Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 0.1

Policzmy FROGMANy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również. Zastanawiałem się czy gdyby Frog miał dekiel na te wstrętne śrubki, ale nadal tą kopniętą kopertę, to czy bym go kupił. Tak. To kształt tej koperty ma w sobie to coś. Fakt, że jest jednocześnie screwbackiem, dodaje smaku. ;)

Według mnie straciłby i na atrakcyjności i raczej na cenie. Ja osobiście nie  lubie asymetrycznych kształtów kopert jednak Frogman "nagina mój gust". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie pisałem. ;)

 

Frog z definicji ma całą stalową kopertę robioną pod kątem nurkowania, bo to jedyny G-shock, gdzie WR ma certyfikat ISO. To autentyczny diver's watch. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, czytałem dużo na temat tego zegarka tylko tak jak pisałem chyba w innym temacie w mojej opinii jego cena jest za wysoka w stosunku do tego co oferuje co nie zmienia faktu że jest super. 
Jest Pan nurkiem Panie Andrzeju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu każdy jest desk-diverem. :P Tu chodzi o samą budowę koperty. Koperta divera jest robiona od początku tak, żeby wytrzymała znacznie więcej.

 

No nie wiem czy cena jest za wysoka. Ja akurat uważam, że patrząc na dzisiejsze ceny innych G-shocków, to Frogman jest wręcz niedoszacowany. Kiedyś tak - cena GWFa szokowała, bo inny G-shock (pomijam MR-G) był co najmniej dwa razy tańszy. Ale dziś? Taki np. Mudmaster kosztuje więcej. We Frogu GWF-1000 mamy:

 

1) WR ISO,

2) W pełni stalowa koperta,

3) Koperta pokryta DLC,

4) Bezel i pasek z uretanu, a nie z poliuretanu,

5) Pasek na śruby, a nie na teleskopy.

 

Jedynym G-shockiem dziś (pomijając MR-G), który ma większość tych cech, jest GW-5000. Nie ma punktu 1 i 5. Giezy kiedyś były takie, ale nie miały punktu 1 i 3.

 

Pomijajac to wszystko to generalnie Frogi to G-shocki premium, high end. Tu się nie patrzy na cenę i stosunek osiągnięć do ceny. Tu się kupuje oczami. Gdybym chciał sobie kupić G-shocka do ciorania to kupilbym nieśmiertelnego DW-5600. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Myślałem nad nim, ale:

1. Nie ma radyjka

2. Gdzie ja potem taki pasek dostanę  :(

3. Można go troszkę taniej kupić z oficjalnej dystrybucji

 

Na basen był by świetny  :P

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_MG_2652_zps7ifesttu.jpg

 

_MG_2638_zpsrryjgk0o.jpg

 

Dopiszę się ze swoim : GW 200 MS ,tytan,solar ,bez radia.

moduł 2422

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jak każdy Frog i fajny ma ten wskaźnik poziomu baterii.  :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mrovka - zrobię kilka zdjęć, to co wstawiłem w tym topicu, dawałem już wcześniej w "wątku głównym o g-shockach" i zgodzę się z Tobą, że GW-200 leży znakomicie ( używam go najczęściej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Myślałem nad nim, ale:

1. Nie ma radyjka

2. Gdzie ja potem taki pasek dostanę  :(

3. Można go troszkę taniej kupić z oficjalnej dystrybucji

 

Na basen był by świetny  :P

 

a GW200 ci sie nie podoba? Bo ja bym chetnie ciebie na niego namowil hehehe

Podoba mi sie w nim multimemory.Raz juz zalowalem ze nie mialem tej funkcji w danej chwili przy sobie.Pewnie to byl tylko ten jeden jedyny raz w moim zyciu ,ale byl.

Zwlaszcza np na ta wersje GW200MS,jak dla mnie to nie widac na niej oznak czasu. :P

 

_MG_2652_zps7ifesttu.jpg

 

Dopiszę się ze swoim : GW 200 MS ,tytan,solar ,bez radia.

moduł 2422

 

 Moim zdaniem najtrafniejszy wybor..kolor wyswietlacza jest niesamowity,

Jak bede kiedys na etapie zakupu tej wersji to napewno bedzie to MS,bo mimo ze nie czarny,to moze dostac w tylek.

 Odcien paska I bezla dziwnie ukrywa mniejsze uderzenia..takze nadaje sie jako codzienny zegarek 

 

@ mrovka - zrobię kilka zdjęć, to co wstawiłem w tym topicu, dawałem już wcześniej w "wątku głównym o g-shockach" i zgodzę się z Tobą, że GW-200 leży znakomicie ( używam go najczęściej)

 

zrob,ja niestety zawalilem ze nie mam zdjec swoich bylych..Nie zrob tego bledu hehe

A czego ci jeszcze brakuje??

