Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Pióro wieczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z decyzją Zarządu robimy pióra na tylu chętnych ilu się zgłosi i bez limitacji!! Trzeba dać czas na to, aby osoby zainteresowane miały szansę na zgłoszenie chęci nabycia pióra. Myślę, że miesiąc wystarczy, czyli do 5 marca!!

 

 

Lista zapisów na końcu tematu!!

 

 

Powstał pomysł, aby zaoferować klubowiczom pióro wieczne z logo KMZiZ. Kontaktowałem się z kolegą z zaprzyjaźnionego forum o piórach wiecznych i dostałem kilka propozycji. Pióra są różne stylistycznie oraz cenowo i takie też było zamierzenie, aby było z czego wybierać. Ceny są orientacyjne i zawierają koszt graweru. Cena finalna zależy od ilości zamówionych sztuk!!

 

Grawer wychodzi złoty, a na piórkach stalowych ciemno-szary!

 

 

..........................................Ważne!!!!

Deklarujmy zakup jedynie wtedy, gdy jesteśmy zdecydowani, aby piórko faktycznie nabyć!!

 

..........................Propozycja pierwsza.

 

 

Przedział cenowy wraz z grawerem około 120 - 140 zł.

 

Parker Urban.

 

post-44476-0-15226800-1359126040_thumb.jpg

 

 

Parker Urban to wspaniała kolekcja nowej generacji, która wyznacza nowe zasady. Łączy ergonomię ze sztuką uzyskując niekonwencjonalny kształt oraz doskonałą równowagę. Parker Urban - stworzony by imponować, zaprojektowany by doskonale pracować.

 

Inne wersje kolorystyczne:

 

Parker Urban pióro wieczne Urban Metro Metallic CT

 

 

Parker Urban pióro wieczne Niebieskie Mat GT

 

 

Parker Urban pióro wieczne Blue CT

 

 

Parker Urban pióro wieczne Fashion Pink CT

 

 

Parker Urban pióro wieczne Czarne Mat CT

 

 

Parker Urban pióro wieczne Czarne Mat GT

 

 

Parker Urban pióro wieczne Urban Fast-Track Silver CT


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waterman Expert 3

 

post-44476-0-59542100-1359127471_thumb.jpg

 

 

Duży korpus przeznaczony jest dla męskiej dłoni, kunsztownie ścięta korona nasadki i niezawodna stalówka ze stali nierdzewnej to cechy, które nadają piórom Expert oryginalność i styl. Modele o satynowym chromowym, matowym lub lśniąco czarnym wykończeniu podkreśląją współczesny temperament, kontrastując z wykwintnymi wersjami lakierowanymi, zdobionymi dyskretnymi motywami serii Dune.

Expert. Precyzyjnie. Solidnie. Praktycznie. Wykonane z mosiądzu, pokryte czarną syntetyczną laką.

 

Przedział cenowy wraz z grawerem około 390 - 410 zł.

 

 

Inne wersje kolorystyczne:

 

Waterman Expert 3 pióro wieczne stal GT

 

 

Waterman Expert 3 pióro wieczne stal CT

 

 

Waterman Expert 3 pióro czarny mat CT

 

 

Waterman Expert 3 pióro czarna laka CT

 

 

Waterman Expert 3 pióro ciemny brąz CT

 

 

Waterman Expert 3 pióro czarna laka GT

 

 

Waterman Expert 3 pióro jasny brąz CT


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parker Sonnet

 

post-44476-0-88950800-1359129472_thumb.jpg

 

Parker Sonnet to nowe wykończenia stalówek oraz wzorów i wykończeń produktów.

Stalówki ze stali nierdzewnej ze srebrnymi ozdobnikami brzegów.

W Sonecie pierścień otaczający nakrętkę jest teraz cieńszy i udekorowany pojedynczą grawerowaną linią dla uzyskania bardziej współczesnego wyglądu. Zdobienia wykonane ze srebra.

 

(w innych wersjach kolorystycznych stalówka ze stali nierdzewnej pokryta 23-karatowym złotem, wykończenia platerowane 14-karatowym złotem).

 

 

Parker Sonnet odzwierciedla wszystko z czego słynie Parker - atrakcyjny kształt, "ręczną robotę" i luksusowe materiały wykończeniowe.

