Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Nity do bezela po 6.2zł za szt.

 

Dziabnięte z Nota_3

Nie wiem skąd te dane ale ja płaciłem 5,27 pln brutto za sztukę.

Numer katalogowy w zibi: 1045 6247 - Wkręt GW-9400RD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem informację o 15zł.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak i ja. I nawet podjąłem się zakupu wraz z innymi elementami. Uważam jednak, że 15 pln to nieco dużo za jedną atrapę śrubki. Za komplet wychodzi 60 pln, czyli prawie 5% wartości nowego 9400.

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą FV i za 4 sztuki zapłaciłem 17,16 pln netto czyli 21,10 pln brutto.

 

Użyjcie numeru i nazwy, które podałem wyżej i zadajcie pytanie jaka cena za sztukę. Zobaczymy co odpiszą.

Tylko niech jedna osoba to zrobi,  bo zaraz napisze ze 100 ludzi z jednym pytaniem i zaczną śledzić forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie dwie miłe panie z zibi zaproponowały 15 za sztukę, niezależnie od siebie w osobnych mailach. Ale może faktycznie warto sprawdzić... a kiedy robiłeś ten zakup?

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiadywałem się pod koniec lutego i było już 15 ale pytałem o czarne do gw-9430, więc może to miało znaczenie.

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hm.. no to faktycznie lepsza i bardziej adekwatna cena. Ja już zaakceptowałem tę zdecydowanie mniej korzystną, ale może któryś z Kolegów zechciałby sprawdzić sytuację? I nie spamujmy zibi, może niech ktoś chętny się zadeklaruje i sprawdzi?

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja dowiadywałem się pod koniec lutego i było już 15 ale pytałem o czarne do gw-9430, więc może to miało znaczenie.

Ach,.. to się wyjaśniło!.. ja też pytałem i zamawiałem te do 9430!

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cenią sobie czarną farbę


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już niech nikt nic nie wysyła do Pań z zibi, bo naprawdę zaczną nas tu inwigilować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z zoltym bezelem, nie ma mozliwosci zamowic, a inny kolega na z Zibi. Co baba to inne zdanie i mozliwosci. Mam przekonanie, ze tam nie za bardzo klienta szanuja.

 

Dziabnięte z Nota_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może zamówić żółty bezel i tu dziewczyny tylko informują, że wg katalogu części zamiennych, żółty bezel nie jest zamiennikiem naszych czarnych i dodają, że "może nie pasować".

My jednak wiemy, że pasuje i jeśli chcesz zamówić żółty bezel to nie pisz, że chciałbyś żółty bezel do GW-9400 tylko chciałbyś żółty bezel to GW-9430. I masz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie powiedziano, ze tego modelu nie ma w Polsce i nie mozna zamowic, dlatego tak pisze.

 

Dziabnięte z Nota_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ta Pani mnie obslugiwala :)

Jezeli modelu nie ma w Polskiej dystrybucji to nic nie mozna zamowic- tak mnie poinformowano kilkukrotnie zresztą.

 

Dziabnięte z Nota_3

Edytowane przez tajson1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nasz kolega z forum, któremu się udało, był bardziej skuteczny :)

Nie pamiętam już kim on był, ale jak to czyta, to niech opowie, jak tego dokonał.

Może są jeszcze chętni na taki bezel i to im pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pomagać. Też w tamtym tygodniu pisałem. I żółty bezel 35 zł czas oczekiwania 4 tygodnie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pomagać. Też w tamtym tygodniu pisałem. I żółty bezel 35 zł czas oczekiwania 4 tygodnie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ta Pani mnie obslugiwala :)...

Fajnie to zabrzmiało ;-)

__

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dojdzie mój, to dam znać. Klepnięty juz jest, razem z resztą z paskiem i atrapami śrub (te ostatnie na wage złota chyba ;) )

 

EDIT: w PacParts te śrubki do gw-9430 też takie drogie, 6,80$ vs. 2,64$ do gw-9400

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby chociaż zegarki były tańsze to cena części byłaby bardziej logiczna, bo w niektórych przypadkach jest gruba przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajnie... :) Mój tez był dziś w terenie.

 

Tak patrzę na wskazania z drugiego zdjęcia i wydaje mi się, że jest różnica. Ale bąbel w kompasie magnetycznym może robić swoje, a i oś Pn-Pd zegarka i kompasu chyba nie są idealnie zgodne (na kompasie azymut wygląda na około 326-328).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.