Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patom

Rolex z allegro czy Rolnix z allegro?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów . Z nudów szukałem na allegro rolexów i znalazłem takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=2361057052&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 . Jak sądzicie, czy może być oryginalny ? Dobrze wiem, że rolex submariner kosztuje krocie . Już wysłałem do gościa mail, czy posiada jakiś certyfikat.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Z tych zdjęć wygląda ok. Ale żeby stwierdzić na pewno to pewnie przydałyby się lepsze foty, a najpewniejsze byłoby zdjęcie środka. Ale jeśli to podróba, to bardzo dobrze zrobiona (jesli porównamy ze wszystkimi Rolnixami).

Co do ceny... zauważ, że to licytacja. Jeszcze wszystko może się zdarzyć, a gość tez może wycofać aukcje jeśli zobaczy, że nie szykuje się satysfakcjonująca cena (dużo ludzi niestety tak robi, bo nie chcą płacić za ustalenie ceny minimalnej albo kup teraz w aukcji).

 

P.S. Na forum są też Panie, więc wypadałoby przywitać też je (a nawet w pierwszej kolejności) :)

 

 

Edit: literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kochane panie :) . Zapamiętam na przyszłość :) . A co do tematu, jeżeli gościu będzie naprawdę będzie chciał za oryginał 3000 to wydaje mi się, że jest kradziony . Jeżeli się jednak okaże, że to "znajdźka po dziadku" czy cośw tym stylu i jest naprawdę oryginalny, to pożyczę pieniądze i pojadę po niego nawet na Ukrainę .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerowe konto z Ukrainy...

Niewyraźne fotki...

Jakieś folie na zegarku...

Bezel dziwnie odstający...

Start od 3500...

Żaden ze mnie spec od Roleksów, bo bajka nie moja, ale chyba trzeba być optymistą, żeby ryzykować


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to pożyczę pieniądze i pojadę po niego nawet na Ukrainę .

tylko czy wrócisz :unsure:;)

 

Często niestety bez zdjęć mechanizmu jest więcej gdybania niż to wszystko warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....pojadę po niego nawet na Ukrainę .

Przy okazji może jakiś mecz zobaczysz :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jakiegoś meczu - niezbyt lubię piłkę nożną, obejrzeć obejrzę ale nie fascynuje mnie to . Zegarka nie mam zamiaru kupić jeżeli nie dostanę bardzo dokładnych zdjęć przede wszystkim mechanizmu . Jestem trochę sceptycznie nastawiony do tego zegarka, bo nawet mój chrześniak który ma 11 lat wie, że rolexy "to bogacze noszą", cena jest stanowczo za niska, ale tak jak pisałem wyżej, jeżeli to będzie oryginalny to zapewne kupię :-)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... "to bogacze noszą"...

Jak kupisz (oczywiście jeżeli się okaże oryginałem - czego Ci bardzo serdecznie życzę) to będziesz się do nich zaliczał ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz (oczywiście jeżeli się okaże oryginałem - czego Ci bardzo serdecznie życzę) to będziesz się do nich zaliczał ;)

Ja nie uważam, że tylko bogacze noszą rolexy, bo znam osobiście faceta który nosi rolka day-date (od niego zaraziłem się zainteresowaniem do zegarków) a jeździ pięcio albo sześcio letnim Oplem. Sądzę, że jest baardzo nikła szansa, że to będzie oryginał i przede wzsystkim czy sprzedawca będzie chciał się rozstać z rolkiem za 3,5 tysiąca . Jeżeli do tego dojdzie to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie :lol: :lol: .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Jeżeli do tego dojdzie to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie :lol: :lol: .

Życzę Ci tego :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci tego :)

Mogę jedynie serdecznie podziękować :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program ochrony kupujacych nie dziala za granicami PL.

Nawet jesli cos kupisz ("cos") to jesli zechcesz sie wycofac... szukaj wiatru w polu.

Ta aukcja jest podejrzana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mam zwidy, albo 2ka na bezelu ma trzecim zdjęciu jest krzywo. Byc moze zdjecie do kitu, ale... To wygląda, jakby ktoś specjalnie się starał, żeby aukcja wyglądała jak najbardziej podejrzanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mam zwidy, albo 2ka na bezelu ma trzecim zdjęciu jest krzywo. Byc moze zdjecie do kitu, ale... To wygląda, jakby ktoś specjalnie się starał, żeby aukcja wyglądała jak najbardziej podejrzanie ;)

Też to zauważyłem po dokładniejszych oględzinach . Szkoda, że niestety nie stać mnie na kupienie takiego rolka w sklepie, bo to piękny zegarek . No ale może kiedyś :lol: :lol:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kolejny konkretny zegarek wystawiony przez tego użytkownika.

Sprzedał już taki:

Mój odnośnik

 

Ciekawe czy pojawi się jakiś komentarz wkrótce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kolejny konkretny zegarek wystawiony przez tego użytkownika.

Sprzedał już taki:

Mój odnośnik

 

Ciekawe czy pojawi się jakiś komentarz wkrótce :)

Też jestem ciekaw . No ale cóż, pozostaje tylko czekać :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że Sprzedający do tej pory nie odpisał ... o ja p...le, ktoś to licytuje :blink:


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadłeś :) . Nie dostałem odpowiedzi do dzisiaj . Pewnie nie dostanę .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.