Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KLXN

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. @ipod Nomos zmieniał to na przestrzeni lat. Są też starsze wersje bez żadnego napisu w tym miejscu. O ile mi wiadomo to samo Germany było produkowane między 2005, a 2008, ale możliwe że były jeszcze jakieś odstępstwa od tego.
 2. Ja od siebie mogę polecić Garrett Leight jeżeli chodzi o jakość wykonania (użytkuję od ponad roku i są ciągle jak nowe), a jako następne rozmyślam o Moscot (podoba mi się design). Co nie zmienia faktu, że użytkując okulary przez całe życie, dalej nie byłbym w stanie dobrać okularów "zdalnie" bez przymierzenia ich, więc raczej stawiam na to co jest dostępne do przymierzenia na miejscu.
 3. Łatwiej by było jakbyś wstawił jakieś zdjęcia. "Use tool 315" jest tylko informacją jakie narzędzie trzeba użyć żeby otworzyć zegarek. 1430 to oznaczenie mechanizmu, a nie konkretnego modelu. Możesz poszukać na internecie "omega caliber 1430" to może znajdziesz podobny zegarek i będziesz miał punkt odniesienia.
 4. To i ja się pochwalę nowym dziełem Michała. Tym razem w wersji damskiej
 5. Ja zgarnąłem tego niebieskiego. Jest świetny, bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Świetna robota Michał!
 6. To ja się pochwalę nowym paskiem do Moona. Dzięki @MichalWPR
 7. Widać "inspiracje" Watchfinder & Co. No ale skoro się ten styl sprawdza to czemu by nie.
 8. Prawdopodobnie tego szukasz: https://watchbase.com/ Aczkolwiek nie wiem czy jakieś zegarki kieszonkowe też tam znajdziesz.
 9. Według mnie wygląda na oryginał. Ewentualnie bransoleta może być z innego modelu. Możesz porównać sobie ze zdjęciami z opracowania: http://www.old-omegas.com/schuey.html#cart
 10. Jeżeli nie znajdziesz nikogo, a będzie Ci zależeć na zegarku to możesz skorzystać z usług "parcel forwarding". Jest sporo takich firm w UK. Np. https://www.skypax.com/global-parcel-forwarding/how-it-works
 11. @szuwi to wersja 35mm z datą która już nie jest w sprzedaży. Obecnie data na dole jest tylko w wersji 38mm (oraz w wersji 35 z rezerwą chodu), a na zdjeciach możesz je rozróżnić po tym że w wersji 38mm data jest wyższa i prawie sięga do tarczy subsekundy ( https://nomos-glashuette.com/en/tangente/tangente-38-date-130 )
 12. Mogę poratować Tangente 35mm w Krakowie Trochę z czasem ciężko, ale może znajdziemy jakiś termin.
 13. @jaszczur11 dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem po prostu czy mechanizm ma zawsze koło daty w tym samym rozmiarze czy są jakieś warianty.
 14. Również gratuluję projektu, bardzo dobrze to wygląda. Mi też "Architekt automatyczny" trochę nie pasuje. Z jednej strony ta sama czcionka porządkuje styl, ale miesza znaczenia, co też nie do końca wypada w projekcie o takiej nazwie. Czy nie lepiej byłoby zostawić sam "Architekt"? Miałbym jeszcze jedno pytanie, już bardziej z ciekawości - czy w takim projekcie (w założonych kosztach) możliwe są modyfikacje daty? Np. powiększenie okna daty, zmniejszenie czcionki albo przesunięcie okna do środka lub na zewnątrz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.