Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

art_69

Użytkownik
 • Content Count

  2760
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1863 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska B

Recent Profile Visitors

1794 profile views
 1. Dzięki uprzejmości jednego z użytkowników forum na fejsie otrzymałem brakujący element zegara, który ostatnio tu pokazywałem. Tak jak pisałem jest to pies, a nie niedźwiedź. Brakuje jeszcze łańcucha ale chyba już nie będę wiązał pieska... Po kupienia w niedzielę tego zegara, nakręciłem go i położyłem do szuflady... I zapomniałem o nim. W piątek w nocy przypomniałem sobie o zegarze i okazało się, że dalej działa, a odchyłka przez te kilka dni wyniosła około 2-3 minuty.
 2. Ja chciałbym drewnianą trafić przypadkiem.
 3. Brawo. Nie jest łatwo kupić ten zegarek...
 4. Tak mechanizm jest z 1 moskiewskiej pasuje do innej tarczy.
 5. Ale dlaczego w datowaniu tych zegarków jest napisany rok 1980? One nie pochodzą z przełomu lat 90?
 6. Musisz wiedzieć, że koronka nie stalowa.
 7. Można było kupić za 2066 zł. Choć cena wywoławcza była 1550 zł. To już trzeci Okean który odpuściłem. Długo się zastanawiałem czy nie kupić za tą wyższą cenę... Zegarek miał kilka wad ale to drobnostka. Inaczej perspektywa wygląda jak się już ma stalowe i niestalowe chrono i to wpłynęło na decyzję...
 8. Ja bym kupił jakbym nie miał... - - - To jest drugi. Wcześniej tez był ale został kupiony.
 9. Było kilkanaście godzin czasu - ja odpuściłem, bo szkoda aby nie był akurat w tej kolekcji.
 10. W jaki sposób tak szybko doszedł ten zegarek? Pojawił się i ktoś chciał go wycenić chyba w ostatni weekend.
 11. Ju mi się trochę namieszało - w starych ( z lat 60) de luxach, Łuczach, Wympiełach, Poljotach 17 i 16 kamieni była taka sama koperta? A w Kirowskich i w Poljotach 16 kamieni była dodatkowo, wymiennie ta z dużym deklem? Tutaj u Ciebie przy której tarczy jest ta koperta z większym deklem.? Z przodu nie za bardzo rozpoznaję.
 12. Widziałem mnóstwo Poljotów, Poljotów de luxe (bez automatów, Łuczy, Wympiełów - bo to chyba ta sama koperta i i trochę mniej Kirowskich i wczoraj pierwszy raz zobaczyłem Poljota 16 jewels w kopercie od Kirowskiego... Pierwsza myśl to odbudować z tego Poljota Kirowskiego - tylko trudno o tarczę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.