Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyszek_73

Krzysiek_W ---> czy dobrze widzę , że Rakieta ze srebrną tarczą ma już własciwy sekundnik z "listkiem" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Krzysiek Slava miazdzy. Prim Fixxera1 zajefajny a Poljocik z Redą wyglada mistrzowsko. Wielkie gratulacje.

Ja tez sie niedlugo czyms pochwale :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym tematem uderzamy juz do 200 :(

 

Mozesz strzelić honorowy post na 200 stronie :D

Ta lekarska Sława po prostu świetna! Kadariusowi do kolekcji przypasuje :D

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko dobrze pójdzie to za tydzień fotki całej piątki w Galerii.

Krzysiek_W założył wątek PODWÓJNI AGENCI, ma ktoś pomysł jak nazwać taką piątkę (plus jeszcze jedna w charakterze dawcy - wciąż na chodzie)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątka tajniaków z KGB :!: :(

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Kadarius, pochwal się tymi 2 mechanikami, które ustrzeliłeś na Alle-drogo. Co to jest ten z granatowym cyferblatem ? Bo sprzedawca zrobił mistrzowską fotkę z zasłoniętym napisem przez wskazówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kadarius, pochwal się tymi 2 mechanikami, które ustrzeliłeś na Alle-drogo. Co to jest ten z granatowym cyferblatem ? Bo sprzedawca zrobił mistrzowską fotkę z zasłoniętym napisem przez wskazówke.

 

Bardzo chętnie tylko trzeba ciut ciut poczekać, aż się Poczta Polska wyrobi. Zielonego pojęcia nie mam co to za cholerstwo, licytowałem dla tego drugiego - pierwszy raz widziałem taki gazomierz w normalnej, okrągłej kopercie - mam już 5 gazomierzy (w tym jeden quartz :?: :!: ) ale takiego cuda nie spotkałem. Fotki obiecuję jak tylko przyjadą do mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Podobał mi sie ten drugi własnie.Gazomierze mi jakos nie podchodza ale przegapiłem aukcje.Ale nie pytajcie-nie wiem co to za zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Patrz, jak się gusty ujawniają ... Ja nawet nie zauważyłem tego gazomierza, bardziej mnie nęcił ten granatowy, myślałem że jego właśnie celowałeś , rozpoznawszy jako coś kultowego a mało znanego (lub zatajonego przez fotkę ze wskazówką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrz, jak się gusty ujawniają ... Ja nawet nie zauważyłem tego gazomierza, bardziej mnie nęcił ten granatowy, myślałem że jego właśnie celowałeś , rozpoznawszy jako coś kultowego a mało znanego (lub zatajonego przez fotkę ze wskazówką).

 

Ten cudak nazywa się DANNIS albo caś w tym guście i to chyba quartz. Jeśli spodoba się mojemu synowi to wymienię mu szybkę i niech się dzieciak cieszy, a jeśli nie to do ludzi. Dla kwarcamatików zrobiłem tylko jeden wyjątek dla gazomierza jako kuriozum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o jakim gazomierzu mowicie? jakis link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Eeeee, jaki kwarc ... na deklu ANTIMAGNETIC. To mechanik jest i to całkiem smaczny, taki pękaty... Ja lubię takie designy :( . A ten gazomierz z lupkami BARDZO MIODNY, jak mu się lepiej przyjrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeeee, jaki kwarc ... na deklu ANTIMAGNETIC. To mechanik jest i to całkiem smaczny, taki pękaty... Ja lubię takie designy :( . A ten gazomierz z lupkami BARDZO MIODNY, jak mu się lepiej przyjrzałem.

 

co fakt to fakt nie przyglądałem się deklowi. no to zostaje "w rodzinie" kłopot będzie ze znalezieniem takiej szybki od biedy dostanie płaską bez fasetek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza tegoroczna wyprawa na bazarek. Jak widać owocna. Stan prawie idealny a po założeniu na nową K.Redę:

 

post-1678-0-48308800-1330788934.jpg

 

mam nadzieję, że nasciturusa szlag nie trafi bo długo szukał tego modelu.

Gratuluję.

Ja szukam tarczy jak poniżej:

post-1678-0-18852400-1330788936.jpg

I chyba znalazłem - czekam na paczuszkę od sampras'a. Właśnie tą tarczę z fotki powyżej zamówiłem.

 

Szlag mnie trafi jak się dowiem, że poszedł niedrogo :mrgreen:

Bo tarcza ładniejsza niż tej której szukam (ale uparłem się na taka kremową bo w takiej wersji dostałem swojego Poljot'a lata temu od chrzestnej).

 

(...) aż się Poczta Polska wyrobi. (...)

Ta... moje doświadczenia z pocztą są nieciekawe...

 

Swoją drogą na wiosnę trzeba się będzie przejść na bazarek...

Wcześniej raczej nie wyrobie...


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że ktoś tu szaleje :D

 

jak to mówią:

W Nowym Roku w nowym kroku

 

tfu chciałem powiedzieć

Z Nowym Rokiem nowym krokiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

A na moje oko ta szybka zbita wcale nie jest szlifowana w pasy a tylko ma odblask na zdjęciu od okna u sprzedającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na moje oko ta szybka zbita wcale nie jest szlifowana w pasy a tylko ma odblask na zdjęciu od okna u sprzedającego

 

wyraźnie widać ścianę pomiędzy drzwiami po lewej a oknem po prawej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadarius- spory wydatek... Jakoś Ci nie pogratuluję. Jak werki będą ładne, to będziemy gadać :(

 

Jak już przy gazomierzach jesteśmy. Czy ruscy jakąś gazomiarkę zrobili?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na moje oko ta szybka zbita wcale nie jest szlifowana w pasy a tylko ma odblask na zdjęciu od okna u sprzedającego

 

Być może jestem już ślepy bo coraz więcej rzeczy nie zauważam, ale ciągle wydaje mi się, że szybka uszkodzona. Napisałem do sprzedawcy, może przyśle lepsze zdjęcia. Tak czy inaczej wyjaśni się w przyszłym tygodniu.

 

A tak w ogóle to od dłuższego czasu dyskutujemy tu o szwajcarskim zegarku. Dziwnie jakoś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to od dłuższego czasu dyskutujemy tu o szwajcarskim zegarku. Dziwnie jakoś ...

 

Wkońcu nasi ulubieńcy się na czymś wzorowali :( Coś jak "dziedzidztwo" i historia :D

 

pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.