 

Tutaj mam jesze takie.Gdzies juz je wklejalem napewno na forum,wiec wybaczcie.

Gromada juz nie aktualna,ale mam milusie wspomnienia to sobie pospamuje :)

 

IGns7lC.jpg

 

AKPTlAe.jpg

 

i takie malo wyszukane,ale wszystko atrakcyjniejsze potracilem.

 

jU7OfII.jpg

 

KorpQO7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

jak lubisz wielkosc GWF to 200 moze okazac sie male :P.. no moze troche skoloryzowalem:P

Chociaz wedlug mnie jest oczuwalna ronica miedzy nimi,by nie powiedziec drastyczna heheh

 

to moze sobie zrobimy cos na zasadzie jak 'bardzo tanie casio w w podrozy po Polsce'? :P

Oczywiscie wybor osob z przyczyn oczywistych bylby wrecz radykalnie restrekcyjny heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

a GW200 ci sie nie podoba? Bo ja bym chetnie ciebie na niego namowil hehehe

Podoba mi sie w nim multimemory.Raz juz zalowalem ze nie mialem tej funkcji w danej chwili przy sobie.Pewnie to byl tylko ten jeden jedyny raz w moim zyciu ,ale byl.

Zwlaszcza np na ta wersje GW200MS,jak dla mnie to nie widac na niej oznak czasu. :P

 

 

 Moim zdaniem najtrafniejszy wybor..kolor wyswietlacza jest niesamowity,

Jak bede kiedys na etapie zakupu tej wersji to napewno bedzie to MS,bo mimo ze nie czarny,to moze dostac w tylek.

 Odcien paska I bezla dziwnie ukrywa mniejsze uderzenia..takze nadaje sie jako codzienny zegarek 

 

 

 

 

Podoba mi się jak wszystkie wersje MS. Sam przerobiłem GW-9200 na róż  :P

Niestety GWF-1000 zamówiony i ciężko będzie to zamienić, zresztą GW200MS trudniej dostępny chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

apropo tej dostepnosci.....jak myslicie? przy takich juz starszych zegarkach jak np GW200Z to brac nowe sztuki czy raczej uzywki?? 

Mi przy takich zakupach zawsze nie dawalo spokoju to,jak ten zegarek byl przechowywany.Myslicie ze takie sklepy wystawiaja je czasami na swiatlo ? :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

apropo tej dostepnosci.....jak myslicie? przy takich juz starszych zegarkach jak np GW200Z to brac nowe sztuki czy raczej uzywki??

Mi przy takich zakupach zawsze nie dawalo spokoju to,jak ten zegarek byl przechowywany.Myslicie ze takie sklepy wystawiaja je czasami na swiatlo ? :)

Myślę, że dla miłośnika tego modelu, będzie to bez znaczenia i po zakupie zmieni akumulatorek, uszczelki i zrobi test szczelności

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo tej dostepnosci.....jak myslicie? przy takich juz starszych zegarkach jak np GW200Z to brac nowe sztuki czy raczej uzywki?? 

Mi przy takich zakupach zawsze nie dawalo spokoju to,jak ten zegarek byl przechowywany.Myslicie ze takie sklepy wystawiaja je czasami na swiatlo ? :)

Myślę, że chyba nie ma już szans dostać NOSa GW200...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

no wlasnie znalazlem dwie oferty nowego GW200MS na ebay I taka zaszla mnie zaduma odnosnie akumlatorka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Skąd nagle taki wysyp Frogmanów na allegro? I to jeszcze w miarę przystępnej cenie jak na ten zegarek. Czy może przez to, że to wersja "C"?


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spisek żebym go kupił.
Od chwili kiedy zarejestrowałem się na forum mam manie na punkcie zegarków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Skąd nagle taki wysyp Frogmanów na allegro? I to jeszcze w miarę przystępnej cenie jak na ten zegarek. Czy może przez to, że to wersja "C"?

 

Czy w miarę przystępnej to bym się kłócił. ;)

 

Pytałem się jednego sprzedawcy. Przy okazji innych modeli sprowadzili z Japonii po jednej-dwóch sztukach na próbę. Zainteresowanie ma znikome. Byłem pierwszym od pół roku, który się o Froga spytał.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były po 2500 pln, a teraz są po 2000, więc można powiedzieć, że cena "okazyjna". 

 

Na Amazonie 388 usd. 

 

8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.