Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

42 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Endemondo ci działa????? 

No jak widać.

Mi nie działa od 1 stycznia.  W sumie wszystkim nie powinno działać. Dlatego jestem zdziwiony ze tobie działa. 

To u żony, włączyła i działa, bo używała kiedyś do biegania.

W telefonie będzie działać ,na komputerze nie -przynajmniej u mnie .Wszystkie statystyki poszłyyyy...Dobrze że Strava jeszcze jest.

U mnie w tel. Też nie działa. Wszystko od 2015r w sumie mam ściągnięte w archiwum. Żeby można było przexucic do stravy było by ok. 

Ale wtopa, ruszam na nowym łańcuchu, a tu na trzech najszybszych biegach przeskakuje jak durny, dopiero od 5 w dół jest ok, czyli na biegach których mało używałem. Więc jak myślę kaseta też jest na śmietnik. No niby człowiek wiedział a jednak się łudził. A nowej nie idzie dostać. Jednym słowem d*pa.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Posted (edited)
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Endemondo ci działa????? 

U mnie na telefonie działa, tylko mapy z trasą nie zapamiętuje. Tak się scwaniłem, ze zanim zamknę dzienny „raport”, to robię zrzut ekranowy mapy. Po zamknięciu dziennego „raportu” zostaje cześć statystyczna tylko 

3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):
Edited by Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Pojechalem na rower, "na lekko" bidon, kask, nakolanniki. Trasa ktora znam na pamiec szybki wypad. No to wrociłem z buta po przecieciu przedniej opony na jakiejś durnej skale 🤦🏻‍♂️

Posted (edited)

Nie masz 3 ostatnich luźnych koronek? U mnie po wymianie łańcucha ostatnia koronka 11 zębów była zjechana i łańcuch przeskakiwał, zmieniłem tylko ja. Kaseta 10 rzędowa SLX. 

Edited by revolta4

Guest fidelio
Posted (edited)

Dziś było inaczej niż zwykle... Bo po raz pierwszy, jeżdżąc rowerem szosowym, nie jeździłem sam. Jeździłem z Danielem Chądzyńskim, byłym zawodnikiem, Mistrzem Świata w kategorii Masters z 2016 roku, ukończona seria Road Pro Tour 2018 na I miejscu i inne takie... Dziś Daniel Choądzyński to takze Danielo Sporstwear (polecam). Wiele się dowiedziałem, przy okazji był mały bike fitting, a na koniec możliwość obejrzenia i pojeżdżenia naprawdę wspaniałymi maszynami. Zdecydowanie fajny dzień, który pokazał mi przy okazji, jakie są moje prawdziwe możliwości 🤪

Przy okazji to chyba ostatni wypad Trekiem był 😉 Choć oczywiście z jeżdżenia rowerem szosowym nie rezygnuję. 

Screenshot_20210411_144148_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Screenshot_20210411_144156_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

IMG_20210411_132152-01.jpeg

IMG_20210411_133147.jpg

IMG_20210411_133210.jpg

IMG_20210411_133247.jpg

IMG_20210411_133259.jpg

IMG_20210411_133319.jpg

IMG_20210411_133733-01.jpeg

Edited by fidelio

Guest fidelio
5 minut temu, revolta4 napisał(-a):

To co zamiast szosy teraz? 

Inna szosa 😉

Guest fidelio
Posted (edited)
6 minut temu, revolta4 napisał(-a):

A no ok 😄😄😄czyli się wkręciłeś, 

Zdecydowanie 😁 Aktualnie jest tak, że jak tylko pozwalają na to warunki pogodowe, szosowym właśnie jeżdżę. I doszedłem do wniosku, że być może czas przesiąść się z mojej Madonki na coś innego, bo plecy są już na to gotowe 😉

Edited by fidelio

No i super. Ja wiem już na pewno że szosa nie dla mnie. Mtb i szwendanie się po mazurskich lasach, pola, łąki, jeziora, 😉

Guest fidelio
Teraz, revolta4 napisał(-a):

No i super. Ja wiem już na pewno że szosa nie dla mnie. Mtb i szwendanie się po mazurskich lasach, pola, łąki, jeziora, 😉

I właśnie dlatego to jest takie fajne. Bo każdy może znaleźć to, co po prostu mu pasuje i sprawia frajdę 🙋😁👊

9 minut temu, fidelio napisał(-a):

I właśnie dlatego to jest takie fajne. Bo każdy może znaleźć to, co po prostu mu pasuje i sprawia frajdę 🙋😁👊

Amen. 

Guest fidelio

Tak się zastanawiam, co trzeba mieć we łbie, żeby wpaść na taki pomysł? 🤔 Może nie widział? 🤔

Rozumiem Marcin, że to dowód na to, że nie każdy za rower powinien się brać? 

20 godzin temu, Jan napisał(-a):

Pojechalem na rower, "na lekko" bidon, kask, nakolanniki. Trasa ktora znam na pamiec szybki wypad. No to wrociłem z buta po przecieciu przedniej opony na jakiejś durnej skale 🤦🏻‍♂️

Oddzielna jest tylko ostatnia. Najczęściej używałem biegu 6,7i8 na 5 nie przeskakuje. Jutro oblecę dwa sklepy w mieście stacjonarne i dryndnę do sklepu w innym mieście. Widać starą kaseta była byle jaka, bo normalnie powinna że trzy łańcuchy wytrzymać.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.