Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcinrze

Daymon-Trade i artykul o nim ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem u daymon kilka zegarków i nigdy nie miałem najmniejszego problemu, więc nie można generalizować. Wszystkie zegarki były sprawne, bez wad. Zresztą ten sprzedawca sprzedał kilka tysięcy zegarków i jak na razie to pierwsza negatywna opinia. No cóż, zdarza się, faktycznie sytuacja pechowa. Sprzedający mógłby lepiej ją rozwiązać.

 

W jaki sposób znalazłeś ten blog? Dziwnie bardzo wysoko jest w wynikach google (dwa artykuły, niedawno założony, od razu krótki adres z pl). Wygląda trochę jak czarny PR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladnolem cale forum na temat tego uzytkownika gdyz zamierzam kupic zegrek casio 527L z seri edifice.Ktos mnie wyprzedzil i kupil ostani zegarek w sklepie zegarkowy.pl i zdecydowalem sie na daymon-trade ktory ma podobne ceny lecz nie tylko przegladnolem cale forum ale i na google znalalem wlasnie ten artykul.Moze byc to dzialanie np konkurencji ale nie ma obawy ze daymon ma podrobki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wygląda trochę jak czarny PR.

I tak pewnie jest B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbek na pewno nie sprzedaje, większość edifice, g-shocków i baby-g kupiłem u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wejdzie w D-T komentarze, to jednak nie wszystkie są pozytywne, ale takie jest życie.

Dlatego czasem lepiej się zastanowić czy warto zaoszczędzić parę złotych i kupić przez internet

czy lepiej jednak w sklepie stacjonarnym. W razie jakiejkolwiek reklamacji jest zawsze lekki problem,

bo towar dostarczyć jakoś trzeba.

W razie reklamacji czegoś w sklepie stacjonarnym również trzeba dostarczyć reklamowany towar do sklepu,

bo nikt za darmo nie przyjedzie aby go odebrać i najczęściej tak samo jest przy zakupie na odległość-

trzeba niestety odsyłać na własny koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry moze zadam glupie pytanie ale jestem tu nowy czarny pr co to znaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny pr czyli czarny public relations czyli antyreklama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki heh nie spodziewalem sie ze moze to byc w wikipedi B) Wiecie cos moze czy wogole podrabiali ten model w chinach Casio EF-527L-1A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie sugerował tym wpisem. Dla mnie jest po prostu niewiarygodny. Jeśli to pisał sprzedawca internetowy, to:

1. nie zna prawa obowiązującego w handlu

2.nie zna matematyki.

Co do uszkodzeń zegarka - czy to PP czy firma kurierska - uszkodzenia paczek i przedmiotów się zdarzają, bez względu na pakowanie.

Co do ewentualnej nieumiejętnej naprawy - znam sytuacje, że renomowana firma zegarmistrzowska także spieprzyła naprawę. Różnica jest tylko taka, że kupując w stacjonarnym sklepie (odbierając naprawiony zegarek w zakładzie) można OD RAZU złożyć ponowną reklamację lub zażądać zwrotu kasy. Ale nic za darmo :-) W sklepach stacjonarnych jest drożej. czy towar jest w nich lepszy? Moim zdaniem już nie. Pochodzi najczęściej z tych samych hurtowni, od tych samych producentów. Sądzę (choć nie mam na to dowodów), że % reklamacji jest taki sam w sklepach internetowych jak i stacjonarnych.

Sam potykałem się kilka razy ze sprzedawcami internetowymi (kilka spraw znalazło się w prokuraturze, kilka w sądzie), ale w tym samym czasie kilkanaście razy reklamowałem różne towary w sklepach stacjonarnych.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki heh nie spodziewalem sie ze moze to byc w wikipedi B) Wiecie cos moze czy wogole podrabiali ten model w chinach Casio EF-527L-1A?

 

Spotkałem się tylko z podróba ef-527d na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum, żeby pytać. EF-527L też kupiłem u daymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.