Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

acetabular

Użytkownik
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About acetabular

 • Birthday 02/27/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin, teraz Wałbrzych
 • Hobby
  Zegarki, Freud, Volkswagen... Tak w skrócie:)...

Recent Profile Visitors

209 profile views
 1. G-Shock GW-M5610. Kwarc, ale solar. Do tego 200m wodoszczelności, odporność na wstrząsy i czas atomowy. Dla mnie kompletny zegarek kwarcowy.
 2. Wygląda jak Oris Chronoris Date. Tylko w Orisie trochę bardziej podobają mi się wskazówki i rozmiar 39mm. Ale zegarek bardzo fajny. Ten kształt koperty jest dla mnie idealny.
 3. Niestety nietrafiony przykład, bo samochody wybiera się w segmentach lub przeznaczeniu. Wybór internautów obejmował szerszą kategorię. Zresztą nieważne. Widzę, że się nie dogadamy. Każdy mój post jest jakoś atakowany lub negowany. Przykro. Nie rozumiecie o czym mówię. Jeżeli dla Was wybór firmy, która klepie zegarki maszynowo, od siebie dając jedynie projekt wyglądu końcowego produktu i bazującej na historycznych konotacjach żeby pokazać swoją rangę nie popartą praktycznie żadnym produktem aktualnym, to Wasza sprawa. Ja zdania nie zmienię. Bo kocham zegarki i smutny dla mnie jest ten wybór. Już nie będę negatywnie Was poruszał moimi wypocinami. Pozdrowienia.
 4. Sęk w tym, że jako Miłośnicy zegarków, patrzymy trochę dalej niż tylko na to na co nas stać. Idąc Twoim tokiem myślenia taki np ja stawiałbym Orisa lub Omegę nad FP Journe'a. Czyż nie byłbym żałosny? Tu nie o to chodzi.
 5. A co to ma do rzeczy? Jeśli twierdzisz, że Tissot jest lepszy lub chociaż porównywalny z Orisem, Tudorem itd. to Twoja sprawa. Widziałem i miałem na ręce wiele zegarków firm, o których piszę. Wątpię, iż jakimś cudem Tissot je raptem przewyższa od stylistyki, przez część mechaniczną, po jakość wykonania. Pozdrawiam.
 6. Przepraszam jeśli Cię uraziłem. To nie był absolutnie żaden przytyk. Chciałem, przez ten jakże kwiecisty komentarz, zwrócić uwagę na świadomość zegarkową "internautów". Niestety, nijaki zegarek, z byle jakim mechanizmem, bardzo średnio wykonany, wygrywa na przykład z Orisem, Tudorem, nie wspominając o bardziej zacnych markach, o wiele bardziej zasługujących na ten zaszczytny tytuł. Coś jest nie tak. Poprawiając retorykę: Smutne. Pozdrawiam! Wszystkiego dobrego.
 7. Certina zegarkiem do 10 000?! Żarty... Wyboru internautów nawet nie skomentuję. Żałosne...
 8. Tylko Deep Sea. Swoją drogą zegarek za 100k na gumie?! słabo... Myślę o AP oczywiście. I mam gdzieś jak zaj..ista jest to guma. To tylko guma!
 9. dzięki. Ale z czego rezerwa mogłaby się skrócić?
 10. Witam Koledzy! Mam problem z seiko 7s26. Rok od serwisu i czyszczenia i regulacji, zegarek stanął. Leżał tak około tygodnia, bo nie miałem czasy zawieźć go do zegarmistrza. A stanął na amen. Po tygodniu wieczorem uznałem, że nazajutrz zawiozę go zegarmistrza. Pomachałem nim i... ruszył. Super. Rano zauważyłem, że chyba w nocy się zatrzymał na chwilę, bo czas był o około godzinę do tyłu. Po południu zaniosłem go do zegarmistrza. Otworzył, dmuchnął, coś dokręcił, rozmagnesował włos i powiediał, że tu nic się nie dzieje i że już będzie ok. Nie jest. O ile zegarek w dzień jakoś chodzi, bez większych odchyleń, to po nocy zawsze stoi, bądź jest do tyłu z czasem. Czyli w nocy staje na jakiś czas. Jak z nim śpię na ręce to jest spóźniony, jak leży na blacie, to stoi. Potrzebuje bodźca żeby ruszyć. Co o tym myślicie? Z góry dziękuję za pomoc.
 11. IWC ale klasyk siedmiodniowiec. Coś pięknego.
 12. Rolex. Piękny, ponadczasowy, ikona stylu sporty casual. W oficjalnych wystąpieniach też świetnie sobie radzi. Po prostu ideał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.