Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki składak?

CYWILNY DOWÓDCA - KIEROWNIK ewentualnie DYREKTOR

Oryginał powinien mieć napis Komandirskie a nie Wostok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta zielona "piekność" to rzeczywiście obleśna jest:) Jest taka brzydka, że aż ładna:P Gratuluję gustu i życzę udanych łowów:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oryginał powinien mieć napis Komandirskie a nie Wostok

Nie jestem pewien czy to składak

Mam takiego samego. Z całkiem innego źródła.

Czyżby dwa razy, w dwóch różnych miescach udało się złożyć taki sam zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien czy to składak

Mam takiego samego. Z całkiem innego źródła.

Czyżby dwa razy, w dwóch różnych miescach udało się złożyć taki sam zegarek?

To akurat nie problem:) Nie wiem co, ale coś mi po prostu nie pasuje, oprócz tego że w tych kopertach z tarczą dookoła szkiełka były tylko komandirskie

 

ładniusi wostoczek "konik" NOS :rolleyes: dzisiaj do mnie trafił ....

 

post-3565-0-44742400-1331077517.jpg

post-3565-0-82872900-1331077517.png

 

rewelacja, gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera a ja takiego tak usilnie poszukuje... Dzięki forumowiczowi mam tarczę ale... szkoda mi każdego z tych co mam żeby strzelać podmiankę. A tu jeszcze NOS. Kurczaczki ale by moja żona szczęśliwa była...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na allegro cos aktualnie kursuje z NOS'ów w cenie 99 złotych- można zerknąć.

http://www.allegro.pl/item480085154_komand...okumentami.html

http://www.allegro.pl/item480637735_komand..._stan1_nos.html

Nieźle to wygląda;)

 

 

w rzeczywistości jeszcze lepiej się prezentują ;) dziękuje za reklame ... i polecam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą reklamę to może w przyszłości jakiś upuścik bedzie dla mnie:P A tak serio to nawet nie wiedziałem, że forumowicz się za tą aukcją kryje:) Ale zegareczki ładniutkie, ładniutkie. Jakbym śmierdział gotówką to bym zakupił, a tak na Święta trzeba czekać, może ktoś z bliskich o mnie pomyśli:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech , mój pierwszy " rusek " , nie jestem do końca zadowolony bo zegarmistrz musiał zmienić tarczę z dniami tygodnia , orginalnie była po ang. znalazł od innego ruskiego automata , zegarek ma wymienione szkiełko , nowa koronke ( stara była wygieta ) , przeczyszczony i wyregulowany , kupiłem go na bazarze za 20 zł , przegląd i czyszczenie z wymianą tarczy i szkiełka 60 zł . Całośc zamkneła w 80 zł , ale czeka mnie jeszcze wymiana paska :rolleyes:pb180120amu0.jpg

w800.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta Sławcia, lubie ten model. Gratuluję pierwszego ruska!!! Ja też właśnie zaczynam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......... Ja też właśnie zaczynam;)

 

No to jesteś ugotowany!!

Pozdrawiam rusoświrów!!


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś ugotowany!!

Pozdrawiam rusoświrów!!

 

Nawet mi nie mów...odczuwam pierwsze skutki w postaci zaniedbywania uczelni i pracy:P

 

Ale juz koniec offtopa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech , mój pierwszy " rusek " , nie jestem do końca zadowolony bo zegarmistrz musiał zmienić tarczę z dniami tygodnia , orginalnie była po ang. znalazł od innego ruskiego automata , zegarek ma wymienione szkiełko , nowa koronke ( stara była wygieta ) , przeczyszczony i wyregulowany , kupiłem go na bazarze za 20 zł , przegląd i czyszczenie z wymianą tarczy i szkiełka 60 zł . Całośc zamkneła w 80 zł , ale czeka mnie jeszcze wymiana paska :rolleyes:http://img134.imageshack.us/my.php?image=pb180120ask4.jpg

Ale z tego co widzę na zdjęciu to warto było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech , mój pierwszy " rusek "

Bardzo ładniutka.

