Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASTRAL

Stowarzyszenie
 • Content Count

  1,688
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ASTRAL last won the day on February 28 2020

ASTRAL had the most liked content!

Community Reputation

893 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  sport, zegarki

Recent Profile Visitors

1,029 profile views
 1. Nowa zielona limitka Carrery. Tym razem się postarali.
 2. Poprzednia wersja 300M jako jedyna Omega, z tych które miałem łapała rysy na AR i w sumie nie bardzo wiedziałem od czego. W nowej, podobnie jak @Michal_Gdy tego nie zauważyłem, aczkolwiek mam ją raptem 3 mce, więc sporo krócej. Tak samo w dwóch PO nic się nie działo, więc raczej nie mam obaw przed podwójnym AR.
 3. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Piszesz o "wypocinach" i "pseudowiedzy" nie podając jakiegokolwiek kontrargumentu. Jeśli twierdzisz, że były obalane, masz wiedzę na ten temat, to zadaj sobie chwilę trudu i podaj jakieś źródła lub wypowiedzi, które to potwierdzają, inaczej to co napisałeś, to tylko czcza gadanina. Autor podał prawie 40 publikacji naukowych, na których opiera swoje "wypociny", natomiast Ty nic poza jałowymi ogólnikami wypowiadanymi z pozycji internetowego eksperta. Tutaj też zero konkretów, tylko stwierdzenie, że gość "chce zaistnieć", albo żeby zajął się innym tematem. Naprawdę, bardzo merytoryczny wywód. Autor owszem, nie jest lekarzem, ale jest doktorem nauk medycznych z dorobkiem kilkunastu publikacji, więc myślę, że uprawnia go do zabrania głosu w temacie. Nie jest to na pewno wypowiedź randomowego foliarza, który naczytał się o teoriach spiskowych w necie i "chce zaistnieć". Wiem, że cały temat jest ogólnie lajtowy, wszak to wątek o teoriach spiskowych, więc nie ma sensu toczyć tu wielkiej batalii, kto ma rację, ale takimi komentarzami sprowadzacie Panowie tą dyskusję do parteru.
 4. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Nie znam się, więc nie będę się wymądrzać, natomiast nie zamierzam być królikiem doświadczalnym. Nie przyjmę czegoś, co nie spełnia standardów i niesie ze sobą potencjalnie olbrzymie ryzyko. Wkurza mnie też, że okłamuje się ludzi, że to jest bezpieczne, lub motywuje strachem aby się szczepili. Za parę lat może okazać się, że był to wielki błąd. Kraje skandynawskie do dziś płacą odszkodowania za skutki uboczne szczepionki AH1N1, a lobotomia była kiedyś standardem leczenia zachwalanym przez medyczne autorytety. Na koniec zapytam przewrotnie, gdzie podziało się w tym roku parę milionów chorych na grypę??
 5. ASTRAL

  Teorie spiskowe

  Ale prawdą jest to co@soul zacytował odnośnie szczepionek. Żadna nie ma zakończonej III fazy badań i podawanie ich jest eksperymentem. Co do skutków w krótkim terminie - ok, ale nikt nie wie, jakie będą te późniejsze. Ten aspekt jest zupełnie pomijany w oficjalnym przekazie. Poza tym nie wykazano, że korzyści z zastosowania szczepionek przewyższają ryzyko (Benefit/Risk Assessment), a to jeden z gł. parametrów decydujących o dopuszczeniu preparatu do użytku. Zadziwia mnie beztroska ludzi, którzy dają sobie wstrzykiwać coś, o czym niewiele wiadomo i co de facto nie gwarantuje ochrony przed chorobą. https://proremedium.pl/2021/02/07/szczepionka-na-covid-19-ryzyko-korzysci/
 6. Może spróbuj stopniowo ograniczać słodycze, jak będziesz miał na nie ochotę to zastąp colą zero, albo słodzikami. Słyszałem też o patencie z galaretkami ze słodzikiem, które można robić i się nimi zapychać. Ja nie mam problemu ze słodyczami, odstawiłem je praktycznie do zera dawno temu, ale słodzone produkty są bardzo zdradliwe i faktycznie cukier działa na niektórych jak narkotyk i rośnie na niego tolerancja. Pamiętam, że kiedyś miałem epizod z serkami Danio, jadłem je na śniadanie, zacząłem od jednego a doszedłem do czterech, dopiero po pewnym czasie dowiedziałem się ile to dziadostwo zawiera cukru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.