Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gredon

Nowy Zegarek Omega Seamaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Państwa

 

To mój pierwszy post, choć forum czytam od dłuższego czasu, ostatnio nawet się zarejestrowałem. Dotychczas gustowałem w tych większych - stojące, wiszące... ale i ja połknąłem bakcyla.... jako niedoświadczony w temacie prosze o pomoc w wyborze i zakupie zegarka na rękę. Być może pod wpływem przeczytanej literatury, a może to tylko reklama, wybór padł na omegę seamaster.

Oczywiście Allegro i... jest..

Proszę o ocenę mojego wyboru. Może ktoś zna sprzedającego. Proszę zwłaszcza Omegowiczów - o fachową pomoc.

Może jakieś inne propozycje. Śledzę pilnie bazarek..., ale nic mi nie wpadło w oko. :rolleyes: Interesuje mnie zegarek z kpl dokumentów, automat, ok 41/43mmm w stanie co najmniej 8,5/10

Jako alternatywny wybór rozglądam się za fajnym Pontosem.. i tu chyba będzie łatwiej.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

link do aukcji: http://allegro.pl/no...2776780155.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... tak ciut dziwnie wygląda zapięcie bransolety. Brak logo Omegi, brak Seamaster. Jakos to takie dziwne. Poproś o numer seryjny i zweryfikuj czy pasuje on do tego modelu. No i niech może koledzy sie wypowiedza co o tym sadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem korespondencję z właścicielem. Twierdzi, że wszystko jest OK i można sprawdzić autentyczność zegarka w dowolnym salonie w Warszawie.

Trochę daleko jak dla mnie. Może jest na forum ktoś z Warszawy, kto jest w stanie pomóc? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada ok, co do jego nowosci to chyba nie bardzo :rolleyes: . Szczegolnie patrzac na ten brud w otworach dekla i w "koniku"

Zapiecie nie ma napisu Seamaster w tym modelu, logo jest ok. Niestety tez zdjecia dosc mocno skrzywdzily ten model. Zawsze mozesz sie umowic ze sprzedjacym w pol drogi.( Np w Lodzi, tylko nie rob expertyzy u rzeczoznawcow :D )

Wpisz omega 21230412003001 w goolgach i porownaj.

 

Mimo wszystko po podrobie Rolexa Explorera z certyfikatem od rzeczoznawcy, z wycena na 3500eur(jest temat na forum), bylbym bardzo ostrozny z zakupami wysylkowymi od przypadkowych sprzedawcow. Jak wtopisz to na alledrogo nie ma co liczyc.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując zdjęcia z sieci, również co do logo na bransolecie, wygląda na oryginał. Trochę te indeksy na bezelu w pierszym kwadransie cieńsze niż na stronie omegi ale w sieci są takie same. Trzeba by zweryfikować u zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zegarek oryginalny.

Fajny bo już z bezelem ceramicznym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc i uwagi. Oferta pomimo braku chętnych nie została ponowiona. Zresztą jej atrakcyjność jakby przybladła po weryfikacji.

Niedawno pojawiła się ta oferta: http://allegro.pl/omega-seamaster-james-bond-nowa-i2814377091.html

 

Może ktoś już spotkał sie z tym sprzedającym lub zegarkiem, bo mam wrażenie, że ten zagarek pojawił się jakiś czas temu na allegro u innego sprzedawcy.

A tak prawdę powiedziawszy cena nowej omegi model 22208000 to ok. 11 tys zł. Więc może warto dozbierać i kupić nówkę w salonie?

Proszę o opinie i sugestie w sprawie zakupu i wyboru modelu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko od Ciebie zalezy, ja raz kupilem nowke w salonie i to byl pierwszy i ostatnio raz. To tak jak z samochodami, po "wyjezdzie" z salonu 20%, jak nie wiecej w dol. Ja czesto znieniam zegarki i zakup uzywek jest najlepszym wyjsciem. Jeszcze nie dojrzalem do tego jedynego :D, ja to nastapi to moze kupie nowy. Jezeli to ma byc twoj jedyny zegarek, na cale zycie to wtedy nowka jest moim zdaniem dobrym wyborem.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.