Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

art_69

Użytkownik
 • Content Count

  1,383
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska B

Recent Profile Visitors

854 profile views
 1. Moja na pewno chrom, widać wgniecenie na lewej górnej stronie koperty i z tyłu koperty widać w małych uszkodzeniach mosiądz, pod powłoką. W Slavach i Sekundach był taki rodzaj zdobienia koperty przypominający kopertę stalową. W niektórych Slavach taki rodzaj zdobienia stosowano w kopertach pozłacanych. Ciekawe, moja ma jeden kamień więcej.
 2. Ładny stan, ale chyba sekundnik nieoryginalny.
 3. To może zadzwoń, jak jest kontakt telefoniczny - u źródła wyjaśnią Ci całą sytuację. Ja tak dawno temu robiłem... Nigdy nie odpuszczam jak trafię na fachowca, co w prostych słowach potrafi coś wyjaśnić.
 4. Ale to od tej osoby co miała kilka nówek z lat 50 na olx?
 5. Melodie w obydwu masz takie same czy różne?
 6. Ja to jakbym miał taką kolekcje Łuczy, to chyba bym się na Sekundy przerzucił, właściwie to samo...
 7. Nr na deklu nie mówi nic o dacie produkcji. Zegarek raczej z początku lat 90, chyba, że koniec 80. Przegląd około 60 zł.
 8. Ten tekst, który zacytowałeś to z jednej strony czysty marketing, a z drugiej ubezpieczenie przed zwrotem zegarka przez kupującego. Faktem jest, że u tego sprzedawcy ten i inne zegarki nie są po serwisie, a powinny być w takiej cenie. Bo co to znaczy zegarek w pełni sprawny, bez serwisu - NIC. Można tak napisać jak zegarek jest po serwisie, że z racji wieku sprzedaje, ktoś jako niesprawny... Wytworzyło się pokolenie facebookowców, które potrafi tylko pytać ile to warte i za ile mogę to sprzedać, i chwalić się jak tanio kupiłem, Ostatnio ktoś sprzedawał za 800 zł znany polski zegarek, z sekundnikiem nie wiadomo od czego. Kto tak sprzedaje tylko ignorant. To nie lepiej dopłacić 30, 50 lub 100 zł i sprzedać zegarek w takim stanie jak powinien wyglądać? Choć ta osoba nie należy do tej grupy sprzedawców
 9. Takie zaskoczenie, kupiony jako rzecz użytkowa, bo nie będę kolekcjonował, bardzo indywidualistyczny projekt oraz ciekawe rozwiązanie konstrukcyjne ukryte pod nieszablonową obudową. Jeśli ten zegar projektowała jedna osoba, to zawarła w nim wszystko co potrzeba.
 10. Bardzo ciekawy artykuł. 🙂 Wiadomo każdy kojarzy Mołnię z zegarkami kieszonkowymi, Uralami i zegarami wojskowymi ale brakuje mi przynajmniej jednej fotki oryginalnego zegarka gabinetowego, który miał bardzo dobry mechanizm i prezentował się nad wyraz okazale.🙂
 11. Też mnie czeka zakup 12, ale to trudny temat. Nie mogę się zdecydować...
 12. Ponad 60 lat i wygląda jak ze sklepu.
 13. Na allegro to łatwo kupić w 3 albo 2 minuty, sprawa jest jasna, ktoś pierwszy naciśnie przycisk ale na olx to już mi trudniej zrozumieć jak to jest, że 5 minut po wystawieniu i oferta nieaktualna - a miałem ostatnio takie doświadczenie kulka razy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.