Produkty Parker Sonnet to wyzwanie dla osób pewnych siebie ale i ceniących spokojny i zarazem ekspresyjny design.

Produkty wykonane ze szlachetnych materiałów: srebro, laki, żywica matowa

 

W zestawie eleganckie, miekkie, czarne etui z zapieciem na magnes, może pomieścić do trzech artykułów piśmienniczych oraz naboje i wkłady lub ekskluzywne pudełko

 

Przedział cenowy wraz z grawerem około 410 - 430 zł.

 

 

Parker Sonnet pióro Głęboka Czerń GT

 

Parker Sonnet pióro Głęboka Czerwień GT

 

Parker Sonnet pióro Głęboka Czerń CT

 

Parker Sonnet pióro Czarny Mat GT


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waterman Perspective

 

post-44476-0-53106500-1359130120_thumb.jpg

 

Pełna wyrazu i elegancji nowa kolekcja wyrobów piśmienniczych Waterman, zainspirowana współczesnymi trendami w architekturze.

 

Idealne artykuły piśmiennicze dla osób przywiązujących wagę do mody, które chcą podkreślić i wywazić swój indywidualny styl.

 

Korpus i skuwka: wykonane z laki gładkie lub ozdobione wzorem.

Stalówka: ze stali nierdzewnej. Zdobienia chromowane

 

(w innych wersjach stalówka ze stali nierdzewnej platerowana 23-karatowym złotem. Zdobienia platerowane 23K złotem)

 

 

 

Przedział cenowy wraz z grawerem około 450 - 470 zł.

 

 

 

Waterman pióro wieczne Perspective niebieskie CT

 

Waterman pióro wieczne Perspective czarne GT

 

Waterman pióro wieczne Perspective czarne CT

 

Waterman pióro wieczne Perspective białe CT


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parker I.M.

 

post-44476-0-27588000-1359210541_thumb.jpg

 

 

PARKER I.M. robi doskonałe wrażenie - atrakcyjnie wygląda, świetnie działa i pięknie pisze.

Nowa, współczesna gama przyborów piśmiennych doskonale pasuje do trybu życia wymagającego najwyższej klasy działania, w którym jednak nie brakuje miejsca na starannie dopracowany styl.

Stalówka z nierdzewnej stali dla prawo i lewo ręcznych.

 

Przedział cenowy wraz z grawerem około 100-120 zł.

 

 

Parker I.M. pióro brushed GT

 

Parker I.M. pióro chromowe CT

 

Parker I.M. pióro czarne GT

 

Parker I.M. pióro niebieskie CT

 

Parker I.M. pióro brushed CT

 

Parker I.M. pióro czarne CT

 

Parker I.M. pióro srebrne CT

 

Parker I.M. pióro gun metal

 

Parker I.M. pióro PREMIUM Czarna Laka CT

 

 

 

 

 

Visconti Opera Master

 

http://www.centrumb2...339043c6e35.jpg

 

Cena około 3000 zł.

 

Duże, typowo męskie pióro wieczne o kwadratowym korpusie i kwadratowej zakręcanej skuwce wykonanymi z wysokiej jakości, zdobionej w delikatne pasy, błyszczącej żywicy w kolorze pięknej, głębokiej czerni. Klip i pozostałe wykończenia pokryte chromem. Stalówka wykonana ze złota 14K, rodowana, dwukolorowa. Pióro posiada system napełniania w postaci specjalnego, wbudowanego tłoczka Power-Filler. W komplecie z piórem dołączony jest przepiękny kałamarz.

 

http://www.centrumb2...73a6e0bdab8.jpg

 

 

 

 

 

Visconti Opera

 

http://www.centrumb2...7031abdb760.jpg

 

Cena około 1600 zł.

 

Pióro wieczne o kanciastym korpusie i zakręcanej skuwce wykonanymi z wysokiej jakości żywicy w kolorze eleganckiej czerni. Klip i pozostałe wykończenia chromowane. Stalówka wykonana została ze złota 14K, rodowana. Pióro posiada wymienny system napełniania: naboje lub tłoczek.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek jest do uzgodnienia kilka kwestii takich jak np. grawer. Jakie jest Twoje zdanie na temat graweru?

