Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASTRAL

Użytkownik
 • Content Count

  1,699
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ASTRAL last won the day on February 28 2020

ASTRAL had the most liked content!

Community Reputation

1,279 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  sport, zegarki

Recent Profile Visitors

1,082 profile views
 1. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Po co się unosisz? Parę postów wyżej pisałeś do mnie i paru innych osób coś o wyjmowaniu kija z pewnej części ciała. Chyba coś sobie dopowiadasz, nigdzie nie napisałem źle o tych, którzy zachorowali na kowida, czy co gorsza zmarli, więc nie rozumiem skąd to oburzenie. Natomiast, jeśli chodzi o mnie, to tak, personalnie mało mnie obchodzi kowid, szczepionka. Mierzi mnie natomiast ta cała histeria, robienie z ludzi idiotów, albo zastraszanie, epatowanie w kółko 4 falą, pokazywanie ekstremalnych przypadkow zachorowań, śmierci, itp, i wreszcie zwykłe oszukiwanie w stylu "ostatnia prosta" i wracamy do normalności, "3 dawka i teraz to już na pewno". A już całkowicie buntuję się przeciwko łamaniu prawa, segregacji ludzi, propozycjom odmawiania niezaszczepionym dostępu do opieki med (na forum też się ujawniło paru takich "hitlerków", którzy nie mieliby nic przeciwko), paszportom, bezprawnemu zmuszaniu do szczepień i cenzurze wszystkiego, co nie wpisuje się w oficjalny przekaz. Z mojej strony koniec tematu, nie zamierzam się angażować w jakieś personalne animozje.
 2. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  100% racji, jestem totalnie wyluzowany, koło uja mi latają i kowid i szczepionki. Ot, kolejna średnio groźna choroba, do której społeczeństwo musi się przyzwyczaić, a chronić powinny się określone grupy ryzyka. Czekam jedynie na skuteczne preparaty i protokoły leczenia zamiast durnego sanitarnego apartheidu i nieskutecznej, słabo zbadanej szczepionki na której big pharma robi deal stulecia. Idąc Twoim tokiem, każdy kto nie był w szpitalu, a płaci składkę też daje się ruchać, i to regularnie. Ja wolę raczej myśleć, że dorzuciłem się do szprycy i może to pozwoliło zaszczepić się komuś z grupy ryzyka, albo chociażby wystraszonemu kowidpropagandą, dzięki czemu śpi spokojnie.
 3. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Jakby to był biznes między Pfizerem i firmą X, to spoko, ale to jest umowa z państwami, gigantyczna kasa idzie z publicznych pieniędzy i dotyczy zdrowia, a nie drogi. Odpowiedzialność Pfizera praktycznie zerowa. Chyba jest różnica?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.