Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

drogo

300zł na zegarek. Prośba o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Prosiłbym was o pomoc przy kupnie zegarka. Nie znan się zupełnie na zegarkach.

Otóż musi posiadać bransoletę i dalej już sam nie wiem. Napewno musi odznaczac się wyglądem. Musi przykówać uwagę. Nie chcę jakiegoś klasycznego. Nie chcę żadnych wyświetlaczy,tylko analog.

Potrzebuję najlepszy do 300zł. Zegarek dla osoby z bardzo chudym nadgarstkiem. Takze od razu skracam bransoletę.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się rzucić w oczy i być w granicach 300 zł, to polecam Lorusy

zegarek-lorus-chronograph-rf837dx9.jpg

zegarek-lorus-rt301bx9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale nie napisałeś czy chcesz nowy, czy używkę a to dość istotna kwestia... nowe mechaniczne do 300 zł. to z reguły będzie szajs... no sorry, ale chronograf za trzy stówy, no jak?

stary zegarek za taką cenę to kupisz z popularnych marek - atlantic, dellbana, może tańsze doxy - marki poważane w Polsce ze wzgledów historycznych

 

co do przyciągania uwagi to cóż... jednych kręcą ciuchy jak z cygańskiego wesela bo kolorowe i pstre, innych dobrze skrojone garnitury w stonowanych kolorach - sam odpowiedz czy w Twoim środowisku większego wrażenia nie zrobi ładny klasyk (np. Dellbana murzynek ok 150-200 zł.) czy kolejny czerwono/rózowo/zielony i błyszczący kwarcok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższe modele Lorusa są stosunkowo duże i odpadają na przy małym nadgarstku (ponad 45mm).

Poszukaj coś z Edifice, ale mniejszych modeli.

Np. EF-500D http://allegro.pl/ze...2782869981.html (średnica 39mm).

Witam, to moje pierwsze kroki zarówno na Waszym forum jak i również w świecie zegarków, ale mam nadzieję, że nie ostatnie. Tyle tytułem wstępu, przechodząc do meritum chciałbym dowiedzieć się czy zegarek podany przez Ciebie w linku jest oryginalny. Planowałem kupno podobnego zegarka (Edifice) na tej akcji http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-547d-1a1er-na-prezent-i2804467835.html (ten sam sprzedawca), ale dobrzy ludzie ostrzegli mnie, iż może być (a nawet jest) podróbką, co nota bene podobno zdaża się dość często jeżeli chodzi o te modele. Polecono mi zasięgnąć wiedzy zegarkowych koneserów z tego forum, jako najlepsze źródło informacji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, daymon nie sprzedaje podróbek. Wielokrotnie było o tym na forum i ciekawe co to za "dobrzy ludzie" tak Ci źle podpowiadają. Kupiłem u niego kilka modeli edifce (w tym dwa ef-547d).

 

Tak poza tym podróbki tego modelu faktycznie się zdarzają, ale na allegro ich jeszcze nie widziałem. Najczęściej spotykane podróby to ef-550d (zwłaszcza rbsp), ef-543d, efe-503d, ef-558d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biję się w pierś. Cena wydała mi się podejrzana i rozmieszczenie tarczek, ale widocznie jestem ślepy. Poleciłem w każdym razie zapytanie się o opinię osób mądrzejszych na forum, co też Kolega słusznie uczynił. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za opinie, mimo iż przeszukałem forum w celu sprawdzenia tego sprzedawcy i tak po zwróceniu mojej uwagi cena faktycznie wydawała się nierealna. 40% niższa cena, a niżeli sugerowana poruszyła moją wyobraźnią i wolałem się upewnić i proszę o wyrozumiałość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.