Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

art_69

Użytkownik
 • Content Count

  1,827
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

382 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska B

Recent Profile Visitors

1,098 profile views
 1. Mam nadzieje, że ten budzik jest w oryginale? Chyba lata 50, a dokładnie który to może być rok?
 2. Trudno było mi oprzeć się przed kupnem tego stacjonarnego i podróżnego budzika... Nie zbieram ale zawsze chciałem mieć jeden w takim dość starym klimacie. Wypatrzony na giełdzie, z rozmowy wynikało, że sprzedający pamięta go z dzieciństwa, więc chyba z 'pierwszej ręki' i w oryginale... Najważniejsze, że działa i dzwoni.
 3. Tarcza to tu jest całkiem dobra... Jest perłowa i chyba nie za bardzo można taką czyścić. W tym zegarku, wizualnie najważniejsza jest jednak koperta, żeby była w bardzo dobrym stanie, bo jest na swój sposób duża, gruba, kanciasta i to ona głównie zwraca uwagę. Na chromie może mniej to widać ale na pozłacanej przetarcia wyglądają bardzo źle... A,le zegarek rewelacyjny.
 4. A te wskazówki to od Neptuna są, bo nie za bardzo kojarzę?
 5. To moja ulubiona Pobieda, a wskazówki rewelacyjnie zaprojektowane.... Ale bardzo mała wielkości czerwonej 12. Wydaje mi się. że rk7000 takiej poszukiwał.
 6. Jakieś wyjście to jest... ale jak to będzie wyglądało: chińska lupka na oryginalnym Saturnie.
 7. Mechanizm jest taki sam, tylko tarcza większa, tak mi się wydawało jak chciałem zrobić pasówkę Iskry.
 8. Chyba od Iskry nie będzie pasowała raczej jest większa, Tak mi się wydaje... Pomysł niezły.
 9. Ostatnio dużo Mołni mi się trafiało. Były i w idealnym stanie ale kupiłem taką.... Dużo tarcz z lat 50 mi się też trafia więc dokupiłem na wymianę ale zegarek kupiony bardziej do noszenia i chyba nie będę nawet tarczy wymieniał, bo nazwę widać dobrze , indeksy też .. Nowej tarczy raczej nie kupię, bo wolę oryginał a nie opinię, że zegarek ładnie wygląda. Zawsze przerabiane Mołnie z epoki robiły na mnie duże wrażenie. Bałem się innej perspektywy tarczy jednak dobrze odczytuje się godzinę.
 10. Mnie szczególnie podobają się te wskazówki i sekundnik, i nawet miałem go kupować aby przełożyć do innej koperty ale wyszło tak, że kupiłem inny model z edycji specjalnej, a nad jeszcze innym za długo się zastanawiałem, i się sprzedał, i teraz trochę żałuję... A ten warto mieć.
 11. A ja sam bardzo dawno zadzwoniłem do Pana Stanisława ale nie pamiętam czy kiedykolwiek coś kupiłem u niego,,, I rozmawiało się normalnie... Wtedy jeszcze nie należałem do tego forum. Powiem tak, ma bardzo dużo ilość zegarków, bo sprzedaje od wielu lat na allegro. Nie wiem w jaki sposób wszedł w ich posiadanie, pewnie jest domorosłym lub niedoszłym kolekcjonerem - i za to należy mu się szacunek. Chciał poszerzyć wiedzę o zegarkach, które posiada ale ma nikłe szanse. Pewnie nie zawsze wiedział i wie za ile te zegarki sprzedawać aby na tym po prostu nie stracić. Z tego powodu prowadzi te rozmowy i również dlatego, że ze względu na wiek i inne ograniczenia nie może być uczestnikiem tego forum. Także z tego punktu widzenia radzi sobie bardzo dobrze. Jest dwie strony - my chcemy kupić zegarki jak najtaniej, a on nie chce na nich stracić.... Mimo, że też lubię okazję to nie chciałbym aby tego Poljota sprzedał np za 120 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.