Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KLXN

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, to wersja dla google Nie wiedziałem o tych innych wersji, dzięki za informacje
 2. Co myślicie o tym (zdjęcie z neta)? Jest to BB58 w wersji specjalnej dla pewnej dużej, znanej firmy Nie spodziewałem się, że Tudor w obecnych czasach może się zgodzić na jakiekolwiek specjalne zamówienie.
 3. @ipod Nomos zmieniał to na przestrzeni lat. Są też starsze wersje bez żadnego napisu w tym miejscu. O ile mi wiadomo to samo Germany było produkowane między 2005, a 2008, ale możliwe że były jeszcze jakieś odstępstwa od tego.
 4. Ja od siebie mogę polecić Garrett Leight jeżeli chodzi o jakość wykonania (użytkuję od ponad roku i są ciągle jak nowe), a jako następne rozmyślam o Moscot (podoba mi się design). Co nie zmienia faktu, że użytkując okulary przez całe życie, dalej nie byłbym w stanie dobrać okularów "zdalnie" bez przymierzenia ich, więc raczej stawiam na to co jest dostępne do przymierzenia na miejscu.
 5. Łatwiej by było jakbyś wstawił jakieś zdjęcia. "Use tool 315" jest tylko informacją jakie narzędzie trzeba użyć żeby otworzyć zegarek. 1430 to oznaczenie mechanizmu, a nie konkretnego modelu. Możesz poszukać na internecie "omega caliber 1430" to może znajdziesz podobny zegarek i będziesz miał punkt odniesienia.
 6. Dzięki! No to rozwiałeś moje wątpliwości
 7. @tessio powiedz proszę gdzie są takie fajne okolice. Rozważam przesiadkę z MTB na szosę, ale ciągle się obawiam, że w okolicy Krakowa nie ma wystarczająco fajnych tras pod szosę.
 8. To i ja się pochwalę nowym dziełem Michała. Tym razem w wersji damskiej
 9. Ja zgarnąłem tego niebieskiego. Jest świetny, bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Świetna robota Michał!
 10. To ja się pochwalę nowym paskiem do Moona. Dzięki @MichalWPR
 11. Nie wiem czy się nie rozczarujesz "paskolubnością" Exa 36mm. Raczej podejdą do niego tylko cieńsze paski. Paski standardowej grubości bardzo szybko będą się zdzierać z powodu niewielkiej odległości od teleskopów do koperty. Mimo to gratuluję świetnego zegarka
 12. Widać "inspiracje" Watchfinder & Co. No ale skoro się ten styl sprawdza to czemu by nie.
 13. Prawdopodobnie tego szukasz: https://watchbase.com/ Aczkolwiek nie wiem czy jakieś zegarki kieszonkowe też tam znajdziesz.
 14. Według mnie wygląda na oryginał. Ewentualnie bransoleta może być z innego modelu. Możesz porównać sobie ze zdjęciami z opracowania: http://www.old-omegas.com/schuey.html#cart
 15. Jeżeli nie znajdziesz nikogo, a będzie Ci zależeć na zegarku to możesz skorzystać z usług "parcel forwarding". Jest sporo takich firm w UK. Np. https://www.skypax.com/global-parcel-forwarding/how-it-works
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.