Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

art_69

Użytkownik
 • Content Count

  2,304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,394 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska B

Recent Profile Visitors

1,472 profile views
 1. Ten zegarek był z Francji. Tarcza stara, stan zewnętrzny ogólnie dobry Ten był z Francji. Sprzedający nie chciał pokazać mechanizmu. W opisie było, że nie działa, zaschnięte oleje... Wróżąc z fusów zakładałbym po takim wpisie, że mechanizm jest niegrzebany ale dlaczego nie chciał go pokazać? Raczej sprzedający nie znał się tym. Wisiał kilka dni. Czy warto? Jak ktoś szuka takiego Poljota to chyba tak. Zegarek z zewnątrz zadbany. Ciekawa tarcza i cena. - - -
 2. Wcześniej było o wiele łatwiej jednak po za Rosją da się coś wypatrzeć z prostego powodu, że ludzie się przemieszczają i sprzedają te zegarki po za granicami kraju. Ale i tak trudno dojść dlaczego zegarek znalazł się akurat w tym miejscu i z jakiego kraju pochodzi. Z drugiej strony Jest wysyp tych modeli w zachodniej Azji i północnej Afryce, łatwo się domyślić z jakiego powodu. Może być tak, że kupując zegarek w Egipcie, Sudanie czy nawet Hiszpanii kupujesz go i tak od Rosjanina. Z Polski nie mogę pokazać zdjęć, bo własciciel się nie zgodził. Pokażę model za 230 euro. Staram się rejestrować co się pojawia.
 3. Były takie K-43z czarną tarczą? I jeszcze taki z jasną tarczą czy jest w oryginale?
 4. Tak jak piszesz, myślę, że dla najstarszego typu tarczy Poljota i ringu kupił. Nie wiem co tam w środku bylo? Taki jak Twój myślę, że 1200 najmniej i wyżej, pomijając, to że czasami kupi się coś okazyjnie ale trzeba czekać. Takie zakupy czesto ludzie robią pod wpływem dużych emocji lub innego rodzaju determinacji. Te zegarki często jeszcze są dostępne ale sytuacja jest specyficzna i nie można ich ściągnąć, czy kupić nawet z polskiej kolekcji, Okeana widziałem takiego, że dałbym w okolicach 4000 ale nie sposób go na tę chwilę kupić.
 5. Ciekawy Mir po serwisie. 150 zł. Nie wiem jak wrzucić link ale wszytkie informacje są zawarte na foto. _ _ _ I jeszcze taki Ałmaz. Zegarek z dużym potencjalem, często poszukiwany. Tarcza średnia choć wiem, że często tylko żle wychodzi na zdjęciach. Wydaje mi się, że wcześniej byla cena 90 zl. Teraz jest drożej.
 6. Takiego Wostoka kupiłem na części. właściwie przez przypadek. To był szybki zakup. Wszedlem do internetu i akurat pojawiła sie oferta kupna. Zdjęcie było mało ostre i niewyraźnie. Brakowało mi czasu na dopytywanie i postanowiłem zaryzykować. Miałem z niego zrobić model w stalowej kopercie, bo jest też wersja z tą tarczą ale zegarek działa i wygląda całkiem dobrze, także nie pójdzie na części. Porównałem z ostatnio kupionym Wostokiem i widać, że koperta jest sporo masywniejsza. Jest też atrakcyjniejszy sekundnik. Po napisach możemy rozróżnić, który zegarek szedł na eksport, a który na rynek wewnętrzny. To chyba dość popularny model ale wyróżnia się wśród Wostoków na plus. Ma wysublimowany wygląd, dobrze scharmonizowany z czarną tarczą. Zegarek zwraca uwagę, charakterystycznymi wskazówkami i nakładanych indeksami. Koperta też ma coś w sobie.
 7. Stalowych na razie nie sprzedaję. Mogłem kupić drugi taki sam ale niepotrzebnie odpuściłem. Nie szukam tych modeli ale doceniam, Kilka lat nie spotkałem w normalnej, dobrej cenie tego Poljota, dlatego uważam, że nie brać zegarka z takiego powodu, że jego stan nie jest idealny to lekkie przegięcie. Ale trudno to wytłumaczyć osobom, które myślą, że jak tylko mają pieniądze, to wszystko mogą kupić.
 8. Tak, tarcza jest awangardowa i nie każdemu pasuje ale to dla mnie lepiej, bo wiele osób nie kupi tego zegarka. Był jeszcze fajniejszy w automacie ale trafił się przede mną 'kolekcjoner'
 9. Były trzy Poljoty de luxe do wyboru. Ani jeden nie był w pozłacanej kopercie... Udało się kupić tego. - - - Kupiłem dla znajomego ale stan mu nie odpowiadał, chciał mieć idealny.
 10. Inna ale prawidłowa. Ja nie wiem czy jeszcze jednego Wympiela nie bylo w stali?
 11. Poljoty de luxy byly tylko w pozlacanych i w stalowych kopertach. Nigdy w chromie. To samo powinno się toczyć Wympiełów. Wskazówki są takie same przy tarczach z tymi samymi indeksami, w pozłacanych kopertach. Jeśli chodzi o logo to mam kilka nieruszanych zegarkow, musialbym spojrzeć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.