Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lewandek

Użytkownik
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska zachodnia

Recent Profile Visitors

1,415 profile views
 1. W epoce 372 już chyba nie dawali plastikowej karty gwarancyjnej.
 2. Serwis. U mnie w 372 najpierw przestał działać jeden bęben - rezerwa chodu spadła o połowę, potem zerwała się sprężyna w drugim. Serwis to ogarnął przy normalnym przeglądzie - bez dodatkowych kosztów.
 3. Jedyny Wonder, jaki przychodzi mi do głowy, patrząc na ten zegarek to Stevie...
 4. Samaster GMT bywał podrabiany - na szczęście dość nieudolnie. Ten model wychodził na 2 rodzajach bransolety - "Bond", jak w prezentowanej na fotkach i "Speedmaster" - czyli klasyczna bransoleta jak w Speedmasterze.
 5. Ma tego więcej, ale to skromny chłopak i nie lubi się rzucać w oczy...
 6. Po pierwsze P.3000 jest serwisowalny tylko w serwisie fabrycznym i kilku (na świecie) serwisach z autoryzacją pozwalającą serwisować ten mechanizm). Super niezawodny nie jest - w moim skończyła się jedna ze sprężyn naciągu (mechanizm ma 2). Nie da się zrobić serwisu mechanizmu, tylko cały przegląd, w skład którego wchodzi rozkładanie koperty na czynniki pierwsze i masa zbędnych czynności, podczas których serwis w Monachium potrafi nieźle napsuć krwi. Co do Unitasa, części dostępne, mechanizm prosty, naprawialny w wielu miejscach, za rozsądną kwotę.
 7. Niełatwo kupić nowego, za razem kultowego Pama. Oprócz limitek, które są trudno dostępne. Znawcą nie jestem, kupiłbym coś z Unitasem (używane/NOS), zależnie od upodobań i budżetu.
 8. Na znanym portalu aukcyjnym wisi sobie koralowy Emergency pierwszej generacji. Ładny, kompletny zestaw, cena też znośna. Tylko ma "kombinowany" moduł zegarka (ETA), dolny wyświetlacz z pewnością nie jest od tego modelu zegarka, więc albo wymieniony cały moduł, albo wyświetlacz/wyświetlacze.
 9. Łatwo się poślizgnąć, chociaż liczba pieczątek na dokumentach przywodzi bardziej na myśli carską Rosję, niż butik Paneraia w Londynie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.