Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Jaki sejf?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Sejf na zegarki i biżuterię na dokumenty niekoniecznie. Przytwierdzony do podłoża nie w ścianie. Najbardziej obawiam się pożaru i kradzieży. Od jakiej kwoty zaczynają się sensowne propozycję i które parametry są najważniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarm w domu z powiadomieniem firmy ochroniarskiej. Koszt alarmu okolo 3 tysiace, abonament okolo 50zl. Nie wymyslisz nic lepszego. Zlodziej nie ma szans. U mnie ochroniarze byli po minucie od zalaczenia sie alarmu. Zreszta same naklejki o alarmie skutecznie zniechecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem, że jak bandziory chcą zrobić szybki włam, to w tym samym czasie robia jeszcze 1-2 pozorowane włamania na innych posesjach w okolicy. Zwykle firma ochroniarska ma jedną załogę na określonym terenie - jadą po kolei do domów gdzie właczyły się alarmy, a w tym czasie, w tym upatrzonym złodzieje kradną.

 

Alarm jest na pewno dobrą opcją, ale bardzo skutecznie zniechęcają podobno kamery (albo ich atrapy). Tak twierdził policjant, który przyjechał do mojego sąsiada, u którego była próba włamania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.