Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASTRAL

Stowarzyszenie
 • Content Count

  1,685
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ASTRAL last won the day on February 28 2020

ASTRAL had the most liked content!

Community Reputation

781 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  sport, zegarki

Recent Profile Visitors

1,006 profile views
 1. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  No cóż, skoro cyfry się nie spinają, to teraz mamy straszenie nowymi mutacjami i pierd.lenie o trzeciej fali. Tak na marginesie, skad wziąłeś dane o ilości zgonów i ich przyczynie? Bo wg MZ na sam covid w PL zmarło tyle osób co poniżej.
 2. Myślę, że to chyba bardziej przez to, że Twój seamaster to jednak nietypowa konfiguracja, no i cenowo też sporo powyżej standardowego modelu.
 3. Biała wygląda dobrze na zdjęciach, na żywo wg mnie dużo traci. Też się nad nią zastanawiałem, ale po realnym porównaniu zdecydowanie wygrała niebieska.
 4. Jest jeszcze taka wersja
 5. Dzięki Na wypasie to by było gdyby PP albo Lange wjechał, albo chociaż coś z koroną na tarczy. A to tylko taki omegowy entry level, ale przyznaję, bardzo cieszy.
 6. Dzięki [emoji4] Na początku byłem sceptycznie nastawiony do nowej 300, ale po bliższych oględzinach calkowicie zmieniłem zdanie.
 7. Mam go już grubo ponad miesiąc, ale jakoś nie było okazji żeby tu pokazać. Jedyny zakup w 2020,więc przynajmniej udało się zamknąć rok z czymś nowym na ręku. Nosi się dużo przyjemniej niż poprzednia wersja.
 8. Mam Civica X w hatchbacku. Mimo, że jestem hondziarzem, to nie kupiłbym drugi raz tego samochodu. Na plus - silnik, zawieszenie, wyposażenie, dobrze trzyma wartość Minusy - głośny przy codziennej jeździe przez słabo wyciszone podwozie, ale też hałas przy większych prędkościach jest zdecydowanie za duży, strasznie wolny system multimedialny i największy dla mnie minus - fatalna jakość materiałow w środku (miałem IX gen. i różnica była kolosalna), Prześwit nigdy nie był dla mnie problemem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.