Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

janekp

centralna sekunda

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkalem taki oto regulator z centralna sekunda ,zalaczam kilka fotek wiedzac iz ktos tutaj interesuje sie takimi rozwiazaniami.

 

img0940ha.jpg

img0941r.jpg

img0942hy.jpg

img0943ct.jpg

img0944x.jpg

img0945fq.jpg

img0946hq.jpg

img0950t.jpg

 

 

img0947r.jpg

img0948x.jpg


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu widoczny mechanizm w srodku tarczy , ktory tak Cie pasjonuje.Takie zegary to mozna spotkac tylko w muzeach .No i te wymyslne regulacje wahadeł.Po raz kolejny pisze,ze zazdroszczę Ci mozliwosci ogladania takich zegarow w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak ja Wam zazdroszcze wiedzy o zegarach.Coraz czesciej przekonuje sie ze puscilem kilka ladnych zegarow bo nie wiedzialem co to jest.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nas przepuscil ladne zegary,o ktorych wspomina.Ja w swoich rekach mialem takie okazy muzealne wrecz historyczne. Albo przeszly przez moja niewiedze,ktora nabylem w pozniejszym okresie ,albo przez brak kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jak z rybami które urwały się z haczyka. Zegary których nie kupiliśmy, nie wygraliśmy na aukcji itp są super. Najlepsze. Nie obciążyły naszej kieszeni, nie zagraciły mieszkania, nie poznaliśmy ich (być może) wad, a jest o czym wspominać, opowiadać znajomym, wpatrywać się w zdjęcia.... Czego chcieć więcej ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ta ryba,ktora sie zerwala zawsze jest najwieksza a po pewnym czasie robi sie w opowiesciach coraz wieksza.Ale ja pisalem o tych zegarach ,ktore mialem w rekach.Ciekawe jest to,ze o nich pamietam a o innych rzeczach zapominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.