Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość noisysomeone

Gdzie najtaniej kupić casio?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zamawiałem z Timegroup Casio MDV 106,wszystko w jak najlepszym porzadku 

A czy timegroup to dystrybucja Polska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam w internecie. Czasami można trafić na ciekawe promocje zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,podepnę się do tematu,mam zamiar kupić Mudmana i szukam godnego polecenia sklepu internetowego lub stacjonarnego z Wrocławia,chodzi mi by była gwarancja uznawana przez Zibi ale i cenowo też było do przełknięcia.Pomoże ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,podepnę się do tematu,mam zamiar kupić Mudmana i szukam godnego polecenia sklepu internetowego lub stacjonarnego z Wrocławia,chodzi mi by była gwarancja uznawana przez Zibi ale i cenowo też było do przełknięcia.Pomoże ktoś coś ?

Zerknij na Świat Zegarków - firma z Jasła. Masz możliwość dużej negocjacji ceny. Kupowałem u nich kilka na zegarków. Z Adamem Łępą można się dogadać, jak czegoś nie ma to sprowadzi. Ma olbrzymi zapas części zamiennych również typu paski, koperty itd. Powołaj się koniecznie na to, że został polecony na Forum. Na pewno będzie łatwiej negocjować :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,podepnę się do tematu,mam zamiar kupić Mudmana i szukam godnego polecenia sklepu internetowego lub stacjonarnego z Wrocławia,chodzi mi by była gwarancja uznawana przez Zibi ale i cenowo też było do przełknięcia.Pomoże ktoś coś ?

http://www.watchshop.pl/zegarki/casio/meski/g-9300-1er

670 zł -10% =603 zł, darmowa wysyłka, międzynarodowa gwarancja uznawana przez Zibi

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość antski

na e-global teraz ten 'prawdziwy' mudman gwg-1000 za 1720zł. Cena wydaje się bombowa - jest jakiś haczyk? Na pewno nie są to podróby? Czy ktoś wie czy gwarancja jest respektowana? I dlaczego polskie sklepy mają ceny od 3000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego haczyka tylko gwarancja sprzedawcy.

W Polsce dużo zarabiamy to i takie ceny mamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na e-global teraz ten 'prawdziwy' mudman gwg-1000 za 1720zł. Cena wydaje się bombowa - jest jakiś haczyk? Na pewno nie są to podróby? Czy ktoś wie czy gwarancja jest respektowana? I dlaczego polskie sklepy mają ceny od 3000zł?

Śmiało zamawiaj... mam dwa zegarki od nich i zero problemow. GWG przyjechał we wtorek. Jeden minus tak jak Tomek napisał gwarancja sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie www.eglobalcentral.pl wszystko oryginalne, towar przychodzi w pudełku jak należy, nie ma VAT i cła, a gwarancja sprzedawcy na 2 lata?

 

 

I jeszcze jedno pytanie:

Zegarownia, hapytime, crazytime na Black Friday robią jakieś przeceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie www.eglobalcentral.pl wszystko oryginalne, towar przychodzi w pudełku jak należy, nie ma VAT i cła, a gwarancja sprzedawcy na 2 lata?

 

 

 

Na zegarki jest gwarancja 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze jedno pytanie:

Zegarownia, hapytime, crazytime na Black Friday robią jakieś przeceny?

Nie, Halloween-u też nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej można kupić u użytkownika Zmisz :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamBanan

a jak wygląda sprawa gwarancji na watchshop? casio standardowo daje 3 lata a u nich w każdym produkcie jest podane 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mozliwe?

ja wiem, ze sklepy narzucaja swoja marże, ale ta cena jest wręcz niemozliwa biorac pod uwage cene sklepowa na poziomie 3900pln

https://www.eglobalcentral.pl/casio-g-shock-master-of-g-mudmaster-tough-solar-ogladaj-gwg-1000-1a-czarny.html

A myślisz że ile taki zegarek kosztuję?

Przy tej cenie 1,7k. to już mają marży ok. 40%, poza tym 3,9k, to cena z metki i spokojnie można wynegocjować na tą chwilę cenę 2,5k. bez problemu w polskim sklepie  ;)

A jak Cię stać to nie pytasz tylko wykładasz 3,9k.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dziwi mnie w zasadzie ten jeden zegarek na ich stronie bo widze ze na pozostale maja po prostu dobre ceny, np rangemana nieco ponad 800, skx ok 700 i sumo za 1650, dlatego tez wlasnie obstawialem ze mudmastera beda mieli za ok 2500 ;)

nie kupowalem jeszcze nic na tej stronie, dlatego wolalbym sie upewnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w TT i przymierzałem sobie kilka sztuk :) to po chwili rozmowy dostałem rabat 30% na GWG i to się nie pytałem wogole o upust ale to i tak wyszło 2.7k ;) .

Przymierzalem tez między innymi GPW-2000 i jak na zdjęciach wogole mi się nie podobał to na żywo na nadgarstku zrobił bardzo dobre wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie nad GWG1000-1A3 mysle bo go przymierzałem i na zywo jest swietny, bardziej mi podszedl niz 1A

pierwotnie znowu chcialem wrocic do gulfmastera, ktorego jakis czas temu sprzedalem po kupnie rangemana, ale chyba jednak bedzie mudmaster ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek GWG nie ma jeszcze swojego następcy to ceny są jeszcze bliżej metkowe ale jak wyjdzie Mudmaster2 to ceny pewnie spdaną jak to miało miejsce z GPW  ;)

A z ceną wszystko się zgadza bo skoro z oficjalnej dystrybucji GWG kupisz już poniżej 2,5k. to ile zapłaciłbyś na eglobal bez gwarancji zibi?

Roman 800 zeta a w TT ponad 1,3k. to się chyba pokrywa, SKX i Sumo to inna para kaloszy ale też cenowo się zgadza  ;)

A pamiętacie ceny MTG?

Normalnie wołali ponad 4k. z oficjalnej dystrybucji a był moment że bez problemu dawali za 2k.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja romka kupilem z dystrybucji zibi za 1050zl jak wlasnie cena sklepowa byla bliska 1.5k pln ;) (ponad rok temu)

no i fajnie spadla teraz cena na niebieskiego gulfmastera bo na metce juz 1900, wiec pewnie bez problemu za 1500 do wziecia... pamietam jak na metce za ten model bylo 2400 :D

no tylko musze pomyslec czy znowu wracac do gulfmastera czy jednak sprawdzic tego mudmastera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Muda i się nawet nie zastanawiaj  :)

Miałem GWN (zresztą można go wyrwać za 1,2k. z Azji) ale GWG to inna liga.

Oczywiście jakościowo GWN był także bardzo dobry ale GWG jest jeszcze lepszy a samo szkło szafirowe daję +100 do całości przewagi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie polecacie kupić gst? najbardziej podoba mi się GST-B100D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.