Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zel Gadis

Zegarek z komplikacją Day/Date

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Noszę się z nieśmiałym zamiarem kupna zegarka, który posiadałby funkcję Day/Date. Ma mieć charakter lekko sportowy (lub klasyk w sytlu ML Pontos tez ujdzie). Średnica minimum 42mm, cena do 12 tysięcy. To jedyne kryteria. Proszę o propozycję. Liczę, że może tu znajdę coś ciekawego prócz tego co znam i znalazłem w google :rolleyes:


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmieniam, że ideałem w tym zakresie jest dla mnie Breitling Headwind A45355:

post-25365-0-99246100-1352539337_thumb.jpg


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marki kojarzace mi sie z komplikacja day/date to nie wiadomo dlaczego przede wszystkim Mido, Ball, Fortis .. moze wsrod nich znajdziesz cos ciekawego.

60 seconds Ball'a calkiem ciekawy.

Czy naprawde potrzebujesz zegarek o srednicy >=42mm? Wiele zegarkow o waskiej lunecie wyglada na o wiele wieksze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli ma być pełny dzień tygodnia....

 

TAG_Heuer_Link_Day_Date_Calibre5_Automatic_Watch_18.jpg

 

 

Jeśli nie...

 

 

fullsize1.jpg

 

13212853982.jpg

 

Mnie najbardziej podoba się:

 

CUERVO-Y-SOBRINOS-Robusto-Day-Date-Churchill1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines ma ciekawie rozwiązaną komplikację "day" w postaci wskazania retrograde

 

l27174785zdj1.png


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  TAG jest bardzo ok, już miałem go na myśli, ale potężny minus: bransoleta...nie sam fakt lecz wygląd. Oczywiście chrono odpada. Lonżin odpada, już jeden w rodzinie jest a retrograde w tym stylu i fasonie nie dziękuję ;-) Dzięki za sugestie. Poszukiwania trwają :-(


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem kiedyś na forum, to marzy Ci się Rolex, moja propozycja jest więc taka, żebyś się wstrzymał z zakupem i dozbierał właśnie do Rolka Day Date.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie byłaby to propozycja głupia, gdyby nie pułap cenowy :(


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.