Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASTRAL

Stowarzyszenie
 • Content Count

  1,696
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ASTRAL last won the day on February 28 2020

ASTRAL had the most liked content!

Community Reputation

1,006 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  sport, zegarki

Recent Profile Visitors

1,047 profile views
 1. Kiedy ekologia wejdzie za mocno, w cudzysłowie i dosłownie Chłop wystrugał swojej kobiecie eko-dildosa z kołka z certyfikowanej uprawy leśnej i okazało się, że sprawdza się on dużo lepiej, niż pierwszy lepszy sztuczny kutas z sexshopu.
 2. Nasz najnowszy bohater igrzysk olimpijskich w Tokio.
 3. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Gdyby to było możliwe, to oczywiście jak najbardziej. Ale niestety tak się nie da, składka zdrowotna jest przymusowa, a konstytucja gwarantuje opiekę zdrowotną przez publiczną s. zdrowia. Co prawda mocno iluzoryczną, zwłaszcza ostatnio, co pokazuja statystyki zgonów, ale przynajmniej deklaratywnie tak jest. Uwierz, że gdyby było to możliwe to postąpiłbym zgodnie z Twoją sugestią. Nawiasem mówiąc, od jakichś 20 lat nie skorzystałem z publicznej s.z. i obym nigdy nie musiał. Chociaż, jeśli płacę składki, to nie będę mieć oporów.
 4. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  @Lincoln, co prawda odpowiedziałeś tylko na niewielką część moich wątpliwości, ale i tak bardzo dziękuję. Pozostali koledzy "eksperci", którzy byli uprzejmi bardzo jednoznacznie i "merytorycznie" odnieść się do postawionych pytań, tylko umocnili mnie w moim podejściu zarówno do przedmiotowej szczepionki, jak i bezcelowości dalszej dyskusji w tym wątku.
 5. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Co do zasady nie jestem antyszczepionkowcem i nie wiem, czy zaliczam się do tego promila, który analizuje za i przeciw, ale mam kilka wątpliwości, które powstrzymują mnie przed przyjęciem cudownego preparatu: - brak funduszu dla poszkodowanych przez NOP, nawet RPO się o niego upomniał ostatnio. Na razie cisza o jakichkolwiek NOP-ach w PL, a tym bardziej o odszkodowaniach - dla mnie to podważa zaufanie do oficjalnego przekazu władz i ich wiarygodności w ogóle. - dlaczego szczepionek nadal nie można kupić w aptece? Dlaczego państwo sprawuje nad tym ciagle kontrolę, skoro są rzekomo dopuszczone do obrotu? Czym różni się to od szczepionki na grypę poza tym, że musi być trzymane w lodówce? Jakoś nikogo to nie zastanawia. - skoro jest to choroba ze średnią śmiertelnością ok 3%, gdzie i tak zdecydowana większość zgonów to są ludzie starsi lub z chorobami towarzyszącymi, to dlaczego wciska się szczepionkę wszystkim, łacznie z dziećmi? Jeśli zaszczepią się grupy ryzyka + wybrane grupy zawodowe to powinno załatwić problem, czyż nie?? - szczepionka nie chroni przed ponownym zakażeniem (Izrael, UK). Pierwotnie deklarowano wysoką skuteczność i że ma powstrzymać pandemię, a teraz jest tłumaczenie, że łagodzi przebieg, więc przekaz się zmienia w zależności od sytuacji, co znowu podważa wiarygodność. I na koniec - najpoważniejsza sprawa: - przekonywanie, że szczepionki są całkowicie bezpieczne, mimo że a) jest to całkowicie nowa technologia, b)proces dopuszczenia się nie zakończył c) od niedawna są stosowane - nie wiadomo jakie mogą być skutki uboczne w perspektywie 2,3,5 lat. W świetle tego, jak można mówić, że to jest bezpieczne, skoro k*wa nie minął rok od momentu ich wprowadzenia??!! No sorry, tego nikt, ale to NIKT nie wie na obecną chwilę, więc jak można z taką pewnością wciskać ludziom, że to jest bezpieczne??! I to właśnie mnie najbardziej odrzuca - jednostronna narracja że wszystko jest spoko + uciszanie bezpardonowe jakichkolwiek wątpliwości (vide. przypadek dr. Malone'a o którym pisałem) Pozostają jeszcze inne, w sumie mniej istotne, ale nadal dość dziwne rzeczy niezgadzajace się z wcześniejszym przekazem, jak np to, że mimo szczepienia nadal trzeba robić testy i nosić maski w samolotach, gdzie rzekomo szczepienie miało ułatwić podróżowanie i znieść restrykcje Może ktoś z obecnych tu koryfeuszy nauki i ekspertów zechce ponieść ten wysiłek i oświeci mnie, ciemnego foliarza będąc w stanie rzeczowo się odnieść do w/w wątpliwości?