 

* Gdzie taki grawer miałby się znajdować na skuwce czy na korpusie pióra?

 

* Czy chcesz, aby to była limitowana seria czy niekoniecznie?

 

* Czy chciałbyś, aby oprócz logo, na piórze znalazł się także Twój klubowy nick?

 

Macie jakieś sugestie?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teź jestem chętny. To ma być prezent dla my wife która jest w trakcie wybierania. Tak czy siak można mnie liczyć do projektu :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teź jestem chętny. To ma być prezent dla my wife która jest w trakcie wybierania. Tak czy siak można mnie liczyć do projektu :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

Jeśli dla żony ma być piórko to może takie jak poniżej. Od samego początku miałem je zaproponować, ale piórko ozdobione jest cyrkoniami, więc dla mężczyzny nie bardzo. To dziwne piórko bo duże i masywne czyli w sam raz dla mężczyzny tylko te cyrkonie nie każdemu mogą przypaść do gustu. Myślę, że dla kobiety będzie OK:-)) Atutem może tutaj być bardzo eleganckie pudełko w jakie piórko jest zapakowane oraz skórzany wizytownik!

 

 

 

 

Producent: Duke

Seria: Aureola

Stalówka: Grawerowana Duke średniopisząca.

System napełniania: Póro na atrament, standardowo wyposażone w tłoczek Duke.

Etui: Duże eleganckie pudełko.

 

Opis kolekcji:

DUKE PIÓRO 368F AUREOLA+18 CYRKONI+WIZYTOWNIK.

Doskonała niemiecka jakość, niespotykany wzór. Pióro wieczne w kolorze czarno - srebrnym, średnie, metalowe, wykończenia srebrne, duża grawerowana stalówka z logiem i napisem DUKE, w komplecie z dużym tłoczkiem pudełko stylowe i bardzo eleganckie, czarne z aluminiową plakietką DUKE, na zawiasach, w środku wyłożone aksamitem.

 

 

Przedział cenowy wraz z grawerem około 320-340 zł.

 

 

post-44476-0-70296200-1359355610_thumb.jpg

 

http://www.pens.repu...s/aureolafp.jpg

 

Kliknij w fotkę, aby powiększyć!

 

rvlayx2uzdzr_t.jpg

3dp2aipn1xpz_t.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem mocno zainteresowany pozycją Waterman Expert 3 pióro czarna laka GT . To będzie pióro dla mnie - chciałbym je wykorzystywać do pisywania tylko najważniejszych dokumentów. Jednakowoż co z grawerem? Czy to miałby być jakiś "Forumowy" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem mocno zainteresowany pozycją Waterman Expert 3 pióro czarna laka GT . To będzie pióro dla mnie - chciałbym je wykorzystywać do pisywania tylko najważniejszych dokumentów. Jednakowoż co z grawerem? Czy to miałby być jakiś "Forumowy" ?

 

Sprawa graweru jest do uzgodnienia i proszę o sugestie z Waszej strony. Ma być to pióro klubowe/forumowe, więc koniecznie musi być na takim piórku logo i chyba każdy się z tym zgodzi. Adres "www" jaki znajduje się na długopisach w przypadku pióra odpada ponieważ zupełnie sobie nie wyobrażam takiego adresu na piórze. Źle by to wyglądało! Myślę, aby umieścić skrót KMZiZ, ale trudno mi sobie wyobrazić jak to by miało wyglądać!? Może tylko samo logo? Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to niech zrobi projekt (może być fotka rysunku odręcznego) i zamieści tutaj. Rozważymy każdą propozycje!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeślii chodzi o mnie to wyobrażam sobie, że takie pióro powinno być "szykowne", więc samo logo wystarczy, uważam że najlepiej na szczycie skuwki (nie znam fachowej nazwy). Dodatkowym atutem byłoby numerowanie i (przynajmniej na życzenie) nick forumowy lub nazwisko i imię. Nie wypada chyba przesadzać z treścią na piórze (broń boże www!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeślii chodzi o mnie to wyobrażam sobie, że takie pióro powinno być "szykowne", więc samo logo wystarczy, uważam że najlepiej na szczycie skuwki (nie znam fachowej nazwy). Dodatkowym atutem byłoby numerowanie i (przynajmniej na życzenie) nick forumowy lub nazwisko i imię. Nie wypada chyba przesadzać z treścią na piórze (broń boże www!).

