Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xavras_s

Użytkownik
 • Content Count

  545
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Początkujący

Recent Profile Visitors

505 profile views
 1. @kubol Cena dobra. Mi ten sklep odradzano. Zwroty należy kierować Skontaktuj się z ZIBI czy honorują gwarancję międzynarodową z tego sklepu. Jak nie to kupujesz bez gwarancji praktycznie.
 2. Inny mechanizm, luma, dekiel, bransoleta i wkładka bezela. Toczka w toczkę ten sam zegarek. W sklepach dla detalistów NH jest ponad 3x tańszy niż ETA. Zakładając, że STP jest tańszy od ETY to i tak jest co najmniej 2x droższy niż mechanizm Seiko. Wydaje mu się, ze przy tych zmianach i zachowaniu „swiss made” Nereide 4.0 byłby zbyt drogi.
 3. Mv145 bazuje na Seiko NH35 „Obviously we will continue to use the Swiss Made MV285 and MV297 (GMT) calibers which will be used exclusively on small-scale and limited-edition productions, given the reduced availability and extended production times”
 4. Z West Coast najbardziej lubię lokalnego Ukiela. Tenże jest dla mnie trochę za mocny. Choć bardzo smaczny. Tak sobie mieszam:
 5. Zapisy na Nereide 4.0 są właśnie. Zmieniona bransoleta dekiel i bezel. 500 sztuk w cenie 500 EUR
 6. Letnie trio Kormorana uzupełnione
 7. Na szybko, pierwszy lepszy sklep: Ronda 515 - 8.38 CAD ETA 2824-2 - 343.84 CAD Nh35 - 69.98 CAD Miyota 8215 - 57.89 CAD Oczywiście daleki jestem od uznawania za cenę sumy poszczególnych części. Bardzo daleki.
 8. Przerabiałem podobny temat przy Victorinoxie. Ronda 515 kosztuje 35 zł. Pytanie na ile Glycine wycenia resztę i czy Ty się z tą wycena zgadzasz.
 9. Ja myślę, że powinieneś odpuścić. Nie jest to wygodne, nie jest praktyczne, nie jest higieniczne. Kup sobie okulary z noskami i nos wygodnie.
 10. @70soul Mieszkasz gdzieś gdzie sieć 5G funkcjonuje czy chcesz kupić telefon „na przyszłość”? Bo powszechnego 5G w Polsce to chyba iPhone 15-16 doczeka.
 11. Coby nie piszczało, że pasy niezapięte
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.