Witaj w chorobie. :rolleyes:

Uważaj bardzo szybko postępuje przejmując w posiadanie portfel i czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładniutka.

Witaj w chorobie. ;)

Uważaj bardzo szybko postępuje przejmując w posiadanie portfel i czas.

 

 

no chyba masz rację , czekam na automata poljota , kupiłem na allegro za 40 zł , spodobała mi się tarcza i ponoć na chodzie , tylko zaczynam sie martwić bo kaske przelałem a już tydzien mija i zegarka "nima" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładniutka.

Witaj w chorobie. ;)

Uważaj bardzo szybko postępuje przejmując w posiadanie portfel i czas.

 

 

no chyba masz rację , czekam na automata poljota , kupiłem na allegro za 40 zł , spodobała mi się tarcza i ponoć na chodzie , tylko zaczynam sie martwić bo kaske przelałem a już tydzien mija i zegarka "nima" :rolleyes:post-19141-0-74632700-1331077679.jpg

post-19141-0-12200100-1331077680.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kurde czekam na przesyłki z allegro...nawet trzy;) Ale znając życie poszły na mój adres domowy więc jak odwiedzę dom to i zegarki będą, no i paseczki nowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze kolego że od bardzo dobrych egzemparzy i modeli zaczynasz. Podobają się. Takiego Poljota do tej pory nie mam :rolleyes:


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze kolego że od bardzo dobrych egzemparzy i modeli zaczynasz. Podobają się. Takiego Poljota do tej pory nie mam :rolleyes:

 

 

tak naprawdę to są to zegarki które widziałem już u niektórych kolegów z forum , nie powiem bardzo mi się podobały , oczywiście były w lepszym stanie , ten poljot tak mnie troche zaciekawił , szkoda tylko że ma uszkodzony wewnetrzny pierścień ( brak cyfry 55 ) i bedę musiał się z tym pogodzić ;) ( o ile dojdzie i sprzedawca z allegro nie zrobi mnie w " bambuko " )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yacek, Sława jest świetna (Szkoda tylko że Ci tak skopał tą tarczę z dniami cyrylicą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to są to zegarki które widziałem już u niektórych kolegów z forum , nie powiem bardzo mi się podobały , oczywiście były w lepszym stanie , ten poljot tak mnie troche zaciekawił , szkoda tylko że ma uszkodzony wewnetrzny pierścień ( brak cyfry 55 ) i bedę musiał się z tym pogodzić ;) ( o ile dojdzie i sprzedawca z allegro nie zrobi mnie w " bambuko " )

Coś się chyba na poczcie dzieje, bo ja też coś wyjątkowo długo czekam. Wiadomo długi weekend był to teraz dwutygodniowe opóźnienia będą :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aronus, spokojnie. Też tydzień czekałem na dwie paczki, a trzecia jeszcze nie dotarła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yacek, Sława jest świetna (Szkoda tylko że Ci tak skopał tą tarczę z dniami cyrylicą)

 

no cholerka co zrobić , stało się ... ;)

Ty Krzysiek masz podobny model sławy , to u ciebie mi się spodobał ( tarcza ) jak przeglądałem forum i takiego szukałem . Nie wyszło do końca tak jak chciałem . :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba, zaraza. Telekom mnie wqrzył swoją piękną Slavą, więc się odgryzłem. Telekom, masz jednak piękniejszą tarczę.

 

8cda5725587bf6a3.jpg

 

Pani na poczcie opuściła przesyłkę na moich oczach - masakra.

To na razie najcichszy mój automat. Sunie jak pociąg magnetyczny.

 

A to maszyna wykopana w szufladzie ojca:

 

94508a57eb2ba8c7.jpg

 

Czy te wskazówki są oryginalne? Czy tam zawsze nie było sekundnika?


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.