casio wypuścił serię Edifice Dive 20atm czyli coś całkiem nowego. Jak do tej pory Edifice to tylko sportowe chronografy. Teraz nastąpił wyraźny podział na trzy linie EFR (racing), EFB(urban) i divery EFM. Ciekawe co dalej z duro200 czyli MDV?

 

img03.jpg563540_10150869417988368_24049708367_12630971_2146887333_n.jpg

Rewelaja! kiedy bedzie mozna je kupic ? znasz moze przewidywana cene tego EFM-500SBD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną ceny nie są jeszcze znane. Czekam na divera z pomarańczowym bezelem. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie sie zapowiada ta nowa linia EFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie wyglądają, mi do gustu przypadł z niebieskim bezelem na gumie ;) ale zobaczyli ile pln będzie trzeba zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena chrono z tej serii to 350$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczymy cenę oficjalna w polsce to pewnie z butów wyskoczymy. To casio chrono diver to taki konkurent dla seiko ssc015p1. Ja bym wybrał seiko bo pewnie niewiele więcej będzie kosztowało. Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zachorowalem na model mdv 102 albo mdv 1054. Nie mozna ich praktycznie dostac. Chcialbym zegarek z gwarancja. Na amazonie jest mdv 102 w super cenie 60$, ale do tego przesylka 35$ i zadatek na clo 21$ i juz nie jest tak tanio. Macie jakas mete na te cuda? :)

 

koniec przyszłego tygodnia będę miał prawdopodobnie do sprzedania MTD-1054 nówkę. Jakby coś to się zgłoś na priv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu chrono z dobrze widocznym wskazówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Odgrzewam starego kotleta.

Czy można jeszcze gdzieś wyrwać ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie używka na zagranicznych portalach aukcyjnych..na alle już nie widziałem z 2 lata nawet używki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle szukam bransolety do 102..nigdzie nie można dostać:-(mój zegarmistrz próbował w Zibi i też nic z tego.Jeśli ktoś miałby taka bransolete tu na forum i chciałby sprzedać,proszę o PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.