Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

acetabular

monster klopot?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowni Koledzy!

Mam monstera i zastanawia mnie jedna rzecz... Do tej pory delikatnie spieszyl, lecz w zaleznosci od pozycji w jakiej odpoczywal trzymal w miare staly chod na przestrzeni miesiaca. Ostatnio zauwazylem, ze nie dziala tak jak dawniej... W dzien przyspieszal, wiec na noc odkladalem go koronka w dol i zwalnial wyrownujac odchylke. A teraz? Ano zaczal zwalniac podczas noszenia w dzien, a jak odpoczywa nawet w pozycji koronka do gory, gdzie zawsze dosc masywnie przyspieszal, to teraz po prostu nie przyspiesza... Owe opznienie nie jest jakies dramatyczne bo okolo 15s/dobe, ale nie jest to jego normalna praca,dlatego z ciekawosci pytam czy moze ktorys z Was wie co moglo spowodowac taka zmiane chodu?

 

Z gory dzieki Michal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń z 7S26/36 mam podobne wspomnienia. Chodzą dość zmiennie, z tendencją do zwalniania po pewnym czasie. Ale zawsze w granicach przyzwoitości (niech to będzie te 15 sekund).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokoiles mnie :)... Nie byłem pewien czy to do końca normalne. Ale skoro Ty to mówisz to musi tak byc! Wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od jak dawna go masz, i czy kupiłeś go nowego? powiem Ci jak było z mojm. Kupiłem nówkę i na początku wyprawiał cuda, np. spieszył ok. 20 sek. na dobę. teraz po ok. pół roku używania zegarka cofam go o ok. 3 min. raz na miesiąc.tak że daj mu się dotrzeć. fajny zegerek to jest, ja swojego właśnie sprzedałem bo napaliłem się na DEEP blue, ale wiem że monsterka sobje jeszcze kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od jak dawna go masz, i czy kupiłeś go nowego? powiem Ci jak było z mojm. Kupiłem nówkę i na początku wyprawiał cuda, np. spieszył ok. 20 sek. na dobę. teraz po ok. pół roku używania zegarka cofam go o ok. 3 min. raz na miesiąc.tak że daj mu się dotrzeć. fajny zegerek to jest, ja swojego właśnie sprzedałem bo napaliłem się na DEEP blue, ale wiem że monsterka sobje jeszcze kupię.

Dzięki, ale mój chyba jest już dotarty. Mam go 2,5 roku, kupiłem nowego. :)

A deep blue fajne zegary, ale żeby zamiast Monstera?!

 

Pozdro Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.