Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

p0li

cierpienia młodego wertera

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem sobie dziś do arkadii głównie w celu obejrzenia amfibii na którą ostrzę sobie ząbki (poljota chce odesłać na zasłużoną emeryturę) no i przeszedłem się po kilku sklepach:

w sklepie "swiss" jak zapytałęm się o trasera to babka do mnie że nie ma takiego zegarka :shock:

w sklepie z rosyjskimi zegarkami podaję nazwę amfibii - nie ma takiego zegarka :shock: :shock:

bałem się wchodzić do apartu...

ale wszedłem - i w oczy rzuciła mi się piękna adriatica porsche steel chrono, co więcej cena była podejrzanie niska - po bliższym zapoznaniu okazało się dlaczego - to był kwarc :) - po przygodzie z seiko jedyne elektroniki jakie trawię to led-y - no ale piękny jest

no i już kurtka na wacie - sam nie wiem: traser, adriatica, amfibia a może samuraj?? nie wiem - chyba wyciągnę zapałki ...

 

acha - ciekawostka - widziałem też fajnego burana z wieloma komplikacjami za 5500zł - jak na poljota to niezła cena - podejrzewam że rosyjskie to tam było szkiełko, pasek i napis - reszta swiss made :)

 

jadę jutro na rekonesans na stadion....


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
sam nie wiem: traser, adriatica, amfibia a może samuraj?? nie wiem - chyba wyciągnę zapałki ...

 

przy takim duzym rozstrzale typow ciezko cokolwiek radzic... moze poprostu poczekaj z zakupem jak nieco "okrzepniesz"? chyba, ze Cie stac na wszystkie cztery to nie ma sie co wahac :wink: ja bym chyba kupil w pierwszej kolejnosci Samuraja z tego co wymieniles, jezeli to ma byc jedyny zegarek do noszenia na codzien

 

widziałem też fajnego burana z wieloma komplikacjami za 5500zł - jak na poljota to niezła cena

 

IMHO trzeba miec nierowno pod sufitem zeby cos takiego kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem też fajnego burana z wieloma komplikacjami za 5500zł - jak na poljota to niezła cena

 

IMHO trzeba miec nierowno pod sufitem zeby cos takiego kupic...

 

wiesz - zegarek nie jest brzydki no i dość skomplikowany - więc mógłby znaleść amatorów - ale nie za taką cenę - to jeszcze nie ta marka (imvho)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc się pochwalę że obecnie stanęło na tym iż:

 

pomarańczowy monster powinien przyjść na dniach

a amfibia red sea będzie za 7-17 dni

 

a ja czekam do pierwszego.......


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;) mam(y) nadzieję, ze pochawilsz sie zdjęciowo swoimi zegarkami (wszystkimi).


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro pojechałeś :wink: Ciekawy jestem szczególnie zdjęć i oceny nowej Amfibii ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ;) mam(y) nadzieję, ze pochawilsz sie zdjęciowo swoimi zegarkami (wszystkimi).

 

jak dojdą to pochwalę się wszystkimi nowymi - bo stare są mało fotogeniczne


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ej, w "Cierpieniach..." nie chodziło o wybór. Jako romantyk gorąco polecam lekturę, bo watro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romantyk przedkłada mechaniki nad kwarce... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.