Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

ps. potrzebuję adresu dobrego psychoalalityka od uzależnień...

 

:) na tym forum nikt Ci go nie poda ;) Sam kilkanaście dni temu jak wstępowałem do tego klubu "zakręconych" pytałem o poradę jak poradzić sobie z zegarkową zarazą. Kazano mi się jej poddać, a najlepiej kupić sobie jakiś nowy zegarek :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że masz pół szuflady to nie uprawnia Cie to do nazywania Radzieckiej czy Niemieckiej technologii badziewiem.

 

Ciekwe czy o Twoim zegarku ktos by nie mógł tak powiedzieć...

 

p.s. ja ma dwadziescia pełnych szuflad


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama i Tata... Ale które to które?

 

post-4379-0-21540900-1330634383.jpg

 

 

Widzieliście może jeszcze jakieś inne modele z tej serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
to że masz pół szuflady to nie uprawnia Cie to do nazywania Radzieckiej czy Niemieckiej technologii badziewiem.

Ciekwe czy o Twoim zegarku ktos by nie mógł tak powiedzieć...

p.s. ja ma dwadziescia pełnych szuflad

 

JAN89 wyluzuj ;)

Nie istnieje taki termin jak "radziecka technologia" ..skąd Ty to wziąłeś..z kremlowskich książek ??? :) ...matko jedyna!!!... :):D:D

..wszystkie ich "osiągnięcia" z komunizmem włącznie to tylko plagiaty, podróbki, kopie i kradzieże (łącznie z silnikiem rakietowym dzięki któremu polecieli pierwsi w kosmos..no może oprócz Kbk-Ak, GRU i stalinizmu)...tylko, że w kiepskim wykonaniu.

Mądrzy rosjanie swoje patenty i myśl techniczną (od rewolucji) sprzedawali zawsze na zachodzie.

I tu nie ma nad czym dyskutować i deliberować.

 

Ruskie zegarki owszem mają swój klimat...ale i adekwatną do "jakości" cenę.. i dostępność w naszej strefie geograficznej.

Obiektywnie jednak (nie tylko w mojej ocenie do której mam konstytucyjne prawo :) ) w większości to badziewie powielane w milonach sztuk.Przyczyn historycznych (gospodarczych, politycznych, propagandowych ect.) nie przeskoczysz choćbyś się zes..ł. :twisted:

A reszta to dorabianie teorii....do dwudziestu szuflad złomu (paradoksalnie te dwadzieścia szuflad tylko potwierdza ich "jakość" rzecz jasna...więc przy okazji strzeliłeś sobie samobója :D ) niezależnie od warstwy emocjonalnej jaka towarzyszy temu pięknemu hobby.

 

A gdyby jakiś ekscentryk zaproponował Ci nowego Pateka za dwadzieścia szuflad "radzieckiej technologii" to co byś zrobił?

..nie musisz odpowiadać :twisted:

 

I żeby było jasne - ja nie krytykuję samego hobby czyli kolekcjonowania radzieckich czy rosyjskich czasomierzy!Niech sobie każdy zbiera co mu się podoba...już wspomiałem sam zbieram to badziewie (choć nie tylko rosyjskie) bo są klimatyczne...bo zegarek to zegarek..ma duszę i to nie jego wina kto go uczynił..i jakim go uczynił :wink:

 

pozdr,

 

ps. i nie myl NRD z Niemcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

ps. potrzebuję adresu dobrego psychoalalityka od uzależnień...

 

:) na tym forum nikt Ci go nie poda ;) Sam kilkanaście dni temu jak wstępowałem do tego klubu "zakręconych" pytałem o poradę jak poradzić sobie z zegarkową zarazą. Kazano mi się jej poddać, a najlepiej kupić sobie jakiś nowy zegarek :wink: :D

 

Tak właśnie myślałem :)

..a co tam...niech dzieciaki biegają głodne/brudne/zasmarkane....ide kupić kolejnego "ruska" :D:):D

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewniam Cię szakal, że to co Jan posiada w swojej szufladzie to nie tylko badziewie. Swoją drogą kierując się twoimi plagiatowo-masówkowo-jakościowymi kryteriami to wiele szwajcarów też powinieneś nazywać badziewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej

ja bym patka nie wymienił za moja kolekcję i wcale onanie jest jakaś tam wystrzałowa w porównaniu z kolekcjami szanownych kolegów.A dlaczego bym nie wymienił?

Bo nie mógł bym go czyścić bał bym się go założyć do pracy czy na wyjazd w góry,krótko mówiąc patek to nie jest zegarek na co dzień a przynajmniej dla studeńciaka z budżetem takim jak mój.

Może i się uzewnętrzniam ale czytanie o ruskach i opieka nad nimi sprawia mi radość.A patek byłby po prostu piękny idealny ale nie otworzyl bym go za chiny ludowe;-)po prostu bym go nosil i podziwial,i dlatego nie zaminil bym mojej kolekcji za niego.

Pozdrawiam

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
zapewniam Cię szakal, że to co Jan posiada w swojej szufladzie to nie tylko badziewie. Swoją drogą kierując się twoimi plagiatowo-masówkowo-jakościowymi kryteriami to wiele szwajcarów też powinieneś nazywać badziewiem.

 

..i nazwałem

(..)sam zbieram to badziewie (choć nie tylko rosyjskie)(..)

 

..ale nie o to chodzi wocio..tylko o zbyt kategoryczną w mojej ocenie obronę "radzieckiej technologii"...i dorabianiu do niej teorii. Ja to "badziewie" określiłem z przymrużeniem oka :wink: a Jan podszedł emocjonalnie...bronąc raczej "ideii fix".

