Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

I co najważniejsze jak wyjdziesz na ulicę to raczej nie spotkasz drugiej osoby z takim zegarkiem na ręku ;)

 

 

Ja też się pochwalę:

 

5 w kolekcji "Olimpijczyk" i 3 w kolekcji "hex"

 

4a5fc380.jpg

 

83e7547c.jpg

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Mialem na mysli,ze wiekszosc kolekcjonerow ruskow na forum marzy o sekondzie chrono albo chronometrze morskim od poljota.Moje najwieksze marzenie zegarkowe zaplanowalem tak,zeby bylo mnie na nie stac.Mam 17 lat i nie zarabiam kupy kasy.Jedynie tyle,co udziele korepetycji w weekend.Rodzice przestali finansowac zegarki,jak kupilem dwudziesty drugi ^^

Ten akurat jest prezentem urodzinowym od babci.Jesli mialbym wybrac jeden zegarek na cale zycie,bylby to wlasnie ten (-;

 

Ja nie marzę o Sekondzie Chrono, ani wogóle o żadnym 3133. Nie wiem czemu, ale jakoś mnie do nich nie ciągnie. Planuję oczywiście wygarnąc coś takiego z oczywistych dla kolekcjonera powodów, ale nie ma tu żadnego szaleństwa. Chronometr okrętowy, to już wogóle mi do niczego nie jest potrzebny, tak, jak i wszelkie stopery, zegary wojskowe, czy zegary stojące. Tak jakoś  ;)

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli,ze wiekszosc kolekcjonerow ruskow na forum marzy o sekondzie chrono albo chronometrze morskim od poljota.Moje najwieksze marzenie zegarkowe zaplanowalem tak,zeby bylo mnie na nie stac.Mam 17 lat i nie zarabiam kupy kasy.Jedynie tyle,co udziele korepetycji w weekend.Rodzice przestali finansowac zegarki,jak kupilem dwudziesty drugi ^^

Ten akurat jest prezentem urodzinowym od babci.Jesli mialbym wybrac jeden zegarek na cale zycie,bylby to wlasnie ten (-;

Dla Kolegi duży szacunek, dla mnie te zegarki tez są jednymi z najbardziej cenionych, unikatowe, dokładne i piękne. A przy okazji myslałem kiedyś, że kolekcjonerami są tylko "starzy" ludzie ;-) wiecie dziadkowie z klaserami znaczków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cztery wpadły:

 

a967dce6fb25b84emed.jpg

 

5087ca68b32d08dcmed.jpg

 

 

 

Co Koledzy pokazują to aż serce się kraja bo brak takich w kolekcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla Kolegi duży szacunek, dla mnie te zegarki tez są jednymi z najbardziej cenionych, unikatowe, dokładne i piękne. A przy okazji myslałem kiedyś, że kolekcjonerami są tylko "starzy" ludzie ;-) wiecie dziadkowie z klaserami znaczków...

Ja wybralem to hobby,bo jest "uzytkowe".Jakbym zbieral znaczki tudziez karty telefoniczne,nic nie moglbym z nimi zrobic.Zegarek moge nosic,serwisowac i cieszyc sie tym,jak w nocy slysze zbiegajace sie tykanie dziesiatek zegarkow na polce (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dla wielu z was taka Wolna to nic specjalnego,ale ja mam skromne marzenia (-;

Koperta jest w troche slabym stanie,ale szczerze mowiac mam to w nosie ^^

Ja na taką promienistą Wołnę polowałem bardzo długo i cenię ją równie wysoko co chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Koledzy pokazują to aż serce się kraja bo brak takich w kolekcji...

 

 

Rodinka śliczna - choruję na taką. A w Kamie wskazówki wymień bo chyba nieoryginalne ;)

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam sie w lustrze z tym zegarkiem.Wlasnie tak bardzo sie zakochalem w tym czasomierzu.

Od 10 rano daje na +2 sekundy.Niesamowita maszyna.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjąć wieczorem, założyć rano. Ilość powtórzeń - nieograniczona ;) .

Gratuluję nabytku.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Rodinka śliczna - choruję na taką. A w Kamie wskazówki wymień bo chyba nieoryginalne ;)

 

Masz rację - niestety nie są oryginalne. Jak się tarfią jakieś, to super, a jak nie, to... się trafią kiedy indziej ;) Rozejrzę się za oryginalnymi, ale jak nie znajdę, to też nie będę specjalnie się martwił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też się pochwalę:

 

5 w kolekcji "Olimpijczyk" i 3 w kolekcji "hex"

 

Ten olimpijczyk, to od Monte Christo? Miałem go kupić, ale wykorzystałem już budżet na ten miesiąc ;)


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazalem Wolne mojej lubej.Pozwolcie,ze zacytuje: "okropny".I co tu zrobic? ;)


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się one się nie znają ;)

Olimpijczyk od Monte-mam do nich słabość ale tez się spożniłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazalem Wolne mojej lubej.Pozwolcie,ze zacytuje: "okropny".I co tu zrobic? ;)

 

Przyzwyczaj się, moja Kobieta też tak reaguje na WIĘKSZOŚĆ moich nabytków i zawsze pytania typu czy mnie na to stać? itd. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten olimpijczyk, to od Monte Christo? Miałem go kupić, ale wykorzystałem już budżet na ten miesiąc ;)

 

Tak jest, od Monte. Slavka zresztą też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaj się, moja Kobieta też tak reaguje na WIĘKSZOŚĆ moich nabytków i zawsze pytania typu czy mnie na to stać? itd. ;-)

Ja zawsze mówie że w cenie bluzeczki-czasami dwóch i temat zamkniety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mojej się wszyskie podobają i nieraz sama mi mówi kup sobie - tak było przy Alfie polskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty to juz masz długi staż i sobie wychowałeś kobietke .

Wszystko przed nami!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobietka na razie toleruje moje zakupy. Nawet mnie wspiera, czasami... może dlatego, że kupuje jej ruskie damki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobietka na razie toleruje moje zakupy. Nawet mnie wspiera, czasami... może dlatego, że kupuje jej ruskie damki B)

 

Ciekawe co zrobi jak przestaniesz damskie kupować ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Moja to mi nawet kupuje sporo zegarków B)B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka nigdy nie miała do mnie żalu za zegarki. Zresztą po pierwszej 50tce się zgubiła i gdy jej ostatnio powiedziałem, że kolekcja powoli do 200 się zbliża to zdębiała bo myślała, że jest ich koło 80 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja co prawda jeszcze żadnego mi nie kupiła B) ale od czasu kiedy dostała w prezencie złotą czajkę B) diametralnie zmienił się jej pogląd na zegarki mechaniczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krab w kolekcji. Kupiłem za grosze ale odremontowanie nie było tanie. Ale co zrobić skoro najbardziej lubię przywracać do świetności najgorsze trupki. Ta świadomość przywracania do życia, po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach leżenia w szufladzie jest dla mnie bezcenna B)

Nie widać tego dokładnie, ale jeśli się przyjrzycie to zobaczycie wściekle wiśniowy kolor sekundnika. Nie wiem czy były takie wersje kolorystyczne, czy to tylko wariacje Zegarmistrza, ale mi się podoba B)

 

post-28642-0-86291100-1331370858.jpg

Edytowane przez kaer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundówki chyba we wszystkich były w kolorze minutówki i godzinówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.