Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, jest to moja pierwsza szosówka i zarazem pierwszy rower z karbonową ramą - wrażenia z jazdy są niesamowite, bez porównania do jazdy innymi rowerami. Naprawde polecam, frajda jak nie wiem co :) Spróbuj kiedyś, tylko uważaj, bo to wciąga ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny "myśliwiec". Genialnie wygląda w tej kolorystyce z czarnym matem. 

No to pedałujemy Michał :) Nie ma lipy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super rowerek Michał :) 

Zobaczysz - zakochasz się w tym sporcie od razu! 

Ten plastik z tyłu zakładają po to żeby łańcuch jak spadnie nie poharatał piasty i szprych - w praktyce przy ustawionej i zblokowanej przerzutce kompletnie tego nie potrzeba. 

Najpierw sobie pojeździj i sprawdź pozycję ale po czasie sugeruję odwrócenie mostka i obniżenie kierownicy z przodu - będzie bardziej rasowo wyglądać a i pozycja się poprawi ;)

Co do wymiany blatów z przodu to w przyszłości ewentualnie duży bo jak będą podjazdy i górzyste trasy to bez korby kompakt cięzko bywa.

Fajnie by mu było w czerwonej owijce rogów :)

 

Genialny rower - szczerze gratuluję :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jest to moja pierwsza szosówka i zarazem pierwszy rower z karbonową ramą - wrażenia z jazdy są niesamowite, bez porównania do jazdy innymi rowerami. Naprawde polecam, frajda jak nie wiem co :) Spróbuj kiedyś, tylko uważaj, bo to wciąga ;)

Nie mówię "nie". W szkole podstawowej, średniej i na studiach śmiałem się z tych co biegają. Wolałem tłuc się na treningach boksu czy krav maga bo to takie męskie było :lol:

Od 5 lat nie robię nic innego jak…..tylko biegam :) więc może i rower przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpeci tylko ten paskudny plastik na tylnej piaście, co to jest w ogóle?

 

Ten plastik to osłona szprych przy zaciągnięciu łańcucha. Można zdjąć. W wyregulowanej Ultegrze raczej nie powinno zaciągać. Dodatkowo raczej rzadko będzie kręcił na 28 z tyłu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, będę zmieniał kiere na karbonową, to przy okazji pokombinuje z czerwoną owijką ;) Za jakiś czas będzie nie do poznania :)

 

Bardzo wszystkim dziękuję, a w szczególności Mariuszowi i Bartkowi (Qubek 76 i Bartosz 86). Bez Was chłopaki nie miałbym tej radochy!

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigaj bezpiecznie i ciesz się jak dziecko ;)

Miło widzieć kolejnego tak porządnie zarażonego szosowym bakcylem :)

Wszystkiego dobrego na szosie! 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

bardzo fajna maszyna..wiecie ze nigdy nie kulalem sie na 'kolarce'?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przez ponad 30 lat nie wiedziałem co tracę :D Rower dosłownie płynie. Dzisiaj miałem wrażenie, że nie trzeba w ogóle pedałować, a on sam będzie jechał :D Już się nie mogę doczekać kiedy dojdą buty do tego przystosowane, to dopiero będzie frajda :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z komfortem jazdy?

Bo chyba właśnie z tego powodu wybrałeś ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taki rower waży?


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze carbon wziales, bedziesz zadowolony. Ta ultegra jest elektryczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27CDDCD9-0DCE-40A9-A4F3-E3949266BD4C_zps

 

Moj brudas, 11kg ale bez blota :-) Carlito pewnie ponizej 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, komfort jazdy jest bardzo dobry, niemniej jednak więcej będę mógł napisać jak zrobię na nim trochę więcej kilometrów. Cieszy mnie natomiast fakt, że idealnie trafiłem z rozmiarem, bo eLka mogłaby się okazać ciut za mała.

 

Co do wagi, to na dniach go dokładnie zważe, ale coś około 7 kg (producent podaje 7,3 kilograma).

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, komfort jazdy jest bardzo dobry, niemniej jednak więcej będę mógł napisać jak zrobię na nim trochę więcej kilometrów. Cieszy mnie natomiast fakt, że idealnie trafiłem z rozmiarem, bo eLka mogłaby się okazać ciut za mała.

 

Co do wagi, to na dniach go dokładnie zważe, ale coś około 7 kg (producent podaje 7,3 kilograma).

Obstawiam 8-8.5kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ultegra jest elektryczna?

Nie, nie jest elektryczna. Zastanawiałem się nad wersją z Di2, ale stwierdziłem, że różnice w cenie wolę przeznaczyć na karbonowe koła.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nash, co to jest? Z przodu widzę Rebę, z tyłu Fox CTD, zawias FSR, korba Sram.

Obstawiam Epica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest elektryczna. Zastanawiałem się nad wersją z Di2, ale stwierdziłem, że różnice w cenie wolę przeznaczyć na karbonowe koła.

I chyba slusznie Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nash, co to jest? Z przodu widzę Rebę, z tyłu Fox CTD, zawias FSR, korba Sram.

Obstawiam Epica...

Epic Expert :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.