Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Between

IWC z ebay

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu zadrwiłem z Ciebie, ponieważ jesteś nieautentyczny.

 

Ty na poważnie?

 

:))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol.Pomiędzy , nie znam tegoż milionera , poza tym za mr.P. nikt nie poręczy zegarkowo , nosi też kolorowe kwarcowe paskudztwa i jako taki musi być odrzucony ( jak w matematyce , odrzucamy ekstrema )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOrry, muszę się tu wybronić. ;)

 

Kupuje ciuchy, zegarki samochód żeby zaistnieć w pewnym środowisku a robię to po to, żeby dobrze zarobić.

 

Dziewczyny tez patrzą inaczej, tylko nie piszcie mi zaraz że to sa "takie" dziewczyny, bo są różne. :)

 

Poza tym wszystkim jest jeszcze jeden powód - bo mnie to bawi i ja tak chcę a to rzecz najważniejsza :)

 

 

 

 

Sorry po raz drugi, litości, co do lansu ma znajomość z milionerem? Znam wielu, w tym także z listy "Wprost 100" ale to o niczym nie świadczy. Wskazałem, że akurat ten - milioner, zresztą multimilioner, miał pięknego Breitlinga co potraktowałem jako wyznacznik pewnego standardu w tej sferze. I oczywiście, że gdy nabęde drogą kupna tę markę to nie będzie wstydu...

 

Być może na kimś znajomość z milionerem zrobi wrażenie, ale sorry to chyba na kimś z liceum?

 

Sam mam plan zarobić pierwszy milion w przyszłym roku (na czysto po podatkach) i mieć przy tym duży fun, gigantyczny :)

 

 

 

Spoko, nie znamy się, po co miałbym Was prowokować albo tu się lansować? Nie jesteście moimi klientami, długonogimi blondynkami też pewnie nie więc luz, pax i luz... :)

 

Poczytałem dzis forum, jest po prostu wspaniałe, watek o podróbkach to coś z kosmosu, przy zegarkach Rolex "Day Date" bez daty to już popłakałem się ze śmiechu. A te w kolorze niebiesko bagiennym ze szkłem w kryształ szlifowanym po prostu niszczą...

 

Z drugiej strony ilość bezczelnych podróbek, takich mega bezczelnych wystawianych za spora kasę budzi zdumienie.

Widac Farinelli nie byl ostatni...... :)

 

Ja natomiast znam wszystkich z "wprost"....kupilem gazete :)

To forum pasjonatow zegarkow a nie "pudelek"tam zwroc sie ze swoimi problemami....

Odnosnie pierwszego miliona-obejrz film....pewnie"firma","adwokat diabla","w sieci"a najlepiej "boski zigolo"-tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania....

Coz moze naraze sie na bana ,ale wg mnie jestes klinicznym przypadkiem "chwali..pka"

Odnosnie "gry" i "stawki"-To platformowka czy przygodowa?I ile kosztuje w EPiKu?

P.s Mysle ze nie nas powinienes pytac o rade ale np.pana Jacka Santorskiego,,to uznany terapeuta....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jakie to wszystko jednak smutne. Kupujemy rzeczy na które nas nie stać aby zrobić wrażenie na osobach których nie lubimy.

 

Ta historia jest mega żenująca. Chłopaku robisz z siebie pośmiewisko i nawet młody wiek tego nie usprawiedliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbudziłem się z rana przy kawie :P

Do autora,czy będzie też temat apropo zakupu auta do lansu o którym mowa w postach?

Będę się udzielał,obiecuję. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by tak kolega zdradzil ..to magiczno-lansiarskie miejsce pracy lub zajecie ...byloby nam latwiej pojac swiat mlodych milionerow.


żarliwy wyznawca systemow korporacyjnych :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by tak kolega zdradzil ..to magiczno-lansiarskie miejsce pracy lub zajecie ...byloby nam latwiej pojac swiat mlodych milionerow.

Przeciez Ci nic nie odpowie....Bo Co?Ze Piszac posty mial NAS ZA IDIOTOW SUGERUJAC JAKIE ZEGARKI MAMY KUPIC?MIAL RACJE KOLEGA SUGERUJACY ZE TO "PODPROGOWA REKLAMA".....Zenujace do czego ludzie sie posuwaja by zarobic pieniadze.....Mam nadzieje ze wyplynie na czyja "prosbe"milioner pisal te posty i wierze ze nikt nie kupi,a napewno zastanowi sie nad kupnem zegarka tej marki...{wyprzedzajac-nie wierze w spiskowa terie dziejow}

Do "milionera"-Jak juz zaczniesz uzywac wody po goleniu ,nie perfum to napisz....wyjasnie Ci czym sie rozni mezczyzna od chlopca...ale nie wczesniej.....chyba ze wczesniej znudzi Ci sie "super Monopol".... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama to nie tylko wymienianie nazwy marki ale kontekst i wywołane skojarzenia. Nie sądzę aby ktoś wystawiał te szacowne marki na takie pośmiewisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama to nie tylko wymienianie nazwy marki ale kontekst i wywołane skojarzenia. Nie sądzę aby ktoś wystawiał te szacowne marki na takie pośmiewisko.

Generalnie-masz racje oczywiscie,ale z tym "szacunkiem"to roznie bywa... ;) Z calej wypowiedzib kolegi "milionera "wynikalo ze warto zainwestowac w siebie i kupic rzeczy na ktore nas nie stac bo to procentuje w przyszlosci patrz luxusowy zegarek,{rozmowy w domu,niechec a pozniej przychylnosc rodziny,szacunek w pracy i inne ..zawarte w pstach}to wg mnie nic innego jak namawianie do kupna... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Between zaciekawił mnie Twój temat, napisz czy kupiłeś już jakiś zegarek i brykę? Jakie jest teraz minimum, standard i górna półka lansu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskocz wszystkich - kup G-shocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskocz wszystkich - kup G-shocka.

zarty...to nasz kolega.probowal promocji..

ma hubolta i inne :)

po co mu seiko?

z pracy ma co innego teraz do ponoszenia......

co nowego w :salonie"macie teraz do sprzedania?jakies promocje?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.