Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xavras_s

Użytkownik
 • Content Count

  617
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

657 profile views
 1. xavras_s

  BUTY

  Pewna opcja to chyba tylko StockX. Tylko czy cena znośna? https://stockx.com/air-jordan-1-mid-mixed-textures-blue?utm_source=app&utm_medium=nativeshare&utm_campaign=productpage Mając na uwadze, że Midy stoją na sklepowych półkach za 450 - 550 zł, proponuję przekonać córkę do innego koloru
 2. Zaskoczyło Cię, że Pastry Sour jest kwaśne? Nie kupuj więc porteru bo okaże się za mocne, zbyt kawowe.
 3. xavras_s

  BUTY

  Ech, te obecne czasy… żerowanie na sentymencie, marketing emocjonalny. Lebron 18 Low x Space Jam (Wile E. x Roadrunner) Ps. Kupiłem [emoji1744]
 4. xavras_s

  BUTY

  W Olsztynie, ale chyba tylko jedna para była (45)
 5. xavras_s

  BUTY

  Diadora N9000 Premium HalfPrice za 250 zł
 6. Czyli mamy znaczną różnicę. iOS mówi, że Messenger chce dostępu do historii wyszukiwania. Android tego nie mówi…itp.
 7. Z iOS tez trzeba przyjąć inna zasadę „konstrukcji” Tak jak niektóre rzeczy są po prostu głupie, tak inne są inaczej w założeniu skonstruowane. Jako przykład podaję ustawienia. W Androidzie jak chcesz zmienić ustawienia jakiejś aplikacji to wchodzi w tę aplikację a potem jej ustawienia. W iOS w wchodzisz w ustawienia i szukasz aplikacji. Podobnie jest z dialerem i wyszukiwaniem. Dialer jest do wprowadzania numeru. Do wyszukiwania jest Spotlight. Liczba kliknięć nawet mniejsza. Czyli na głównym ekranie ściągasz gestem z góry wyszukiwarkę i wpisujesz „262” czy „Anna”
 8. [mention]szuwi [/mention] za 50 zł kupisz już niezłą. [mention]astelix [/mention] jeśli chodzi o gabaryty i co za tym idzie - to nie jest telefon dla każdego. Po prostu.
 9. Ja używam Mini dużo (5-7h na ekranie). 2 karty, 2 skrzynki (jedna służbowa), Whatsapp, dużo Safari, trochę Apple Music. Całego dnia nie wytrzyma. Z tym, że w moim przypadku wystarczy odłożyć na ładowarkę na naście minut. Bateria mała ale całkiem szybko się ładuje, nawet zwykłymi ładowarkami (przyzwyczaiłem się do wygody ładowania indukcyjnego. Mam jedną ładowarkę w domu, jedną w pracy i jedną w samochodzie. Prąd mam więc wszędzie. Wielki plus IPhone to w zasadzie brak zużycia energii w stanie spoczynku. Ws pojemności, ja kupuje zawsze 128gb. 4K i 60 klatek jest raczej bez sensu, ale pozostałe rozdzielczości wideo tez swoje zajmują. U mnie system ma obecnie 7,30 GB, „Inne” 6,13GB. I na przykład taki MS Teams zajmuje prawie 600mb. 200 zł różnicy to bardzo dobra cena za spokój, że na wakacjach zabraknie miejsca na film. Bo filmy (z HDR) nagrywa pięknie.
 10. I po co rozmowa schodzi na tę nieszczęsną wojenkę? Zjadacze jabłek, zaawansowani użytkownicy, personalizacja… Podoba się? Dobrze się używa? To git. I tyle. Bardzo zadowolony posiadacz iPhone 12 Mini [mention]memento mori [/mention] chyba SE nie powinien wpłynąć na sprzedaż Mini. To są jednak inne telefony, zbliżone jedynie rozmiarem. [mention]ralfbutton [/mention] Intuicyjności Androida i iOS (tak samo jak Windows i MacOS) jest różnie pojmowana. Moim zdaniem jest taka zasadnicza różnica w podejściu. W Androidzie ustawienia aplikacji są w aplikacji. W iOS ustawienia aplikacji są w ustawieniach. Na tej zasadzie, jako wieloletni użytkownik Windowsa miałem problem ze sformatowaniem pendrive na Macu. Bo szukałem w opcjach pendriva (jak w Windows). W macOS opcje pendriva czyli dysku są w ustawieniach dyskowych. Konsekwentnie. Przyswajasz różnicę w podejściu i hajda.
 11. To ranking po wygenerowanym przychodzie. Mini sprzedało się za tyle co S21 i za więcej niż S21 Plus 13 (12s) na pewno powstanie. A co dalej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.