Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

xavras_s

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    318
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

131 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Ostatnie wizyty

1186 wyświetleń profilu
  1. Dzień dobry, szukam Rangmana w wersji DCJ. Najlepiej w świetnym stanie i dobrej cenie.
  2. Reef Master też jednak nie, ale Leviathan (40mm) już zostaje. Wersja „forged carbon”. ostatnie zdjęcie fatalne, ale chciałem pokazać na szybko tę lumę w tarczy.
  3. Po długiej przerwie robię przerwę od Apple Watcha i wracam do tradycyjnych zegarków. Chciałem wrócić ekonomicznie, ale solidnie. Leviatan w wersji 45 przytłoczył mnie jednak solidnością 😅 186gr, na pasku. Wraca do sklepu. Phoibos jednak zrobił bardzo dobre wrażenie, jedzie Reef Master
  4. xavras_s

    Buty

    Nike naprawdę dobrze (dziwnie) to rozegrało. Człowiek kupuje buty, jak na sportowe to raczej drogie, i jeszcze jest mega zadowolony, że mu się udało. GOT’EM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. xavras_s

    Tatuaże

    Grogu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Między 12 a 13 główne różnice to aparat (stabilizacja matrycy, tryb filmowy [obecnie ciekawostka], 4K w HDR w 60 klatkach) i bateria. Mając na uwadze, że drugi telefon to moim zdaniem nie warto dopłacać do 13. Przy Pro to już inna rozmowa, ale to i inne ceny. Dual sim działa normalnie tylko esim jakoś specjalnie popularny w Polsce nie jest (13 obsługuje podwójny esim). Używam na codzień i nie nastręcza mi trudności. Niedogodnością było przypisanie, który numer do którego kontaktu bo trzeba było sporo klikać. Jednak zrobione i zapomniane. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. A jakie to przyniosło konsekwencje? Brak pseudorozstawienia? Mamy na ścieżce Rosję i ewentualnie potem Czechy/Szwecję? Czy ścieżka A czy B to jeden grzyb. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. xavras_s

    Buty

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Nic tam nie usuwaj. Aplikacja bierze więcej ramu i baterii kiedy się uruchamia niż kiedy wisi w pamięci. A jak telefonowi będzie brakowało to coś tam sobie zamrozi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Chopy! Kto chętny na GMW-5000D-1ER za ok 1600 z Na watchshop przy dwóch sztukach tyle wychodzi (bo chyba kosztów dodatkowych za zakup spoza eu nie ma, co?) Pytam w drugim wątku, mam nadzieję że to nie problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. xavras_s

    Casio do kwadratu

    Chopy! Kto chętny na GMW-5000D-1ER za ok 1600 z Na watchshop przy dwóch sztukach tyle wychodzi (bo chyba kosztów dodatkowych za zakup spoza eu nie ma, co?) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Panowie, Okolice 2,5K to dobra cena za Combat Pro Vintage? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Okazja? zegarownia.pl z kodem PICODI10 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Nie żebym jakoś bronił rozwiązania (nie używałem dual sim na androidzie) ale moim zdaniem bardzo logiczne jest, że oddzwaniasz z tego numeru na który było połączenie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.