Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DANEK2807

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

143 profile views
 1. Święte słowa Następnym razem poważnie zastanowię się nad kupowaniem tanio zegarków.
 2. Dzięki Panowie za info. Tak jak myślałem będzie ciężko z tymi 350-tkami. Swoją drogą to jakaś masakra za 5600 zapłaciłem 180 zł a bransoleta kosztuje 260 . Może ktoś lekko używaną chce sprzedać?
 3. Witam Szanownych Kolegów. Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem kosteczki dw-5600. Coraz bardziej mi się podoba. Ale mam również dwie 350 ze zdjęcia poniżej i parę pytań w związku z nimi, może mi pomożecie. Czy wiecie gdzie można kupić bezel do g-350 L i pasek gumowy w kolorze granatowym do tego niebieskiego? Czy wiecie gdzie można kupić bransoletę kompozytową do dw 5600 w rozsądnej cenie? A tu moje skarby
 4. Dzięki. Ja też zapałałem do niego uczuciem Zamienilem się z ojcem za seiko SNN095P1 i coraz bardziej mi sie podoba. Rok produkcji lata siedemdziesiąte XX w.
 5. U mnie efekt zamiany seiko na citizena. Troche polerki i oto Citizen Moon Dater
 6. Witam. Ja także potrzebuję instrukcję w języku polskim do casio g-350L modul 3751. Jak ktoś ma będę wdzięczny za pomoc. Angielską mam.
 7. Witam szanownych kolegów. Z moim Atlasem Pattini wygląda tak Swoją droga pasek bardzo mi przypadł do gustu.Nic z nim się nie dzieje, a mam go już od roku. Niestety w czasie upałów szybko łapie nieprzyjemny zapach. Dlatego raczej noszę go od jesieni do wiosny.
 8. Super paski. Ile sznurka potrzeba na zrobienie jednego paska? I gdzie go mozna kupić?
 9. Witam. Poszukuję mechanizmu Wostoka automatycznego kaliber 2416b oraz wskazówek i wałka naciągowego wraz z zakręcana koronką.
 10. o tu jest informacja o historii firmyhttp://www.thewatchforum.co.uk/index.php?showtopic=42057. To jednak nie swatch tylko Omega-Tissot Group. Z informacji tej wynika, że zegarki te są wyprodukowane pomiędzy 1971 a 1973 rokiem.
 11. Tak. W pewnym momencie marka ta została wykupiona przez chyba wtedy(nie pamiętam dokładnie )już istniejąca Swatch group. Tu należy sięgnąć do historii firmy Langendorf. Ten drugi lanco też ma werk tissotowski. Zresztą tu link do moich poszukiwań http://zegarkiclub.pl/forum/topic/61083-beczka-polbeczka-lanco-2461/page__pid__669030#entry669030
 12. Piękne te wasze zegarki Panowie. Pozazdrościć.U mnie zagościł taki Lanco. Zważywszy na cenę i stan po czyszczeniu jestem bardzo zadowolony. Duża linia 40 mm zakręcana koronka,na 21 kamieniowym automacie. a tu z kolegą z tej samej paki I jeszcze taka oto koleżanka Silvia
 13. Ja tymczasem nabyłem takie oto Lanco: ] I teraz pytanie do znawców tematu. Mechanizm jak dwie krople wody z tissotowskim 2461, ale bez mikro regulatora. To taka mała modyfikacja Lanco czy niekompletny mechanizm? Widziałem w internecie zdjęcie jednego podobnego egzemplarza i też nie było tej części mechanizmu. Możecie mi coś podpowiedzieć? Może ktoś ma tarczę do niego w lepszym stanie , bo nie chciałbym dawać jej do renowacji. Pochromuję kopertę, może koronkę i będzie gitara.Średnica zegara 40mm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.