Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

petryko6

EF-521 zmiana bransolety na pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zachciało mi się zmiany. Postanowiłem zamienić fabryczną bransoletę na skórzany pasek z wypełnieniem między uszami. Niestety nie bardzo wiem jak sobie poradzić ze zdjęciem tej bransolety. W tym modelu koperta jest wiercona i zastanawiam się jak ją usunąć. Wybijać jak w przypadku skracania?

 

Jaki pasek z wypełnieniem między uszami polecacie? Mam problem z wyszukaniem czegoś odpowiedniego. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta powinna być zamocowana na zwyczajnych teleskopach, także po prostu wsadź coś w otwór (chociażby rozgięty spinacz do papieru) i wciśnij tą ruchomą część teleskopa do środka, wtedy będziesz mógł wyjąć go z uszu razem z bransoletą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie mogę znaleźć żadnego odpowiedniego paska do tego zegarka. Zależy mi na pasku z wypełnieniem i nie wiem gdzie szukać. Wszystkie znane mi sklepy niestety nie oferują takich pasków. Proszę więc o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego zegarka powinien pasować pasek Hirscha z serii Leonardo.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego zegarka powinien pasować pasek Hirscha z serii Leonardo.

 

Ofertę Hirscha z kolekcji Leonardo obejrzałem. Trochę drogo, poza tym ciężko dostępne. Są jeszcze jakieś firmy produkujące tego typu paski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to chyba nikt inny. Może któryś z naszych pachorobów Ci pomoże? Popytaj :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdjąłem bransoletę i trochę się zdziwiłem. Otóż to na, czym zamontowana jest bransoleta to nie zwykły teleskop tylko bolec z dwiema grubszymi nakładanymi na niego końcówkami po obu stronach, które trzymają się w samej bransolecie a nie w uszach. Te końcówki można też zdjąć z bolca. Bez bransolety przelatuje on swobodnie przez dziury w uszach koperty.

Jest w ogóle możliwe założenie paska? Trzeba dokupić jakieś specjalne teleskopy? Pomóżcie

Pozwoliłem sobie wrzucić fotkę kolegi ZicoSa na której widać jak zbudowany jest teleskop.

post-29837-0-10171900-1351713288_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.