Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyszek_73

Koledzy, WRESZCIE i do mnie uśmiechnęło się szczęście :) . Wołna, przepiękna, niespotykana, z cudowną zieloną rozetą na cyferblacie i cudownymi ażurowymi wskazówkami , chodząca chocaiz brudna wpadła w moje łapy za bazarku za całe 20 zł :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, WRESZCIE i do mnie uśmiechnęło się szczęście :) . Wołna, przepiękna, niespotykana, z cudowną zieloną rozetą na cyferblacie i cudownymi ażurowymi wskazówkami , chodząca chocaiz brudna wpadła w moje łapy za bazarku za całe 20 zł :lol:.

 

bez zdjęć żadnych zachwytów nie będzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledze alamo można pogratulować :lol:

Jutro jadę na "polowanie" :)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Oto Wołna : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e49d43cdd1219665.html - wewnątrz biały werk ale nie wostok tylko jeszcze CzCzZ (1959r), mocno brudny, jeden wkręt troszkę podrdzewiały, mały problem z nakręcaniem ale co najważniejsze NIE GRZEBANA !! A całe moje szczęście , że się kiedyś uczyłem rosyjskiego, bo sprzedajęcy zegarek na Świebodzkim pan (czytaj żul) twierdził, że "zna ruski" i to Wiesna (pewno mu się ta zielona rozetka wiosennie kojarzyła :lol: ). A ja to zupełnie pokręcone logo odczytałem właściwie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bali_82
Oto Wołna : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e49d43cdd1219665.html - wewnątrz biały werk ale nie wostok tylko jeszcze CzCzZ (1959r), mocno brudny, jeden wkręt troszkę podrdzewiały, mały problem z nakręcaniem ale co najważniejsze NIE GRZEBANA !!

 

Zegareczek nie czasami ze świebodzkiego?

Jeśli tak to kilka razy do niego podchodziłem i miałem go w ręce ale nie był dla mnie aż nadto atrakcyjny :lol:

Jeśli to ten zegarek to myślę że spokojnie "przeleżał" u tego Pana ok 10 miesięcy :)

 

A ja dziś wróciłem z takimi modelami :

 

cab51b3e242b9f96.jpg

 

8b729810a01c1d81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję sławy-lodówki!

A propos sławy czy ktokolwiek widział ten model w wersji rosyjskojęzycznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bali - lodówka mniam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek nie czasami ze świebodzkiego?

Jeśli tak to kilka razy do niego podchodziłem i miałem go w ręce ale nie był dla mnie aż nadto atrakcyjny :lol:

Jeśli to ten zegarek to myślę że spokojnie "przeleżał" u tego Pana ok 10 miesięcy :)

 

Slawa bardzo ładna !


pozdrawiam

Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bali_82
Bali - lodówka mniam :)

Kosztowała "jedynie" 20 zł :lol: Co prawda nie medyczna :) tak jak Twoja, ale po polerce szkła i czyszczeniu dorówna Twojej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bali - lodówka mniam :)

Kosztowała "jedynie" 20 zł :lol: Co prawda nie medyczna :) tak jak Twoja, ale po polerce szkła i czyszczeniu dorówna Twojej

 

oj ciężko będzie bo medyczna nówka sztuka była!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto Wołna : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e49d43cdd1219665.html - wewnątrz biały werk ale nie wostok tylko jeszcze CzCzZ (1959r), mocno brudny, jeden wkręt troszkę podrdzewiały, mały problem z nakręcaniem ale co najważniejsze NIE GRZEBANA !! A całe moje szczęście , że się kiedyś uczyłem rosyjskiego, bo sprzedajęcy go pan (czytaj żul) twierdził, że "zna ruski" i to Wiesna. A ja to zupełnie pokręcone logo odczytałem właściwie :lol:.

Ale coś jest nie tak z tą tarczą. Albo na starej Zimowskiej ktoś napisał Wołna, albo na Wołnowskiej wymalował takie cuda. Oryginał to raczej być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Nie wiem ... ZIM raczej z centralnym sekundnikiem się nie zdarzał ... Może ktoś tę Wołnę "omalował" ale wątpię (granatowy napis Wołna jest NA zielonej farbie rozety). Wskazówki też zresztą są niesamowite (szczególnie godzinowa i sekundnik). Może to jakaś "limited edition" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-18-0-58339600-1330790935.jpg

post-18-0-89076900-1330790933.jpg


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę niezły wysyp nowości :). Kilka moich nowych polaków (jeszcze nie czyszczonych, polerowanych - nie mam sił po układaniu płytek w łazience).

Dukat:

 

post-3565-0-53325200-1330790937.jpg

 

Jantar:

 

qfqvs5.jpg

 

Arras:

 

67346ab6.jpg

 

Kurant:

 

post-3565-0-84331800-1330790941.jpg

 

Kurant:

 

post-3565-0-82577800-1330790943.jpg

 

jest jeszcze Wars, ale zapomniałem o nim :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan- te znaczniki może ktoś wyklepał, lub spolerował? :lol: Kiedyś polerowałem rysy na stalowym deklu-chyba półgodziny zasuwałem, ale zeszło :) Tylko teraz tak dziwnie swieci :)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to takie cacuszka sprzedają :)

A w dziale oferuję :lol:

Teraz kiepsko wyszły zdjęcia, ale jak je zrobie, dostaną wskazówki, paski i oświetlenie dobre, to dopero będą cacuszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Te indeksy u Sławy Jana to moim zdaniem fabryczna niedoróbka. Technologia wykonania : 1 krok - sztanca wybija wypukłe indeksy, 2 krok: malowanie całości , 3 krok : zfrezowanie obrabiarką farby z indeksów i nadanie im tego prążkowanego "looku". Jeśli sztanca wybiła za słabo, to indeksy są za niskie i nie zostaną sfrezowane do gołego metalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale mnie chodziło o rakiete że nie ma cygerek i nazw miesiaców - skrótów


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale mnie chodziło o rakiete że nie ma cygerek i nazw miesiaców - skrótów

 

tzn. mniej więcej tak:

 

 

post-12656-0-99817300-1330790950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

A ja się u Jana Sławy dopatrzyłem brzydkiej godziny 4 i 5 :oops: Na Rakietę patelnię nawet nie spojrzałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie może czy sekundnik w Tym Jantarze parę postów wyżej jest oryginalny czy moze dorabiany z innego zegarka.Pytam się bo mój Jantar ma inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.