Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fixxxer1

Nowości od Timex'a

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc wczoraj w Promenadzie, a Aparcie zauważyłem ciekawe zegarki firmy Tx. Dopiero po chwili zrozumiałem że to Timex'y :) Spójrzcie sami :

http://www.preisroboter.de/ergebnis2957934.html

Według mnie całkiem fajne, ale robione tak jakby na jedno kopyto, wskazówki przypominają Citizena NightHawk'a... A cena zwala z nóg (jak na Timex'a) :? Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

raczej dla młodej klienteli, mi nie podchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny faktycznie :shock: a same TX takie sobie, za taką kwotę to :?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny bardzo wysokie.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

ceny... powiedziałbym, że... tragedia :? a ogólnie takie sobie... faktycznie design na jedno kopyto - w sumie różnia sie małymi detalami (kolorami, wykończeniem) :oops: nie kupiłbym :!: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewic

dla mnie to znak, że zaczynają być modne zegarki skomplikowane i to dobrze (i, że to kwarcówki mi to nie przeszkadza). jeśli chodzi o design, to przyjemny, jak na komplikacje czytelny i w miarę gustowny. natomiast jeśli chodzi o cenę, ta faktycznie jest duża jak na Timex -a, ale broniąc pomysłu powiem ,że gdybym miał 400 Euro na zbyciu kupiłbym taki zegarek żeby się nim pobawić, bo mi się podoba

 

Pozdrawiam -Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny zatrważające jak na Timexa, być może prócz taniego sektora chcą podobnie jak niegdyś Seiko wypromować droższe i bardziej zaawansowane zegarki. Przejawem tej nowej polityki, podnoszenia prestiżu firmy, możliwe że są obecnie produkowane automaty Timexa z komplikacją w postaci wskaźnika rezerwy chodu, które zaczęli wytwarzać niecałe dwa lata temu, wracając pewnymi szczegółami do designu zegarków automatycznych, które tworzyli lata temu (paskudna lupka nad datą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.