Jesteś być może za młody żeby znać cuda tej "technologii" z życia codziennego od samolotów, samochodów, optyki, elekroniki...na energii jądrowej skończywszy...ect, ect. Szkoda gadać. Zegarki nie są wyjątkiem...niezależnie od zawartości szuflad Jana (a swoją drogą Jan czy jeździ Zaporożcem, ogląda wiadomości na Rubinie czy robi zdjęcia Zorką 5...komputer też ma radziecki? tudzież winowsy?? ect) ;)

 

Ponieważ spodziewam się zmasowanego ataku około 0,5 tys. zwolenników rosyjskich/radzieckich zegarków..dlatego informuję, że w dalszą dyskusję nie będę się bawił...uznając to za stratę czasu. :) ..bez urazy.

Czasami na łamach tego szacownego forum pojawia się ktoś usiłujący wmówić (sobie chyba przede wszystkim) że np. Timemaster jest lepszy od np. Omegi (obojętnie zresztą od czego) bo jest tańszy, ładniejszy też ma szybkę a i godziny i minuty też pokazuje..więc jest super po co przepłacać i on takie właśnie zegarki będzie zbierał. Nie chcę powielać tego typu polemiki.

 

Zbierajmy więc co zbieramy...niezależnie od tego czy dla niektórych będzie to "radziecka technologia" a dla innych ruskie badziewie. 8)

 

pozdr,

pompej..wymieniłbyś, wymienił :D ..najwyżej przez tydzień nie piłbyś browca i uzupełniłbyś potem kolekcję "radzieckiej technologii" i znów mógłbyś rozkręcać...czy śmigać w góry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej

a jak bym porysował?pasta by nie wyrównał,eh nie dla mnie dziesiatkitysiecywartezegarki;-)

I jak to sobie wyobrażacie wracam do domu i mowie do narzeczonej:

a wiesz przekladamy ślub i lecimy do Apartu bo zegarki mała?

Albo no to tak sobie ostatnio myślałem i doszedłem do wniosku żę cały ten ślub jest przereklamowany,ale wiesz jest taka firma jak IWC i ona wcale nie jest przereklamowana.

I już na koniec,owszem przydało by nam się na nowej drodze życia kilka rzeczy ale najlepiej poprosić wszystkich o jednego IWC Spitfire Mark XVI żebyśmy mogli dokładnie mierzyć czas naszego wspólnego życia.

aha nowy nabyttek:

http://www.allegro.pl/item148909244_kirowski.html

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie powie że ruscy nie zrobili swojego indywidualnego mechanizmu...

 

zbieram to co zbieram - bo wiem ile czego było i co trudno dostac - zegarki to moje poświęcenie a kolejne egzemplarze zdobywam z premedytacja - a przedewszystkim wiem co nieco dlatego twierdze żę ruscy w stosunku do Amerykanów polecieli w kosmos na ośle a nie prawdziwą furą....]

 

 

a zegarki im wyszly i nie są najgorsze!

 

a że tanie to za takie są traktowane


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ciemno na dworze a ja w dzien bywam zadko - nie robie zdjec z lampa wiec teraz tylko probka tego co Ja Ojciec Wirgilusz przygarnołem niczym Korczak... :wink:

 

post-18-0-81796300-1330634411.jpg

 

post-18-0-56135800-1330634413.jpg

 

post-18-0-52863400-1330634414.jpg

 

post-18-0-94375000-1330634415.jpg

 

img0510qp1.th.jpg

 

to nie ruskie ale fajne

post-18-0-99013100-1330634417.jpg


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...patrzcie jaka ciekawa podzialke ma ten sygnal


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...patrzcie jaka ciekawa podzialke ma ten sygnal

 

Faktycznie ;) A co mają oznaczać te 15, 30, 45, bo przecież nie kwadranse :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

JAN swietne nabytki, Sygnal bardzo ciekawy, a ten Anker :shock: tarcza kojarzy mi się z planszą telewizyjną jak się już skończy program w telewizji :-)

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

No...ten sygnal i mnie się podoba 8)

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan - ta dziwaczna Sława w pięknym stanie :shock: A podziałka kwadransowa w tym Sygnale to przecież dla budzika ludziska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moje pytanie padło w czasie burzliwej dyskusji powtórzę je: Widzieliście może jeszcze jakieś inne modele z tej serii?

 

Mama i Tata

post-4379-0-05731800-1330634839.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ moje pytanie padło w czasie burzliwej dyskusji powtórzę je: Widzieliście może jeszcze jakieś inne modele z tej serii?

 

Mama i Tata

post-4464-0-29092600-1330634840.jpg

 

A który to Mama, a który Tata :?: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ moje pytanie padło w czasie burzliwej dyskusji powtórzę je: Widzieliście może jeszcze jakieś inne modele z tej serii?

 

Mama i Tata

post-280-0-23433300-1330634856.jpg

 

A który to Mama, a który Tata :?: ;)

A gdzie dziecko :?:

Piękne Poljoty :!:


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rproch, widziałe chyba jeszcze z tarczą w graniacie. Swoją drogą niesamowite zegarki - dla tych, którzy czują blusa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Ruhla'e! Rzeczywiście to ten styl, ale niestety nie ta rodzina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oto moja nowa Pobeda, stan idealny, jest piękna ;)

 

post-2832-0-02153700-1330634887.jpg

 

PC200005_000.JPG

 

PC200010_000.JPG

 

PC200004_000.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.