Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

art_69

Użytkownik
 • Content Count

  1,608
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

251 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska B

Recent Profile Visitors

990 profile views
 1. Mam takie magiczne pudełko... leżą w nim zegarki, które kiedyś kupiłem i o nich zapomniałem.... Wyjmuję nakładam na rękę - kupione w dobrym miejscu, bo długo leżały w pudełku i dalej czas odmierzają dokładnie. 🙂
 2. Mechanizmy 3603 nie pochodzą z początku lat 90? Skąd w takim razie oznaczenie na nich SU?
 3. - - - Szukam coś na pasówkę na niskiej Mołni i nie chce demontować oryginalnego zegarka - a w tym tarcza coś mi nie pasowała do starego mechanizmu.
 4. Z jakiego okresu może pochodzić ta tarcza? Dokładnie to chodzi mi czy ona może być z lat 50 i to z początku... ? Chyba nie....?
 5. Ten Poljot wczoraj był wstawiony na olx około 22:50, dałem link koledze...
 6. Tak to osoba od nas z forum... Tu następny stalowy, trochę taniej. Opis bardzo przemyślany i zdjęcia bardzo dokładne - tak powinien być wzór dla ogłoszeń dotyczących zegarków. https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-rzadki-stalowy-poljot-cal-2634-17-jewels-CID87-IDIKdqh.html#fd3757a1f4
 7. ... bo tarcza do Szturmańskiego jest jak sekundnik do Sputnika. Jak się ma taką tarczę i taki sekundnik to już łatwo zbudować te dwa zegarki.
 8. To daje bardzo dużo możliwości, bo czasami zostają oryginalne tarcze, są już w fatalnym stanie - można je wykorzystać. Może bym coś podesłał do Ciebie. Na wszystkich tarczach się da czy czy są jakieś ograniczenia? Co to za technika, bo to nie jest ręcznie malowane?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.