Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

morenojr

G-Shock - który polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem od wczoraj na forum. Trafiłem tu ponieważ szukałem informacji na temat zegarków Casio G-Shock. Mam ten zegarek na oku od dłuższego czasu i postanowiłem spełnić swoje małe marzenie :)

 

Zegarek chciałbym aby służył na codzień do bluzy sportowej i t-shirtu i polo.

 

Z powodu dużego wyboru mam problem który wybrać i z tym właśnie problemem chciałem się zwrócic do osób które są w posiadaniu tych zegarków i poprośić i poradę.

 

Szukam zegarka:

- czarnego na pasku;

- może być z dużą kopertą ( obwód nadgarstka wynosi u mnie 17,5cm);

- jesli z podświetleniem to tylko ciemne ( np niebieski albo fioletowy ) żółte, czerwone i zielone odpadają;

- mój budżet to max 550zł;

 

Możecie coś polecić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten oto model.

 

Minusem( wizualnym) jest podświetlenie na pomarańczowo oraz fakt iż pewnie nie łatwo będzie go dostać na polskim rynku z racji tego że dopiero niedawno miał on premierę.

 

 

G-SHOCK Solid Colors GA-120BB-1AJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo małe cyfry a jeszcze w negatywie to juz tragedia jezeli chodzi o czytelnosc , na nadgarstek 17,5 cm to nie jest wcale mały zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam nadgarstek i wierz mi ze jest to zacny rozmiar.Mialem GD ale sprzedalem bo przy dluzszym uzytkowaniu a wlasciwie w porownaniu do innych G okazal sie za duzy i przede wszystkim nie wygodny.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że decyzję podjemę przymierzając zegarki na własnym nadgarstku. Jeśli model który jest na filmiku okaże sie za duży i niepraktyczny to oczywiście wybiore coś innego.

Jakie modele wg was są warte obejrzenia.

 

 

Chodzi mi o czarny sportowy zegarek z widocznym cyferblatem ( raczej analogowy ale to nie jest warunek koniecnzy) tak by nie przekroczył mojego budżetu 550zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też podepnę się pod pytanie, obecnie chce kupić casio kwarca szkoda na rower na lato zegarka automatycznego itp. – Ponieważ w tych zegarkach się nie orientuje jak możecie polećcie jakiś model, na początku myślałem o Reismanie ale jakoś nie jestem przekonany. Zależy by posiadał wave ceptor choć nie jest to wymagane , chyba ze możecie polecić coś innej firmy ,za kwarca niechęcę wydąć więcej niż 800zl

 

I jeszcze jaki sklep najlepiej internetowy polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim (subiektywnym) zdaniem GW 9200 Riseman to jeden z najciekawszych dostępnych obecnie G shocków. Ma wszystko, czego można oczekiwać od G plus kilka dodatkowych mniej lub bardziej przydatnych funkcji. Mam go, jestem bardzo zadowolony, nigdy nie żałowałem zakupu i gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że waham się między GW-9200 Riseman a GW-M5600. Z każdym dniem bardziej podoba mi się 5600 lecz występuje problem z jego dostępnością a nie wiadomo czy jego nowa wersja będzie dostępna w Polsce - oficjalne stanowisko nowości ma być podane pod koniec maja. Z kolei Riseman nie wiem czy jest sens płacić za sensory które posiada i chodź wędruję po górach zastanawiam się czy wykorzystam te "bajery" o ile termometr fajna sprawa to barometr/wysokościomierz już nie mam przekonania. Ciężki wybór swojego pierwszego G-Shocka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz ocenić, czy chcesz płacić za sensory Risemana. Wysokościomierza nie używam (czasami dla zabawy) natomiast termometr i barometr to moim zdaniem fajna sprawa. Z obu tych funkcji korzystam wielokrotnie w ciągu dnia, ale czy Tobie są one potrzebne, tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pewnie macie racje często poza wakacjami nie skorzystał bym z wysokościomierza a co powiecie o G-9100? I jaki byście sklep polecili ? Czy allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.