Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Dwa Jaegery vs Rolex

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jaeger-LeCoultre-Reverso-Squadra-Chronograph-GMT-Q7018420_7463.jpg

MONTRE12.jpg

rolex-216670-explorer-ii-white-angle.jpg

Dziękuję.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

w końcu jestem pierwszy w Twojej ankiecie ...

dlaczego akurat reverso? bo ostatnio go przymierzałem i ten zegar mi naprawdę leży- ale czy wart tej ceny?

rolek- jakoś tak optycznie nie pasuje mi ten zegar.

chrono- z wyglądu jak każde inne....nie powala

oczywiście werki- pierwsza klasa we wszystkich.

Jaeger-LeCoultre-Reverso-Squadra-Chronograph-GMT-Q7018420_7463.jpg

MONTRE12.jpg

rolex-216670-explorer-ii-white-angle.jpg

Dziękuję.

rolex za tą cudowną pretensjonalność marki która zarazem jest jej wielką siłą, poza tym jest najzwyczajniej w świecie piękny i pozostaję w przekonaniu, że zegarki w gruncie rzeczy należy wybierać bardziej sercem aniżeli rozumem - tak jak kobiety. Szczęście w tym, że w przypadku tych pierwszych "poligamia" kulturowo jest w pełni akceptowana.

JLC mistrz chrono, bo jest w 100% w moim guście :)

Wybrałem Reverso ponieważ uważam, że jest najładniejszy z tej trójki. Poza tym rzucając hasło JLC od razu na myśl przychodzi mi właśnie Reverso. Jest to flagowa kolekcja JLC, a z resztą co ja Ci to będę pisał.

JLC chrono fajny ale bez rewelacji. Masz już w sowjej kolekcji ładniejsze chrono - Zenith

Rolex nie podoba mi się.

Guest EPPL

Reverso za to, że jest inne. Wyróżnia się na tle pozostałej dwójki :)

Reverso z tej trójki najciekawszy.

JLC chronograf ładny, stonowany, ale trochę bez wyrazu.

A Rolex po prostu jest paskudny

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

JLC mistrz chrono, bo jest w 100% w moim guście :)

Nie tylko w Twoim, przeszedł znaczną selekcję.

Z jednej strony klasyczny chronograf, bo w prostocie tkwi siła i gdyby nie skala dla pulsu, z której nikt nigdy nie skorzysta byłby idealny (teraz troszkę za dużo na tarczy i nie pasuje klimatem do małych tarczek).

Z drugiej strony nurek z białą tarczą jest kuszący, ale chyba tak dobrze nie uzupełni kolekcji zegarków.

Oddalem glos na JLC Master, ale tylko dlatego poniewaz ten reverso jako jeden z nielicznych od JLC mi sie wlasnie nie podoba a jest kilka cudnych.

Np. przy tym juz bym nie mial dylematu co wybrac :)

img_prod1177_0_o.jpg

Mój głos na białego Rolexa - na żywo bardzo ładny zegarek. Pomarańcz świetnie się komponuje z kolorem tarczy :)

JLC Reverso - ostatnio miałem okazję przymierzać i jest bardzo bardzo fajny ale jak dla mnie chyba trochę za elegancki (średnio elegancko się ubieram).

JLC chrono - nie widziałem na żywo więc się nie wypowiadam.

Guest McIntosh

Co tu dużo gadać...

LINK 1

LINK 2

Tyle jeżeli chodzi o wybór zegarka JLC w cenie, która nie zabija.

Głosowałem na Reverso,bardzo fajny zegarek. Na drugim miejscu Rolex. JLC Master jakoś do mnie nie trafia,coś mu "brak"

ps. Super,że jest ankieta :)

Robert

Reverso.

Nie lubię srebrnych tarcz.

A ten Rolex to normalnie brzydki jest. Nie widziałem na żywo, ale myślę sobie, że na żywo musi robić znacznie lepsze wrażenie, bo chyba nie możecie mieć tak zrytych gustów :lol:

Gdybym nie posiadał, żadnego zegarka to spośród zaprezentowanych kandydatów na pewno wybrałbym Rolexa. Gdybym miał wybrać pod kątem budowania jakiejś ukierunkowanej kolekcji, decyzja w znacznej mierze byłaby podyktowana obecnym stanem posiadania. Wszystko zależy w jakim kierunku ma podąrzać Twoja (kolekcja). :)

Kuba

Michał, widzę że zawężasz poszukiwania :D

Mój glos tradycyjne na Mastera, za piękna i przemyślaną tarczę i wpasowanie się w lukę w Twoich "cukierkach" :)

Dla mnie zegarek idealny.

Tylko i wyłącznie rolex.

Jest świetny, wspaniale wykonany i chciałbym go kupić już dzisiaj.

A poza tym jest super oryginalny i zupełnie inny niż gmt master.

rozważałeś może?

vl1_image.2047878.jpg

Mam Strikinga, wystarczy.

Skupiamy się tylko i wyłącznie na zegarkach zaprezentowanych przeze mnie w ankiecie, plissss :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Guest McIntosh

Mam Strikinga, wystarczy.

Skupiamy się tylko i wyłącznie na zegarkach zaprezentowanych przeze mnie w ankiecie, plissss :)

Skoro tak, to polecam Master Chrono.

wydaje mi sie, ze ty juz masz tutaj swojego faworyta :)

Wierz mi, że za cholerę nie mogę się zdecydować. Każdy z tych trzech zegarków ma w sobie to coś.

mi sie w ogole te jlc nie podobaja. no po prostu nie kupilbym. reverso brzydki - nazywajmy zegarki po imieniu :D a jlc master.. niczym sie nie wyroznia wsrod miliona chronografow.

JLC reverso, bo brak Ci takiej stylistyki w kolekcji.

kolejny JLC jest nieco Zenithowy, nie ma sensu,

Rolexa jednego masz, o ile nie zamierzasz sie specjalizowac w Rolexie, wystarczy Ci jeden, jest tyle ciekawych zegarków jeszcze do odkrycia, nie ma sie co bawic w inż Mamonia i zamykać w cianym podwórku :)

Rolex. Jak reverso to tylko klasyczny bez chrono. Drugi JLC zupełnie do mnie nie trafia.

rXQHFG4.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.