Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nabyć super avengera bo to świetnie wykonany i ładny zegarek(wg mnie),piękna tarcza,fajne indeksy,nacinane przyciski chrono - fajny zegarek.Niestety poddałem się przy teście nadgarstkowym,mój inge ,który ma 46mm to przy nim maluszek.Mam naprawdę grube łapsko(inge zapinam na ostatnią dziurkę...),i breitek mnie pokonał.Przymierzałem wersję na gumie i nówkę mogłem mieć za 8500zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie się przyłączę ze swoim Navitimerem B01 :)

IMG_5909.jpg

 

Wrzuć więcej zdjęć i lepszej jakości a i o deklu nie zapomnij!


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nabyć super avengera bo to świetnie wykonany i ładny zegarek(wg mnie),piękna tarcza,fajne indeksy,nacinane przyciski chrono - fajny zegarek.Niestety poddałem się przy teście nadgarstkowym,mój inge ,który ma 46mm to przy nim maluszek.Mam naprawdę grube łapsko(inge zapinam na ostatnią dziurkę...),i breitek mnie pokonał.Przymierzałem wersję na gumie i nówkę mogłem mieć za 8500zł...

 

Za 8500 to bym brał nawet nie dla siebie ot tak na zaś! :unsure:


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma być wygodny,w tym przypadku lezałby w szufladzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma być wygodny,w tym przypadku lezałby w szufladzie...

 

Oczywiście ze tak, ale w tym przypadku mógłbyś mi go odsprzedać i na tym zarobić! ;)


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba mówisz o Super Avengerze? Bo Avenger Seawolf ma 45mm. Ale tak czy owak musisz sam przymierzyć, sam obwód nie wiele ci powie zależy dużo od przekroju reki, ja np mam "plaski przekrój" i Super Avenger się mieści optycznie na ręce, do tego duża postura i zegarka "ni ma" B)

 

Tak , miałem na myśli Super Avengera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze tak, ale w tym przypadku mógłbyś mi go odsprzedać i na tym zarobić! ;)

 

 

Fakt,gapa ze mnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wszystkie Bretlingi mi pasują, ale Super Avenger na bransolecie Professional nieziemsko wygląda.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super,ale to ponad ćwierć kg na łapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling to moja ulubiona manufaktura, mialem ich kilkanascie i nadal sa na mojej liscie zegarkowych zakupow

B1

IMG_0440.jpg

Emergency Mission

EM.jpg

Headwind

headwind1.jpg

SuperOcean

005-2.jpg

SOH

soh1.jpg

Hercules

h1-1.jpg

B1

b1-4.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emergency

e.jpg

B2

004.jpg

Steelfish

s1.jpg

Seawolf

seawolf1.jpg

Navitimer

006.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis mam na miejscu w NY, moze nie tani, ale zegarki wracaja jak nowe, Breitling USA jest rowniez znany z ladnych podarunkow wysylanych klientom


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,potrafią przysłać cukierki,czapkę długopis i zapalniczkę(te trzy ostatnie posiadam).Dbają o marketing bo to porządna firma jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob, który Breitling jest/był Twoim ulubionym?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emergency jest moim ulubionym i z niecierpliwoscia czekam na nowa wersje


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapke dostajesz po zakupie pierwszego zegarka, nastepnie scyzoryk, portfel, plecak, kurtke lotnicza, czekoladki na urodziny jesli sie zarejstruje gwarancje I poda swoja date urodzenia


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to Robnyc pojechajes! Niezła kolekcja!!! Chapeau bas!

 

Swoją droga to my Europejczycy, mamy zawsze gorzej od Amerykanów - auta, zegarki, generalnie wszystkie towary 2 razy droższe a jak już te 2 razy przeplacisz to nikt ci nawet krakersow nie przysle na urodziny.

 

Ps: Jeśli można, to mnie się najbardziej podoba twój Hercules - jest ładny w tej bieli.

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emergency jest moim ulubionym i z niecierpliwoscia czekam na nowa wersje

 

 

Co jaki czas wymieniasz w nim baterię?Czy korzystasz często z podświetlenia i dźwięków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wymiane baterii w Emergency powinno sie dokonywac co dwa lata, ze wzgledu na to ze bateria do radiowego transmitera jest gwarantowana tylko na dwa lata, ja czekam i sprawdzam czy transmiter nadaje, jezeli przestaje nadawac - czas na wymiane, pierwsza wymiana jest za darmo w serwisie Breitlinga , za nastepne trzeba juz zaplacic, jezeli chce sie sprobowac wymiany samemu - http://forums.watchuseek.com/f39/emergency-battery-change-183624.html

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli interesuje cie Emergency to wstrzymaj sie z zakupem, Breitling przestal je produkowac i ma wypuscic nowy model, wiec wydaje mi sie ze warto poczekac


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akism, z tego co kojarzę Emergency nie ma podświetlenia. Co do baterii, ma osobne baterie do nadajnika radiowego (produkowanego przez firmę Dassault) i osobną do mechanizmu zegarka. Oba moduły oddziela się dość łatwo - oba działają niezależnie. Obecnie Emergency to lekki "przerost formy nad treścią". Świetny zegarek, z doskonałym "pomysłem", niestety jakość (moc) nadajnika jest bardzo mizerna. W zasadzie wszystkie samoloty mają nadajniki awaryjne, które załączają się automatycznie, do tego można kupić niewielki, ręczny nadajnik, znacznie tańszy i skuteczniejszy od tego w Emergency.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob a co powiesz o Steelfish ??

 

Na długo zagościł u Ciebie ??

Jak z jakością wykonania, mechanizmem ??

 

Wiem, że odczucia będą subiektywne ale zawsze warto wiedzieć więcej :)

 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Steelfish jest bardzo fajnym zegarkiem, wprawdzie Breitling ich juz nie produkuje, ale ja bardzo polecam, 44mm stalowa koperta, wyglada swietnie na pasku I metalu, a co do jakosci wykonania to wszystkie Breitlingi sa swietne.....

 

 

pics057.jpg

s1.jpg

 

Jak widzisz mialem niebieska I czarna wersje tarczy, osobiscie polecam czarna

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny steelfish bardzo ładny, Breitling chyba co drugi zegarek sprzedaje z niebieska tarcza przez co czarny jest chyba zadszy i mniej "opatrzony" .

 

Co do jakości to się zgadzam zegarki są naprawdę dobrze wykonane, nawet te z niższej polki.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.