Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xavras_s

Użytkownik
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. Dołóż jeszcze do priorytetów stabilność i jakość oprogramowania, a potem wybierz Samsunga
 2. xavras_s

  BUTY

  Ja mam takie „szczęście” że trafiam buty, które mi średnio pasują. StockX jednak pomaga. W ostatnich miesiącach to były Air Force x Stussy, Vaporwaffle x Sacai, Yeezy Foam Runner (cudnie wygodne ale wyglądu nie dźwignąłem), pokazane wyżej Jordany 1 i 12 i Yeezy 350 v2 (Ash Stone). Zostały tylko 350. A z takich ogólnodostępnych to zamówiłem Converse Chuck Taylor 70. Wersję kolorystyczną pomijam (mi się podobają, wersja Signature ma urok lat 90-tych) Wersja 70 to już but, nie trampek. Podwójny materiał, szycie, gruba wkładka, pianka w podeszwie. Gumowy otok większy i nieporównywalnie lepiej „zamocowany”.
 3. xavras_s

  BUTY

  Totka może puszczę…
 4. xavras_s

  BUTY

  SNKRS był ostatnio łaskawy
 5. xavras_s

  BUTY

  Kolor jak kolor, taki wylosowałem. Ponieważ wylosowałem to zapłaciłem normalnie retail 899 zł Raczej nie są przewidziane jako wytrzymałe, z drugiej strony co ma się zepsuć.
 6. xavras_s

  BUTY

  Wiem jak wyglądają, ale niech nie ocenia ten kto nie nosił [emoji6] Yeezy 350v2 Ash Stone Jak przyszły to byłem, lekko mówiąc, sceptyczny. Ale jak założyłem to koniec, wsiąkłem.
 7. xavras_s

  Tatuaże

  Drobiażdżek
 8. [mention]Runior [/mention] [mention]Adi [/mention] Jak szukałem komputera dla siebie (do podstawowych prac biurowych i konsumpcji treści) to ustaliłem kryteria: absolutnie dobrze wykonany, dzień biurowy na baterii, Max 1,4 kg, bardzo mały zasilacz, ładny. Na placu boju został MacBook, XPS, i Surface. MacBook najtańszy. I tak, do biura, internetu i Netflixa kupiłem MacBooka Pro i jestem więcej niż zadowolony. Z telefonem dogaduje się pięknie. [mention]pazikk [/mention] Serio? Brak ładowarki w pudełku (szczególnie w obecnych czasach) determinuje zakup? Ws słuchawek - zależy co pierwsze. Jak masz telefon i komputer to w większości i dla większości lepszym wyborem będą AirPods.
 9. xavras_s

  NÓŻ

  Oddam w dobre ręce
 10. Największe obawy generuje, moim zdaniem niepotrzebnie, czas działania na baterii. Zakładam, że każdy decydując się na tak mały telefon powinien mieć świadomość jego ograniczeń. Co nie zmienia faktu, że bateria jest naprawdę ok. Używam dwóch kart (zasięg jest ok, ale nie świetny), mam stałą synchronizację dwóch skrzynek, włączona lokalizację i odświeżanie w tle dla aplikacji których używam. W czasie czuwania telefon traci tyle co nic. Czas na ekranie to ok 4,5h na LTE i 6-7h na wifi. Poza tym trzeba tez wziąć pod uwagę, że tak mała bateria bardzo szybko się ładuje. Kwestia wiec nawyków, ja nie mam problemu żeby 1 - 2 razy dziennie odłożyć telefon na ładowarkę na 10 czy 15 minut. Wykres z dziś. 3h 27 min z włączonym ekranem, w tym w sumie 2h 10 minut Safari. Baterii dokładnie połowa. Kończąc, kombajn multimedialny to nie jest, nie będzie i nie miał być. Poręczność, w moim przypadku, rekompensuje braki. Zwłaszcza, że „braki” można sprowadzić to 20-30 minutowego doładowania w ciągu dnia.
 11. Bardzo widać. Wcześniej miałem zwykła 11, wcześniej 8 plus.
 12. Na pytania o mini mogę odpowiedzieć z własnego doświadczenia. Kilkumiesięcznego
 13. Podbijam temat wideo w HDR. 12 ma, 11 pro nie ma
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.