Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vidi

Steinhart Black Sea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wrzucam na razie zdjęcia zrobione komórką i w świetle.. sztucznym. Są jakości dość słabej ale prosiło mnie kilka osób żebym wrzucił chociaż takie. Postaram się zrobić jakieś ładne w ciągu weekendu już cyfrówką.

post-44434-0-14921600-1332530781_thumb.jpg

post-44434-0-43141500-1332530785_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ciekawy i nawet do kupienia - klik. Z tym że 650E wygląda blado przy 390E, które zapłacił za niego pierwszy właściciel.


Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem. Zaskoczony byłem, że tak ktoś zrobił... ale jak widzę ten 'Rusek' ma 2 takie zegarki także biorąc pod uwagę, że ma ofertę 600 euro... to mu się prawie 2gi zegarek zwróci.

 

Co do samego watcha, to wygląda zdecydowanie lepiej na żywo. Postaram się to 'uwzględnić' już przy robieniu zdjęć porządnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAwaj dekiel :)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, a masz ten z babeczką? :)


Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne fotki, na takich zdjęciach chyba każdy zegarek by wyglądał równie tandetnie. Zrób jakieś w dzień i bez lampy, wtedy będzie co oglądać. :)


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post zamiast pisać durne komentarze. Zdjęć w ogóle bym takich nie wrzucał gdybym nie został o to poproszony. Ale jak widać z umiejętnościami czytania mają niektórzy dalej problemy. Zdjęcia porządne jak już pisałem będą jak je zrobię. Komórką niestety nie jestem w stanie zrobić lepszych. Jutro mogę jeszcze parę w świetle dnia zrobić... ale jeszcze nie aparatem.

 

Co do dekla. Mam cały komplet czyli oba dekielki - z panienką i z .. morzem. Oprócz tego dostałem pasek z gumy, śrubokręcik, książeczki itd. Ogólne cały komplecik robi wrażenie. Zegarek jeszcze większe ale z wiadomych względów jeszcze tego pokazać nie zdołałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w świetle dnia... niestety komórką. Nie zachwycają ale dają jakiś pogląd.

post-44434-0-28439700-1332596172_thumb.jpg

post-44434-0-20141300-1332596179_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 kolejne

post-44434-0-75668200-1332596253_thumb.jpg

post-44434-0-82011800-1332596257_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć mam go dzięki Tobie:) Także dzięki za umożliwienie odkupienia numerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek nie potrzebuje jakiejś ściemy w postaci świateł i innych dodatków. Jak dla mnie nawet na tych zdjęciach wygląda GIT!!

 

No cóż, pozostaje tylko pozazdrościć.


Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.