Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adiblue2

Użytkownik
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,596 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Glenlivet bardzo przyjemny, trochę w klimatach dobrych bourbonów. Z rumów, zachwalachy kraken taki sobie, Dictador niezły. Ale naprawdę ciekawy jest World's End. Taki trochę słodki ulep, ale przyjemnie kwaśny, inny niż wszystkie. Coś jak bimber z ekstraktem z mirabelek. A że to tylko 35% to wchodzi jak kompocik Edit: Pociagnę offtop Takie piwa dzisiaj wpadły. Rochefort, zwłaszcza 8 rewelacja!
 2. Ja kupiłem Spirita 40 i sprzedawca w Jubitom po dopasowaniu bransolety i wyczyszczeniu szkła wrócił ze smutną wiadomością o porysowanym zewnętrznym AR. Szybka decyzja, nie anulowałem zakupu i zdecydowałem się poczekać na nowy egzemplarz. Otrzymałem informację, że ta zewnętrzna powłoka się ściera nawet od miękkiego mankietu koszuli, ale i tak chcą sprzedać egzemplarz w stanie idealnym. Po niespełna 2 tygodniach dotarł nowy bez najmniejszych baboli. Zegarek noszę w rotacji 7 miesiąc. AR wciąż w stanie idealnym. Niemniej dla sklepu duży plus.
 3. Jeszcze takie zaległe z czwartku z Willardem
 4. Jaki obwód nadgarstka? Na jednym z filmów wygląda jakby luma na bezelu była też na arabskich indekach. Możesz to potwierdzić?
 5. Ja ma zgoła odmienne doświadczenia. Na stronie informacja o promocji. Zniżka na zakupy w winnicy plus druga za aplikację. Przy odbieraniu paczki promocja z aplikacji, pomimo poprawnego aktywowania kuponu nie nalicza się. Paczki nie odebrałem. Napisałem reklamację. Polecili pójść drugi raz. Sprawdzili, że wszystko jest na moim koncie jak należy. Drugi raz na kasie i drugi raz ten sam problem. Promocja nie nalicza się. Dałem sobie spokój na długie miesiące. Po tym czasie dałem im drugą szansę. I znowu ten sam scenariusz. Już nawet nie oglądam u nich gazetek. Wolę wycieczkę do Katowic i zakupy u Szczyrby. Tam zawsze ceny przynajmniej takie jak w promo w lidlu. A jak u Szczyrby jest promo to przebija i te podwójne zniżki z lidla [emoji3]
 6. Zawsze jest wersja na skórze. Sporo tańsza [emoji14]
 7. Otwiera się bardzo powoli. Ale jak się trochę utleni okazuje sję całkiem złożona. Przyjemnie pieprzna, ale w przyprawowy, nie alkoholowy sposób. Potwierdzam, dobra.
 8. Dzięki. A tak ciągnąc temat to z pierwszą żoną mam dwóch synów. Zawsze chciałem mieć córkę. No i się udało A, że to ta sama kobieta, to tylko lepiej Dlatego trzy Glencairny plus czwarty za "obie" żony
 9. Taka wpadła z wymiany handlowej na 4 rocznicę drugiego ślubu [emoji14] Bardzo mnie ciekawił ten malt. Oloroso Cask, Bourbon Cask, a na końcu Porto. Brzmi zachęcająco.
 10. W Jubitom w Katowicach nie potrafią okreslić czy i kiedy będą mieli Ultra-chron. Tak więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość w kwestii przymiarki. Jestem bardzo ciekawy jak wypada luma, jak na żywo komponują się indeksy w połączeniu z wypukłym walcowato szafirem. O ile w przypadku Zulu mogłem śmiało brać w ciemno tak tutaj bez przymiarki się nie obejdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.