Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bali_82

A to moja jednak się troszkę różni - wskazówkami. Mam wskazówki proste, niekarbowane ;) wpadające w odcień ciemnego granatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje wg mnie Raketa a'la "Le Locle" jest jednym z najładniejszyz zegarków USSR :)

 

Nie sposób się nie zgodzić choć można podyskutować! tym bardziej że też mam taką :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja się pochwalę. Moja otatnia ZDOBYCZ : Z aLLEGRO

 

 

 

 

<a class=post-7161-0-10079700-1330811089.jpg]Obrazek[/URL]' alt='URL]'>

 

spoko, przyjemny zegareczek....

i w dobrym stanie :wink:

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja się pochwalę. Moja otatnia ZDOBYCZ : Z aLLEGRO

 

też ją chciałem - zczesałeś mi :( ...a bo cena była poza dostępnym budżetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
bardzo ciekawy Mr.X!

 

Ciekawy, wisiał na Allegro dobre 2 miesiące. Ale widziałem identycznego "ATLANTIC"a - po tym zacząłem podejrzewać chińskie małe rączki ... Pewności nie mam, tylko podejrzenia. Fajnie by było gdyby ktos im zaprzeczył/potwierdził ? Co nie zmienia faktu że całkiem ładny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Poljocie musze tylko wymienic pasek, bo ten jest fajny ale wole czarny, bedzie jeszcze bardziej elegancki

 

PS: Za ta cene moze byc i z urugwaju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy, wisiał na Allegro dobre 2 miesiące. Ale widziałem identycznego "ATLANTIC"a - po tym zacząłem podejrzewać chińskie małe rączki ... Pewności nie mam, tylko podejrzenia. Fajnie by było gdyby ktos im zaprzeczył/potwierdził ? Co nie zmienia faktu że całkiem ładny...

 

Nie chiński tylko noworuski! W środku tyka 2614-2H - 100% pewności bo i ja mam takiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Ciekawy, wisiał na Allegro dobre 2 miesiące. Ale widziałem identycznego "ATLANTIC"a - po tym zacząłem podejrzewać chińskie małe rączki ... Pewności nie mam, tylko podejrzenia. Fajnie by było gdyby ktos im zaprzeczył/potwierdził ? Co nie zmienia faktu że całkiem ładny...

 

Nie chiński tylko noworuski! W środku tyka 2614-2H - 100% pewności bo i ja mam takiego!

 

Czyli Atlantic był rzeźbiony, morał z tego :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rottor :wink:

Mnie niedawno naszło chronografowo, a umknął mi na allegro taki jeden ... eh Rproch :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Poljot miażdży, zresztą wszystkie.

Ja mam rakietę - od Kuby.Właśnie przyszła, chwalę się bo całkiem mi się spodobała :(

 

post-0-0-51301200-1330811228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Rottor :wink:

Mnie niedawno naszło chronografowo, a umknął mi na allegro taki jeden ... eh Rproch :twisted:

:cool: Już jest. Jutro pokażę zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a z tym Rottorem to o co chodzi. Rosjanie taką nazwę wymyślili, czy ktoś coś sobie nakleił, bo pierwszy raz coś takiego widzę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden, o którym zapomniałem - ALAMO stwierdził, że to krańcowe zboczenie kupować zegarek do paska, ale tak było. Kupiłem pasek zupełnie nie wiem po co, więc już konsekwentnie zacząłem poszukiwania pasującego zegarka - oto wynik:

 

04sawatr0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Rottor :wink:

Mnie niedawno naszło chronografowo, a umknął mi na allegro taki jeden ... eh Rproch :twisted:

:cool: Już jest. Jutro pokażę zdjęcia.

 

WŁALA...

 

57724ef53e58268f.jpg

 

270d931616846ea5.jpg

 

Niestety wskazówka stopera jest nieoryginalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejność niecodzienna, ale...efekt naprawde fajny.

Pogratulować tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły ten Poljot :shock:. Poluje na podobnego od dawna, jutro bazarek :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
I jeszcze jeden, o którym zapomniałem - ALAMO stwierdził, że to krańcowe zboczenie kupować zegarek do paska, ale tak było. Kupiłem pasek zupełnie nie wiem po co, więc już konsekwentnie zacząłem poszukiwania pasującego zegarka - oto wynik:

 

Obrazek

 

No już się nie dąsaj ... :mrgreen:

 

Ja po prostu wiem że ty pozazdrościłeś mojego niebiesiego paskuda który się zaprzyjaźnił z ziomalem :razz:

 

A Roberta chrono - :shock: Muszę sobie takiego koniecznie zafasować :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.