Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Dwa Jaegery vs Rolex

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kupiłem se zegarek :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

No dobra, ale który? :)

Przybędzie, to się pochwale :) Specjalnie poleciałem zobaczyć ten zegarek na żywo, gdyż nigdy wcześniej go nie widziałem. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

W zasadzie chyba wszystko zostało napisane. Ale...

1. - Nie. Bo jest brzydki, jeden z najbrzydszych kwadraciaków.

2. Nie. Jest ok. I nic więcej. Jest bardzo ładny i równie bardzo nudny. Stylistyka jakich wiele.

3. Ja za Rolexam :) Choć może nie jest to najładniejszy Rolex z białą tarczą. Za to idealnie pasuje do uzupełnienia Twojej skrzyneczki. Ciekawy za to jestem co wyjmiesz?laugh.gif A może już wyjąłeś?

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Jeszcze z rok temu bym oddał głos na Reverso. Dzisiaj też gdybyś brał inny model pod uwagę. Dla tego Rolex. Ale tylko dla tego że pozostałe 2 nie leża mi. Z kostek masz najładniejszy zegarek na świecie.

Tak, tylko nie da się ukryć, że Rolex jest też moją ulubioną manufakturą. Więc nie widzę przeszkód, żeby mieć ich nawet kilka ;)

Masz już 2. Drugi to ten co kupiłeś ;)

JLC Reverso jest śliczny ale nie chrono. Jakiś on dziwny.

JLC Chrono Master jest zbyt podobny do Zenitha. I o wiele brzydszy.

Pisałeś, żeby nie proponować. Ok. Jedna tylko mała sugestia AP RO Diver.

No właśnie, tych rys obawiam się najbardziej. Choć spolerować takie drobne ryski, to nie problem - mam nadzieje.

Ale z drugiej strony ile można polerować. W końcu się wytrze. :lol:

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest Szymon.

Dla mnie wybór jest oczywisty - JLC Master Chrono, ale widzę że jednak głosów jest prawie po równo

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.