Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość ukash

witam wszystkich :-)))

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ukash

Witam wszystkich zegarko-maniaków ,chciałem się przedstawić i napisać kilka słów skąd pasja zegarkowa.

 

Zegarkami interesuje się odkąd pamiętam, zarazili mnie dziadkowie którzy może wielce nie interesowali się zegarkami ale dostawali je z różnych okazji z kopalń w których pracowali, były to przeważnie rosyjskie mechaniki i dawali mi je do zabawy.

Niestety po tamtych zegarkach zostało mi tylko wspomnienie (chociaż parę uratowałem przed pójściem w świat to MARVIN ,Wostok, Molnija ,większość przepadła bez wieści )

Dziadków również naciągałem na zegarki taka na przykład MONTANA to było coś- ok. 16 melodyjek, alarmy, stopery i inne niezbędne rzeczy dla ucznia pierwszych klas podstawówki.:-)

Później zegarki kupowałem już „sam” pierwszy kupiony to był SEIKO 5 nieswiadomie wybrany mechanik, następnie niestety nastała u mnie epoka - quartz -było tego wiele. Potem była przerwa nie chodziłem w żadnym zegarku, chociaż jak byłem za granicą to stałem dłuższe chwile przed wystawami zegarków i podziwiałem ofertę ;-) niestety tylko przez szybę, fundusze nie pozwalały na więcej.

Od pewnego czasu „choroba” wróciła i zawsze na ręce jest jakiś „czasopokazywacz” najczęściej mechanik.

Zakupiłem u wschodnich sąsiadów Troyke a pózniej Amfibie latin a ostatnio nie mogłem oprzeć się SEIKO z lat chyba 70 ,wiem ze nie jest to najwyższa półka ale moja obecna sytuacja finansowa pozwala tylko na operowanie w tych kategoriach cenowych 

W najbliższych planach mam zamiar sprzedac Troyke, Festine i g- schocka i zakupić czarnego samuraja .

Forum przeglądam od dawna wiele rzeczy się tutaj dowiedziałem i wiedze staram się przekazywać dalej wśród znajomych, niektórych próbuje nawet przekonywać do zegarków mechanicznych na razie z marnym skutkiem 

 

Dziękuje za poświęcenie uwagi i jeszcze raz witam wszystkich.

 

[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻÓŁTODZIUB

WITAJ I WE?ą POD ROZWAGĘ - DOBRY JAPONIEC NIE JEST ZŁY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.