 

Na początku też myślałem, aby zrobić grawer na czubku skuwki, ale w większości piór nie da się tego zrobić gdyż jest tam po prostu zbyt mało miejsca albo widnieje tam już logo producenta, więc musimy odpuścić tę opcję. Póki co zrobiłem kilka rysunków.

 

Kliknij na fotkę.

 

p510ct1x042p_t.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w kolejnym dniu. Uznaję powyższe argumenty. Niestety, rzeczywiście często producenci piór rezerwują sobie czubek skuwki. Gdyby nie to, upierałbym się przy tym wariancie. Natomiast szkic umieszczone powyżej dają już ogląd wariantów. Mam w firmie, gdzie pracuję, możliwość skorzystania z plastyka. W oparciu o powyższe szkice zamówię jakieś warianty projektów. Takie wstępne. Pozwolę je sobie zamieścić . Zawsze to będzie kolejny materiał do dyskusji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w kolejnym dniu. Uznaję powyższe argumenty. Niestety, rzeczywiście często producenci piór rezerwują sobie czubek skuwki. Gdyby nie to, upierałbym się przy tym wariancie. Natomiast szkic umieszczone powyżej dają już ogląd wariantów. Mam w firmie, gdzie pracuję, możliwość skorzystania z plastyka. W oparciu o powyższe szkice zamówię jakieś warianty projektów. Takie wstępne. Pozwolę je sobie zamieścić . Zawsze to będzie kolejny materiał do dyskusji .

 

Również witam! I o to chodzi!

Mile widziane inne warianty np. grawery na korpusie pióra, choć osobiście jestem przekonany raczej do graweru na skuwce.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w najbliższych dniach pozyskać takie projekty. Cieszę się, że mogę być użyteczny dla FORUM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w najbliższych dniach pozyskać takie projekty. Cieszę się, że mogę być użyteczny dla FORUM.

 

Również się cieszę i dziękuję, że chcesz pomóc!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege. Może wreszcie cos ruszy z tymi piórami.

Pierwszy projekt pióra wydaje mi się najlepszy. Powinno to być elegancie pióro jak już zostało tu napisane. W poniższych jestza dużo napaćkane, wygląda to tak jak pióra dla przedstawicila a tego byśmy nie chcieli..

 

Imię i nazwisko proponowałbym pismem pochylonym i dużo mniejszym, nie koniecznie widm pierwszy rzut oka. Pióra powinni nam zazdrościć więc niech będzie skromne

 

 

Przykładowo:

Wojciech 01 (tu znaczek klubowy)

Makowski 20 (tu znaczek klubowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie również wydaje że tylko logo powinno byc obowiązkowe. Prócz tego imię i nazwisko - w mojej sytuacji umieszczanie nicka byloby bez sensu

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że piórko z samym tylko logo byłoby jednak zbyt "gołe"!?

 

Moim zdaniem pozycja nr. 1 byłaby najlepsza tyle tylko, że imię i nazwisko troszkę większą czcionką i pochyłą. Jeśli zaś ktoś wybrał by nick to całkiem duża czcionka i również kursywa. Wszystko na skuwce!

 

Dobra jest też propozycja nr. 3 i byłoby to piórko totalnie klubowe :)

 

Ps. Byłem dziś w mieście i udało mi się wyśledzić dwa piórka jakie tutaj prezentujemy. Jedno to Parker Urban pióro wieczne Urban Fast-Track Silver CT i muszę powiedzieć, że nadzwyczaj poręczne piórko!

 

Drugie to Parker I.M. pióro brushed CT i muszę tutaj powiedzieć, że świetne metalowe, eleganckie pióro!

 

iwizualizacjakmziz.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówię w takim razie dodatkowe kilka "wariacji" do propozycji 1 i 3. Ale efekty dopiero po niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal chętnie czekam na dalsze sugestie. Korzystajmy z możliwości projektowania za free. Na razie to i tak tylko szkice. Mozemy zaszaleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.