Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adiblue2

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

197 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam, mam dokładnie ten model o który pytasz i nie są zakręcane. W mojej ocenie i tak warto
 2. Przepraszam za post pod postem, ale własnie wjechał tort urodzinowy. Poznajcie kreatywność mojej żony.
 3. Od czasu do czasu pojawiają się limitki. Z tego co wiem były przynajmniej dwa modele w tytanie w niebieskiej serii. 940-2001 i 940BK-2003. Było jeszcze pewnie kilka innych. Wiem na pewno o modelu z serii złotej z wstawkami z cf i ostrzem ze stali M4. Ta wersja jest o tyle wyjątkowa, że łączy w sobie tytanową rękojeść z ostrzem ze stali S90V. Z ciekawych wersji mam jeszcze limitkę z ostrzem z M4 i rękojeścią z bezbarwnego G10. A Roamer, jak za te pieniądze, w mojej ocenie to naprawdę dobry wybór. Koperta jest konkretnej wersji robi naprawdę świetne wrażenie. Do tego dekiel jest przepiękny.
 4. Też wolę nietorfowe, ale dzisiaj jakoś tak samo wyszło [emoji14]
 5. adiblue2

  Wybór pióra.

  No to jak EN nie spełnia wymagań to podam adres na PW i chętnie Cię od niego uwolnię bo to jeden z moich ulubionych [emoji14] Brat używa Permanent Black Montblanc. Jest bardzo czarny, świetnie kryje, ma dobry przepływ, ale relatywnie długo schnie. No i raczej do codziennego pisania bo nieużywany długo potrafi przyschnąć. Ja wybrałem De Atramentis Archive Ink. Schnie w zasadzie od razu, pięknia głęboka i nasycona czerń nawet ze stalówką F Sailora. Edit: Tutaj moje ulubione połączenie w temacie czerni.
 6. Mi się marzy reedycja Blue Lagoon...życie zmusiło do rozstania się z nim. Inaczej miałby u mnie dożywocie.
 7. ten konkretny wzór z aamutee.net Wysyłka do Polski około 3tygodnie, dodatkowo 8 dolców. Ale sa całkiem podobne na amazon.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.