Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

lewandek

Użytkownik
 • Content Count

  582
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Bywa pomocny

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska zachodnia

Recent Profile Visitors

1801 profile views
 1. Franck Muller Long Island
 2. 372 seria N, plexi, po przeglądzie w ASO, z fabrycznie nową kopertą, dodatkowym szkiełkiem, z kompletem pasków, dokumentów, pudełek. Zegarek kupiony przeze mnie od pierwszego właściciela w 2018 r. - jeden z Pameristi zaangażowanych w projekt modelu 1080. Kilka miesięcy po zakupie oddałem go do autoryzowanego serwisu (za pośrednictwem berlińskiego Bucherera), gdzie podczas przeglądu została uszkodzona koperta, którą wymieniono na nową - załączam stosowne dokumenty. Po przeglądzie zegarek nie był używany - raz na 2 tygodnie nakręcałem go. Cena: 34 000 zł. Preferuję odbiór osobisty, możliwa wysyłka ubezpieczonym kurierem (Fedex)
 3. Wypełnić - zaspawać. Myślę, że pewnego dnia większość modeli z tym "świetnym, rewolucyjnym rozwiązaniem", właśnie tak skończy (chociaż widziałem już pomysły zastąpienia tego mechanizmu zwykłym teleskopem
 4. Z dużym prawdopodobieństwem skończy się wymianą koperty. Po gwarancji chyba wysłałbym zegar do magika od kopert z prośbą o przerobienie tego dziadostwa na stary, dobry wkręcany sztyft. To typowy przykład zastępowania prostego i niezawodnego rozwiązania, czymś zupełnie bez sensu...
 5. Przyjrzałem się dokładniej pracy mechanizmu - od dziś będę wciskał palcami - dziękuję
 6. Zawsze we wszystkich Luminorach dociskam koronkę dźwignią. Po pierwsze tak jest wygodniej, po drugie dźwignia wciska koronkę bliżej osi wałka, więc raczej jest bezpieczniej w ten sposób.
 7. Les Claypool - muzyk. Breitling B-1 (na 95%)
 8. Serwis Richemont (właściciel marki Panerai) znajduje się w Monachium.
 9. Bo to "drugi gatunek" - pomylili się przy montażu i sprzedawali za pół ceny... (Słowo klucz - "destro" - wśród wyjaśnień najbardziej lubię to, że nurek na lewej łapce miał głębokościomierz, jako bardziej kluczowy przyrząd, a na prawej zegar. Tak poza tym przy 47 mm takie rozwiązanie jest dość wygodne. No i, jak sam widzisz, jest to świetny temat to rozpoczęcia rozmowy
 10. Nie wiem jaki masz budżet, ale powoli zaczynam godzić się z myślą sprzedaży mojego 372 - full set, plexi, fabrycznie nowa koperta.
 11. Niestety - spawanie laserem wykracza poza zakres ich kompetencji - sprawdzałem
 12. Stawiam na jeden z modeli Francka Mullera - tarcza zbliżona do modelu Vegas.
 13. Już kiedyś pisałem - serwisy Paneraia (autoryzowane) dzielą się na (przynajmniej dwie grupy/klasy) - mechanizmy inhouse są dotykane tylko w Monachium i Neuchatel - pozostałe w wielu miejscach na świecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.