 6. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/309762?fbclid=IwAR0mTxezUHGcUWbLp_UbLgUy5UXU_S-fKgau-2X8IrYFVcaFs3ja4aZHjn8 W skrócie - dane z Izraela pokazują, że 40% nowych przypadków zakażeń dotyczy osób, które przyjęły już szczepionkę. Natomiast ozdrowieńcy są prawie 7- krotnie mniej narażeni na ponowne zakażenie niż zaszprycowani. Sorry, ale to się kupy nie trzyma, co to za szczepionka, która nie chroni przed zakażeniem?? Tylko nie piszcie, że po szprycy lżej się przechodzi kowida, bo od poczatku przekaz i cel akcji szczepionkowej są takie, ze tylko to może zahamować epidemię. Na razie wygląda, ze w Izraelu, coś wujowo to wychodzi.
 7. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Jeśli serio to napisałeś, to szczerze współczuję że tak Cię potraktowano. Zastraszanie jak za komuny, ciekawe tylko czemu? Komuś musi naprawdę zależeć, żeby temat amantadyny nie był kontynuowany, skoro ucieka się do takich podłych zagrywek. Wychodzi na to, że kolega zadra miał sporo racji odnośnie dziwnej niechęci do jakiejkolwiek dyskusji i badań nad tym specyfikiem.
 8. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  This is the first report of SARS-CoV-2 detection on field-collected Musca domestica housefly surface and tissue samples using the high-sensitive PCR assay which suggests the possible insect-borne transmission. https://nature.com/articles/s41598-021-93439-7 Przewiduję, że niebawem oprócz lockdownów, szczepień i masek, do obowiązkowego oręża w walce z szalejącą epidemią dołączy to: Z innej beczki - coraz więcej Polaków uważa, że pandemia to spisek, lub celowe działanie, w badaniu opinii stwierdziło tak 39% ankietowanych (!). Ciekawe są asocjacje poglądów politycznych z tym przekonaniem, ale tu lepiej pomińmy ten grząski temat. https://gazetawroclawska.pl/najnowszy-sondaz-coraz-wiecej-osob-uwaza-ze-pandemia-moze-byc-wynikiem-celowego-dzialania-lub-spisku/ar/c1-15695730
 9. Świetny jest ten pasek! Mam zieloniaka do Pama, ale spokojniejszego. A taki bardziej oczojebny, to byłoby to.
 10. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  @Adi, nie wiem, czemu tak nerwowo reagujesz, nie uważam się za żadnego znawcę, czy wirusologa. I tym bardziej dlatego nie zamierzam uderzać w moralizatorski i pouczający ton, jak czynią to niektórzy "oświeceni", którzy się wypowiadają w tym wątku niemalże z pozycji autorytetów medycznych. Wirus zapewne z nami pozostanie, niektóre kraje zaczynają już racjonalnie akceptować ten fakt. U nas cały czas jest straszenie, snucie czarnych scenariuszy typu "czwarta fala" i wizje kolejnych obostrzeń, do tego niezgodna z prawem segregacja sanitarna. Każdy, kto ośmiela się wyrazić jakiekolwiek wątpliwości jest sprowadzany do poziomu szura i foliarza. Dla mnie celem życia nie jest tylko przeżycie, dlatego nie godzę się na takie podejście. Poza tym ścieranie się poglądów, testowanie różnych strategii jest/było motorem rozwoju. Szczepionki są wciąż w fazie testów, pojawiają się nowe skutki uboczne, część preparatów jest wycofana przez niektóre kraje, skuteczność też jest cały czas badana, codziennie spływają nowe dane, więc jest to de facto nadal eksperyment. Dziwnym trafem cała para poszła w szczepionki, ktore nie chronią przed zakażeniem (sic!), a testowanie leków jakoś opornie idzie. Takie przykłady rzekomych "naukowych" analiz, czy mocno nieracjonalnych posunięć można mnożyć, dlatego news o 198 wariancie Lambda wywołuje u mnie uśmiech, a nie obawę.
 11. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Chłopie, wariant Delta jest już passe. Teraz na topie jest aktualnie, uwaga, uwaga... wariant Lambda! No i oczywiście (któż by pomyślał, tu po prostu totalne zaskoczenie!) jest bardziej niebezpieczny od poprzednich. Czyli walenia w ch*ja ciąg dalszy.
 12. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Jest taki naukowiec, dr. Robert Malone, wynalazca szczepionki mRNA. Wypowiadał sie niedawno na YT gdzie stwierdził, że to metoda eksperymentalna, potencjalnie niebezpieczna. W jednym z wywiadów powiedział, że może być cytotoksyczna. Powiedział również, że poinformował o tym FDA, ale go olali. Możecie z resztą sami obejrzeć. A nie, sorry, jednak nie możecie, bo pan dr. Malone w "nagrodę" dostał bana od YT i na wszelki wypadek również na Linkedin. Przecież trzeba się szczepić, najlepiej pięcioma dawkami, to jest bezpieczne, nie potrzeba nam tu takich foliarzy jak jakiś dr. Malone, żeby siali wątpliwości w sołszal midjach. https://techstartups.com/2021/06/29/dr-robert-malone-inventor-mrna-vaccines-banned-censored-youtube-linkedin-speaks-risk-experimental-vaccines/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.